MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować z innymi użytkownikami Maklers Forum na temat rynku kapitałowego? Zachęcamy do rozmów :)

Pytanie dot. brokera Globtrex

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #9112 przez kryko123
Pytanie dot. brokera Globtrex was created by kryko123
Witam wszystkich!
Mam pytanie do Was o opinię pod kątem prawnym jak wygląda moja sprawa, otóż jakiś czas temu zainwestowałęm w firmie brokerskiej Globtrex pewną sumę pieniędzy grając na platformie MT4. Według aktualnych wycen instrumentów byłem stratny poprzez inwestycje w gaz. Po pewnym czasie broker zamknął platrofmę i utworzył nowa MT5. Straciłem wszystkie środki, nie mogąc ich odzyskać po niższym kursie.. Czy jest to zgodne z prawem? Mieliście może doświadczenia z tą firmą ewentualnie z inna o podobnym problemie? Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #9119 przez admin
Replied by admin on topic Pytanie dot. brokera Globtrex

Witam wszystkich!
Mam pytanie do Was o opinię pod kątem prawnym jak wygląda moja sprawa, otóż jakiś czas temu zainwestowałęm w firmie brokerskiej Globtrex pewną sumę pieniędzy grając na platformie MT4. Według aktualnych wycen instrumentów byłem stratny poprzez inwestycje w gaz. Po pewnym czasie broker zamknął platrofmę i utworzył nowa MT5. Straciłem wszystkie środki, nie mogąc ich odzyskać po niższym kursie.. Czy jest to zgodne z prawem? Mieliście może doświadczenia z tą firmą ewentualnie z inna o podobnym problemie? Pozdrawiam


To raczej temat dla prawników i sądów.

Powodzenia w walce!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #9120 przez Rob
Replied by Rob on topic Pytanie dot. brokera Globtrex
Nawiąż kontakt z tym Panem: przezdziecki.eu/rynki-kapitalowe/
Specjalista od spraw z brokerami forexowymi w Polsce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.086 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.