MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować z innymi użytkownikami Maklers Forum na temat rynku kapitałowego? Zachęcamy do rozmów :)

Wywiad z maklerem

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #7833 przez an.czerka
Wywiad z maklerem was created by an.czerka
Witam,


nazywam się Anna Czerkawska I jestem studentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Zwracam się do Państwa z prośbą o wywiad na temat zawodu makler giełdowy. Mam przygotowane kilka pytań na temat pełnionej przez Państwa profesji. Plik zostałby wysłany do osoby, która się zdecyduje, mailowo. Następnie odpowiedzi należy umieścić w tym samym pliku, pod pytaniami. Nie będzie zbyt dużej ingerencji w materiał z mojej strony ze względu na chęć zachowania, jak największej autentyczności. Czas do 20.01.2017. Z góry informuję, że pytania nie dotyczą żadnych poufnych danych z Państwa strony. Są ta bardziej pytania dotyczące specyfiki zawodu, wad i zalet oraz porad dla nas, studentów. Jeśli znalazłby się na tym forum jakaś pomocna, maklerska dusza, proszę o kontakt na forum bądź mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z wyrazami szacunku
Anna Czerawska

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.138 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.