MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować z innymi użytkownikami Maklers Forum na temat rynku kapitałowego? Zachęcamy do rozmów :)

Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!

×

Ankieta: Temat webinarium 5 na 9.06

Praca na rynku kapitałowym w Polsce - rekrutacje, profile pracodawców
13 56.5%
Współczesna makroekonomia - wpływ na inwestowanie na giełdach
2 8.7%
Analiza sprawozdań finansowych w celach inwestycyjnych
8 34.8%
WIG20 - omówienie indeksu, spółek i możliwości inwestycyjnych
Bez głosów 0%
DJ30 - omówienie indeksu, spółek i możliwości inwestycyjnych
Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 23 ( tgrzyb@gmail.com, michal2411, Michał Pokrywa, Czacha, krzysztof861 ) Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie
Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7236 przez admin
Witam,

Zapraszam do głosowania nad wyborem tematu na webinarium 5 z okazji 5 urodzin serwisu Maklers.pl. Webinarium to odbędzie się 9.06.2016 o godz. 19:00.

Można oddać tylko 1 głos na wybrany temat. Zachęcamy do głosowania! :)

Głosowanie trwa do poniedziałku 23.05.2016

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7238 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!
Hej, przez 4h możemy wszystkie tematy poruszyć ;D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7239 przez Grog
Replied by Grog on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!
Ewentualnie chociaż przez ostatnie kilkanaście minut wspomnieć coś o współczesnej makroekonomii, jeśli głosujący za zwycięskim tematem wyrażą na to zgodę :) rynek pracy na rynku kapitałowym był wałkowany wielokrotnie, w dodatku na wcześniejszych spotkaniach będzie o nim dużo mówione. Myślę, że odkąd świat finansów przewrócił się do góry nogami i wygląda zupełnie inaczej, niż przed kilkoma/kilkunastoma laty, warto byłoby wspomnieć o przyszłych tendencjach rozwoju gospodarki światowej, tym bardziej, że ma to niezmierny wpływ na rynek pracy w finansach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #7241 przez Przemek997
Replied by Przemek997 on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!
Heh zaskoczyło mnie że osoby z tak poważnymi licencjami nie potrafią "wygooglować" listy firm inwestycyjnych, Domów Maklerskich, Banków, Funduszy, portali z pracą itp. i przeszukać zakładki "Kariera". Czy naprawdę trzeba Wam jak dzieciakom to pokazywać?
Co do rekrutacji rly? Każde stanowisko, każda rozmowa, każda firma rekrutuje inaczej... jedna da wam test z excela i jakieś egzaminy z wiedzy, w drugiej będziecie mieć luźną rozmowę 10 minutową po czym Was zatrudnią. Jest milion możliwości.
Jak wygra ten temat to proponuje do niego jeszcze dodać:
1. Jak napisać CV (bo stron o tym nie ma w ogóle na internecie);
2. Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej (tutaj opiszmy wszystkie stanowiska na rynku kapitałowym i wszystkie możliwości pytań, testów);
3. Jak radzić sobie, gdy nie dostaniemy wymarzonej pracy (jakie kliniki medyczne można aktualnie polecić);
4. Choroby zawodowe;

Jako że jest to portal edukacyjny osobom szukającym pracy mogę polecić temat sprawozdań finansowych, jak że na rozmowie kwalifikacyjnej możecie mieć takie wątki i dobrze jest się orientować w sprawozdaniach, gdzie byście nie pracowali.

PS. Wiem że to inny temat, ale takie spostrzeżenie: Materiały "superpakiet" bardzo fajnie przygotowane i z pomysłem, jakość też bardzo dobra na 5+, ale od tych błędów ortograficznych i literówek to czasem oczy pieką:(
Ostatnia7 lata 11 miesiąc temu edycja: Przemek997 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7242 przez admin
Replied by admin on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!

Heh zaskoczyło mnie że osoby z tak poważnymi licencjami nie potrafią "wygooglować" listy firm inwestycyjnych, Domów Maklerskich, Banków, Funduszy, portali z pracą itp. i przeszukać zakładki "Kariera". Czy naprawdę trzeba Wam jak dzieciakom to pokazywać?
Co do rekrutacji rly? Każde stanowisko, każda rozmowa, każda firma rekrutuje inaczej... jedna da wam test z excela i jakieś egzaminy z wiedzy, w drugiej będziecie mieć luźną rozmowę 10 minutową po czym Was zatrudnią. Jest milion możliwości.
Jak wygra ten temat to proponuje do niego jeszcze dodać:
1. Jak napisać CV (bo stron o tym nie ma w ogóle na internecie);
2. Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej (tutaj opiszmy wszystkie stanowiska na rynku kapitałowym i wszystkie możliwości pytań, testów);
3. Jak radzić sobie, gdy nie dostaniemy wymarzonej pracy (jakie kliniki medyczne można aktualnie polecić);
4. Choroby zawodowe;

Jako że jest to portal edukacyjny osobom szukającym pracy mogę polecić temat sprawozdań finansowych, jak że na rozmowie kwalifikacyjnej możecie mieć takie wątki i dobrze jest się orientować w sprawozdaniach, gdzie byście nie pracowali.

PS. Wiem że to inny temat, ale takie spostrzeżenie: Materiały "superpakiet" bardzo fajnie przygotowane i z pomysłem, jakość też bardzo dobra na 5+, ale od tych błędów ortograficznych i literówek to czasem oczy pieką:(


Szanowny Panie Przemku,

Bardzo dziękuję za wyrażenie Pana zdania na temat związany z głosowaniem. Ja sam też wolę prowadzić zajęcia z twardych tematów, aczkolwiek w przypadku 5 webinarium zdecydowaliśmy się umożliwić forumowiczom Maklers wybrać w sposób demokratyczny temat przez nich preferowany. Proszę zatem uszanować wolę forumowiczów. Być może większość forumowiczów wie wszystko na spółek znajdujących się w indeksach WIG20 i DJ30 - gdyż na te tematy - preferowane i wstawione przeze mnie nie ma żadnego głosu... Krótko podsumowując, będę wdzięczny za traktowanie innych forumowiczów z szacunkiem.

Dziękuję też, że dał Pan jednemu na naszych superpakietów ocenę 5+. Odnośnie błędów, to szczerze mówiąc, jest to pierwsza tego typu krytyka. Błędy są rzeczą ludzką i każdy je popełnia. Kto ich nie popełnia niech pierwszy rzuci kamieniem... Będę też wdzięczny za zgłaszanie do nas bezpośrednio wszelkich błędów, które rażą Pana w oczy. Dodam od siebie, że postaramy się Panu to odpowiednio wynagrodzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #7243 przez Przemek997
Replied by Przemek997 on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!
Jeżeli kogoś uraziłem to najmocniej przepraszam, nie miałem tego w zamyśle. Po prostu, moim zdaniem jeżeli Pan dał możliwość darmowego seminarium to lepiej wykorzystać go w 100% na jakieś wartościowe rzeczy, niż coś co można samemu bezproblemowo sprawdzić na internecie. Oczywiście, jeżeli większość tak nie uważa i chce konkretnego tematu to widocznie czują taką potrzebę, a inni nie muszą się na dany temat zapisywać. To jest oczywiste.

Co do błędów (nie ma ich znowu tak dużo), to oczywiście może jestem troszkę upierdliwy za co przepraszam, ale czytając to wpada w oko. Sam robię byczki często i namiętnie. Nie musi mi Pan wynagradzać, materiały są bardzo dobre i bardzo fajnie się z nich uczy. Jak będę czytał je jeszcze raz to podkreślę i dam Panu znać. Pozdrawiam!
Ostatnia7 lata 11 miesiąc temu edycja: Przemek997 od.
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7244 przez admin
Replied by admin on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!

Jeżeli kogoś uraziłem to najmocniej przepraszam, nie miałem tego w zamyśle. Po prostu, moim zdaniem jeżeli Pan dał możliwość darmowego seminarium to lepiej wykorzystać go w 100% na jakieś wartościowe rzeczy, niż coś co można samemu bezproblemowo sprawdzić na internecie. Oczywiście, jeżeli większość tak nie uważa i chce konkretnego tematu to widocznie czują taką potrzebę, a inni nie muszą się na dany temat zapisywać. To jest oczywiste.

Co do błędów (nie ma ich znowu tak dużo), to oczywiście może jestem troszkę upierdliwy za co przepraszam, ale czytając to wpada w oko. Sam robię byczki często i namiętnie. Nie musi mi Pan wynagradzać, materiały są bardzo dobre i bardzo fajnie się z nich uczy. Jak będę czytał je jeszcze raz to podkreślę i dam Panu znać. Pozdrawiam!


Bardzo dziękuję,

Dziś wieczorem będzie wysyłany Maklers Newsletter również w sprawie głosowania nad tematem 5 webinarium. Być może Newsletterowcy przechylą szalę na korzyść innego tematu, lub wzmocnią temat 1 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7248 przez gsg9
Replied by gsg9 on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!
też uważam, ze temat rynku pracy na rynku kapitałowym jest mocno przereklamowany. Wiele na ten temat było już mówione na łamach maklers.pl a i internet pęka w szwach od tego typu informacji. O wiele lepszy temat to zagadnienia związane z analizą sprawozdań finansowych, współczesną makroekonomią czy DJ30.
No ale skoro taka wola ludu...

"Bardziej boję się trzech gazet niż trzech tysięcy bagnetów."
– Napoleon Bonaparte

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7255 przez admin
Replied by admin on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!
Czyli dla Webinarium 5 wygrał temat: "Praca na rynku kapitałowym w Polsce - rekrutacje, profile pracodawców." Webinarium to odbędzie się 9.06.

Jednakże z uwagi na liczne głosy za innym tematem "Analiza sprawozdań finansowych w celach inwestycyjnych.", a także faktem wejścia Maklers.pl w 6 rok życia, zdecydowałem, że zostanie zorganizowane ekstra Webinarium 6: "Analiza sprawozdań finansowych w celach inwestycyjnych.", które odbędzie się tydzień później, tj. 16.06. Będzie to jednocześnie definitywnie ostatnie webinarium z cyklu webinariów gratisowych...

Mam nadzieję, że wszyscy maklersowi forumowicze poczują się usatysfakcjonowani taką propozycją :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Rothbard, mattb129, maciek3108

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #7261 przez Kijaszek
Replied by Kijaszek on topic Webinarium 5 - 09.06.2016 - ANKIETA!
ich liebe dich ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.237 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.