16 edycja, Młodszy Analityk 12-13 października 2019, Warszawa

Więcej
3 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 7 miesiąc temu #9328 przez piotrkawala
Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 października 2019 (2 dni). Zajęcia zostaną przeprowadzone w komfortowej sali w centrum szkoleniowym Centrum Aleje przy Al. Jerozolimskich 49 (centrum Warszawy).

Premiujemy osoby planujące i podejmujące decyzje z wyprzedzeniem. Zatem zapisując się wcześniej na szkolenie otrzymasz istotnie niższą cenę. Decyduje termin zapisu i opłacenia uczestnictwa. Szczegółowy cennik znajduje się na naszej stronie.

Dla studentów i klientów Maklers przygotowaliśmy dodatkowe rabaty, które warto wykorzystać! W pierwszym terminie zapisu cena całego szkolenie to jedynie 850 zł. Już dzisiaj zachęcamy do zapisów.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na poniższej stronie:
szkolaanalitykow.pl/mlodszy-analityk.html

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnia2 lata 7 miesiąc temu edycja: piotrkawala od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 7 miesiąc temu #9617 przez piotrkawala
Najbliższa edycja rusza już za niecałe 2 tygodnie. Cena dla klientów Maklers i Szkoły Analityków to 1100 zł. Serdecznie zapraszamy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.108 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- min. 470 licencji MPW

- min. 92 licencje DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.