MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Główne informacji o ofercie Maklers DI, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/oferta.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące oferty Maklers DI.

TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6090 przez admin
TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL was created by admin
Najbliższy egzamin już za niewiele ponad miesiąc.

Niezmierni miło mi poinformować, iż wraz z serwisem www.arslege.pl uruchomiliśmy najlepszą jakościowo platformę testów online z zakresu egzaminu DI-1.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin serwisu:



W serwisie tym znajdziecie ok. 5.500 zadań testowych, w tym prawie 1500 zadań z historycznych egzaminów DI-1 z lat 2009-2015 w odwróconej chronologii oraz podzielonych tematycznie, a także niemal 4.000 zadań z zakresu znajomości przepisów prawnych, na bieżąco aktualizowanych przez specjalistów z Arslege.pl.


Poniżej cennik do końca 2015r:

CENA (BEZ RABATU) - na 2015r.:
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 1 miesiąc: 199 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 3 miesiące: 329 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 6 miesięcy: 449 zł brutto.

CENA DLA STUDENTA, CZŁONKA SII, KLIENTA MAKLERS* na 2015r.:

•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 1 miesiąc: 179 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 3 miesiące: 296 zł brutto.
•Cena dostępu do platformy edukacyjnej DI.Arslege.pl na 6 miesięcy: 404 zł brutto.

* Status Klienta Maklers ma osoba, która wydała do tej pory w naszej firmie minimum 1000zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6095 przez admin
Replied by admin on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
Do egzaminu DI-1 został ok. 1 miesiąc (odbędzie się 11.10.2015). Tym samym zachęcamy do zakupu 1-miesięcznego abonamentu do testów www.di.arslege.pl.

Dla Klientów Maklers, Studentów i Członków SII oferujemy 10% rabat od cen cennikowych. Szczególnie mocno polecamy obecnie zakup testów z 1-miesięcznym abonamentem (31 dni).

Więcej informacji: maklers.pl/di/testy-online.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #6133 przez admin
Replied by admin on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
Systematycznie wzmacniamy jakość testów www.di.arslege.pl.

Np. właśnie uruchomiliśmy nową funkcjonalność -> odpowiedzi wprost z klawiatury. By odpowiedzieć na pytanie, wystarczy nacisnąć A, B, C lub D :)

Poszerzamy też bazę pytań. Najpóźniej w przyszłym tygodniu pojawi się kolejny test - z 09.2008.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #6553 przez admin
Replied by admin on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
Do egzaminu DI-1 zostały 3 miesiące, zachęcam zatem do zakupu 3-miesięcznego abonamentu w serwisie www.di.arslege.pl.

Więcej informacji: maklers.pl/di/testy-online

W serwisie www.di.arslege.pl na tą chwilę funkcjonuje 15 ostatnich testów DI-1 - czyli 2008.09 - 2015.10.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #6670 przez admin
Replied by admin on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
Najbliższy egzamin DI-1 za 22 dni.

Serdecznie zachęcamy do zakupu abonamentu testów online: maklers.pl/di/testy-online do serwisu www.di.arslege.pl

Na tą chwilę w systemie jest wprowadzonych 15 ostatnich testów 10.2008 - 10.2015. Trwają prace nad wprowadzeniem kolejnych 5 testów z lat 2005-2008.03.
Ostatnia8 lata 1 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #6702 przez Tomasz
Replied by Tomasz on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
Mam kilka pytań odnośnie oferty DI.ARSLEGE.PL

Mianowicie, jak wygląda kwestia rozpatrywania zgłoszeń błędów w pytaniach/odpowiedziach? Do tej pory zgłosiłem kilka takich pytań, jednak nie wszystkie zostały rozpatrzone, a te które miały zostać poprawione wciąż zawierają błędy. Jednym z przykładów jest pytanie, w treści którego nie zostały zawarte wszystkie dane przez co nie może być ono roziązane (zgłaszłem ten problem przynajmniej dwukrotnie). Brakujące dane pojawiają się dopiero w opracowanym rozwiązaniu w trybie nauki.

Inna kwestia, to sprawa odpowiedzi do zadań z prawa/rachunkowości/etyki. Czy sugerowane odpowiedzi są zgodne z obowiązującymi przepisami? Zawuażyłem, że niektóre z pytań zawierają odpowiednie korekty (głównie zadania z etyki), jednak sporo pytań wydaje się być nieaktualna (pierwszy przykład z brzegu, pytanie o godziny sesji na GPW, które przestały być aktualne). Czy byłaby możliwość weryfikacji zamieszczanych pytań, tak aby były one zgodne z obowiązującym obecnie prawem? Przyznam szczerze, że ułatwiłoby to znacznie korzystanie z opracowań i pomogło w uniknięciu błędów na egzaminie. Zdaje sobie sprawę, że są to jedynie testy historyczne i powinniśmy się opierać głównie na aktach prawnych, jednak jeżeli aktualizacja tych pytań stanowiłaby duży problem, to myślę, że można byłoby również zastanowić się nad wykluczeniem ich z bazy oferowanych pytań historycznych. Tak aby nie wprowadzać zamieszania w trakcie nauki.

Kilka drobniejszych błędów to np. pytania, które nie mają poprawnej odpowiedzi (czego byśmy nie zaznaczyli, uznawane to będzie za odpowiedź błędną) oraz dwa identyczne pytania (zarówno treść samego pytania, jak i proponowane odpowiedzi), które mają dwie różne odpowiedzi poprawne.

Generalnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego korzystania z rozwiązań di.arslege, jednak wspomniane wyżej mankamenty pozostawiają pewien niesmak. Czy jest jakaś szansa, że powyższe błędy zostaną w przyszłości naprawione?

EDIT
Prawdopodobnie nie powinien był używać liczby mnogiej w niektórych przykładach, ponieważ problem może dotyczyć pojedynczego pytania. Jeżeli tak faktycznie jest, to z góry przepraszam.
Ostatnia8 lata 1 miesiąc temu edycja: Tomasz od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #6703 przez admin
Replied by admin on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
Hej Tomku,

Dziękuję za przesłane informacje i sugestie, a także oczywiście za zgłaszanie wszelkich błędów.

Poniżej przedstawiam moje stanowisko odnośnie Twojej wypowiedzi.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż jeszcze przez kilka dni dysponuję bardzo limitowanym czasem, stąd wszelkie zgłoszone błędy będą weryfikowane i uwzględniane (lub odrzucane) w najbliższy poniedziałek. Poniedziałek 14.03 jest właśnie przeznaczony na masowe poprawki błędów.

Zadania z prawa i rachunkowości - na to mamy jako Maklers mocno ograniczony wpływ, z uwagi na fakt, iż jest to działka firmy Arslege. Niemniej w poniedziałek porozmawiam z Arslege.pl na ten temat.

Ponadto również od poniedziałku 14.03 wzmacniamy prace nad zdaniami z lat 2005-2008 - tak by pojawiło się w ramach testów di.arslege.pl dodatkowe kilkaset zadań jeszcze przed najbliższym egzaminem.

Serwis www.di.arslege.pl ma dopiero pół roku, stąd może zawierać wciąż pewne niedoróbki - w pewnym sensie "jest wciąż w budowie, a raczej w rozbudowie/przebudowie".

Tym samym we wtorek 15.03. zobowiązuję się publicznie do przedstawienia informacji (na tym wątku) odnośnie poprawek w błędach, prac nad wprowadzeniem kolejnych testów, a także rozmów z Arslege odnośnie aktualizacji pytań z prawa i rachunkowości.

A.

Mam kilka pytań odnośnie oferty DI.ARSLEGE.PL

Mianowicie, jak wygląda kwestia rozpatrywania zgłoszeń błędów w pytaniach/odpowiedziach? Do tej pory zgłosiłem kilka takich pytań, jednak nie wszystkie zostały rozpatrzone, a te które miały zostać poprawione wciąż zawierają błędy. Jednym z przykładów jest pytanie, w treści którego nie zostały zawarte wszystkie dane przez co nie może być ono roziązane (zgłaszłem ten problem przynajmniej dwukrotnie). Brakujące dane pojawiają się dopiero w opracowanym rozwiązaniu w trybie nauki.

Inna kwestia, to sprawa odpowiedzi do zadań z prawa/rachunkowości/etyki. Czy sugerowane odpowiedzi są zgodne z obowiązującymi przepisami? Zawuażyłem, że niektóre z pytań zawierają odpowiednie korekty (głównie zadania z etyki), jednak sporo pytań wydaje się być nieaktualna (pierwszy przykład z brzegu, pytanie o godziny sesji na GPW, które przestały być aktualne). Czy byłaby możliwość weryfikacji zamieszczanych pytań, tak aby były one zgodne z obowiązującym obecnie prawem? Przyznam szczerze, że ułatwiłoby to znacznie korzystanie z opracowań i pomogło w uniknięciu błędów na egzaminie. Zdaje sobie sprawę, że są to jedynie testy historyczne i powinniśmy się opierać głównie na aktach prawnych, jednak jeżeli aktualizacja tych pytań stanowiłaby duży problem, to myślę, że można byłoby również zastanowić się nad wykluczeniem ich z bazy oferowanych pytań historycznych. Tak aby nie wprowadzać zamieszania w trakcie nauki.

Kilka drobniejszych błędów to np. pytania, które nie mają poprawnej odpowiedzi (czego byśmy nie zaznaczyli, uznawane to będzie za odpowiedź błędną) oraz dwa identyczne pytania (zarówno treść samego pytania, jak i proponowane odpowiedzi), które mają dwie różne odpowiedzi poprawne.

Generalnie rzecz biorąc jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego korzystania z rozwiązań di.arslege, jednak wspomniane wyżej mankamenty pozostawiają pewien niesmak. Czy jest jakaś szansa, że powyższe błędy zostaną w przyszłości naprawione?

EDIT
Prawdopodobnie nie powinien był używać liczby mnogiej w niektórych przykładach, ponieważ problem może dotyczyć pojedynczego pytania. Jeżeli tak faktycznie jest, to z góry przepraszam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #6704 przez Tomasz
Replied by Tomasz on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
W takim razie czekam na więcej informacji. Generalnie najbardziej zależałoby mi na odpowiedź w kwesti zadań prawnych/rachunkowości. Chciałbym po prostu aby była jasność co do tego, czy zadania są aktualizowane, czy też jest to stan prawny na dzień egzaminu, w którym to pytanie wystąpiło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #6705 przez admin
Replied by admin on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL

W takim razie czekam na więcej informacji. Generalnie najbardziej zależałoby mi na odpowiedź w kwesti zadań prawnych/rachunkowości. Chciałbym po prostu aby była jasność co do tego, czy zadania są aktualizowane, czy też jest to stan prawny na dzień egzaminu, w którym to pytanie wystąpiło.


Na tą pytania z testów historycznych i w testach tematycznych, są ze stanem prawnym obowiązującym w dniu egzaminu.

W zakładce "Testy z prawa" pytania powinny być aktualizowane na bieżąco przez ludzi z Arslege.pl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #6727 przez admin
Replied by admin on topic TESTY ONLINE DI.ARSLEGE.PL
Zgłoszone błędy zostały zweryfikowane. W ponad 80% zgłoszenia były słuszne. Dziękuję za wszystkie zgłoszenia błędów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.170 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.