MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Główne informacji o ofercie Maklers DI, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/oferta.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące oferty Maklers DI.

KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #4717 przez admin
Serdecznie zapraszamy na najbliższe edycje kursu "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl.

- Stacjonarny - Warszawa - 08.11-14.12.2014r.
maklers.pl/di/kurs-doradca-inwestycyjny

- Online - Interent - 12.01-12.02.2015r.
maklers.pl/di/kurs-di-online


Zachęcamy też do zapoznania się z:

- Wynikami ankiet z 1 edycji kursu "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl, który odbył się w Warszawie w czerwcu-lipcu 2014r:
maklers.pl/images/stories/download/wynik...-kurs-di-maklers.pdf

- Referencjami DI Maklers.pl, które otrzymaliśmy od osób, którym skutecznie pomogliśmy zdawać poszczególne etapy egzaminów DI:
maklers.pl/di/referencje
Ostatnia9 lata 8 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4719 przez kamilchmielewski
Replied by kamilchmielewski on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Czy są prowadzone jakieś statystyki jaki odsetek zapisanych na taki kurs zdało DI1 ? Wyniki w ankiecie nie są miarodajną dla mnie informacją ( nawet same 6 też by do mnie nie przemówiły).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4720 przez admin
Replied by admin on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Szanowny Panie Kamilu,

Dziękuję za zainteresowanie naszym kursem. Na tą chwilę nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie, gdyż pierwsza sesja egzaminacyjna po naszym kursie, odbędzie się dopiero 19 października. Bezpośrednio po egzaminie DI-1, będziemy mogli takie statystyki przeprowadzić, jak i również statystyki dotyczące innych naszych komercyjnych pomocy do DI-1.

Polecam Panu lekturę referencji maklers.pl/di/referencje (druga część strony), które otrzymaliśmy od osób, które korzystały z wcześniej darmowych rozwiązań na Maklers Forum.

Pozwolę sobie zacytować referencje, wystawione przez osobę, która uzyskała najlepszy wynik z ostatniego egzaminu DI-1:

"Do I etapu egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowywałem się około 30 dni, pół roku po zdanym MPW. Korzystałem z darmowych rozwiązań dostępnych na Maklers Forum, które pozwoliły mi znacząco skrócić czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu. Selektywna nauka, która była możliwa po przeczytaniu wielu porad z Maklers Forum pozwoliła mi zmaksymalizować współczynnik efekt/nakład. Również przy nauce na MPW korzystałem z darmowych treści firmy Maklers."

Na powyższej stronie znajdzie Pan więcej opinii i referencji, które otrzymaliśmy.

Obecnie rozwiązania na Maklers Forum, są integralną częścią większej komercyjnej oferty:
- Superpakietu DI-1 - maklers.pl/di/superpakiet
- Kursu online "Doradca Inwestycyjny" - maklers.pl/di/kurs-di-online
- Kursu stacjonarnego "Doradca Inwestycyjny" - maklers.pl/di/kurs-doradca-inwestycyjny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4723 przez lobuz
Replied by lobuz on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Adminie,

Czy planujecie implementować w ofertę pakiet DI1+DI2+DI3? Do samodzielnej nauki w domu.

Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4724 przez admin
Replied by admin on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL

Adminie,

Czy planujecie implementować w ofertę pakiet DI1+DI2+DI3? Do samodzielnej nauki w domu.

Pozdrawiam!


Tak, do końca sierpnia, przedstawimy taką połączoną ofertę, jako Superpakiet DI1+2+3.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4725 przez lobuz
Replied by lobuz on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Jaka będzie orientacyjna cena pakietu oraz czy w ramach pakietu będą konsultacje elektroniczne z Maklers? Ewentualnie, jeśli konsultacje będą - na jak długo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4726 przez admin
Replied by admin on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Cena i szczegółowa oferta będzie przedstawiona, jak pisałem do końca sierpnia. Jeszcze musimy wszystko przeanalizować przed jej wprowadzeniem.

Co do konsultacji, to będą one, ale będzie narzucony limit maili / godzin konsultacji, coś jak w przypadku kursu maklerskiego wideo Maklers.pl (jest tam 50 maili i 2h konsultacji). Z naszych doświadczeń wiemy, iż jeśli pakiet jest bardzo dobrze przygotowany, to konsultacje zdarzają się sporadycznie i ten limit, który jest ustalony w przypadku kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, jest w pełni wystarczający (chyba nikt, tego limitu do tej pory nie wykorzystał, a wiele osób zrobiło już z kursem maklerskim wideo Maklers.pl licencję MPW).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 8 miesiąc temu #4727 przez lobuz
Replied by lobuz on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Rozumiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #4943 przez admin
Replied by admin on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Już za niecały miesiąc rusza 2 edycja kurs "Doradca Inwestycyjny" Maklers.pl w Warszawie. Planowana edycja jest kameralna - warsztatowa na maksimum 8-10 osób.

Serdecznie zapraszamy!

Zostało 5 ostatnich miejsc.

Więcej szczegółów: maklers.pl/di/kurs-doradca-inwestycyjny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #5148 przez admin
Replied by admin on topic KURS "DORADCA INWESTYCYJNY" MAKLERS.PL
Już za tydzień rusza Kurs Doradca Inwestycyjny Maklers.pl.

Zostały 3 ostatnie miejsca!

Serdecznie zapraszamy.

Więcej szczegółów: maklers.pl/di/kurs-doradca-inwestycyjny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.275 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.