MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować z innymi użytkownikami Maklers Forum na temat rynku kapitałowego? Zachęcamy do rozmów :)

Źródła danych finansowych

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5132 przez dawszr
Źródła danych finansowych was created by dawszr
Witam wszystkich,

Zapewne większość z Was jest jeszcze w poegzaminyjnym ferworze, dlatego też jestem w stanie uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedzi :)

Ciekaw jestem czy któryś z Forumowiczów jest w stanie polecić jakiś wiarygodny portal(niekomerycyjny/komercyjny) udostępniający dość szczegółowe dane finansowe ( wyprzedzające wskaźniki rynkowe, prognozowane przychody, EBIT, EBITDA, oczekiwane tempo wzrostu(?)) dotyczące spółek krajowych jak i zagranicznych z podziałem na branże. Danych potrzebuję do projektu, a ze wzlędu na liczbę spółek(20-30) oraz wymaganym oparciu się o dane estymowane, przeszukiwanie sprawozdań nieco mija się z celem.

Pozdrawiam,
Dawid

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #5142 przez admin
Replied by admin on topic Źródła danych finansowych

Witam wszystkich,

Zapewne większość z Was jest jeszcze w poegzaminyjnym ferworze, dlatego też jestem w stanie uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedzi :)

Ciekaw jestem czy któryś z Forumowiczów jest w stanie polecić jakiś wiarygodny portal(niekomerycyjny/komercyjny) udostępniający dość szczegółowe dane finansowe ( wyprzedzające wskaźniki rynkowe, prognozowane przychody, EBIT, EBITDA, oczekiwane tempo wzrostu(?)) dotyczące spółek krajowych jak i zagranicznych z podziałem na branże. Danych potrzebuję do projektu, a ze wzlędu na liczbę spółek(20-30) oraz wymaganym oparciu się o dane estymowane, przeszukiwanie sprawozdań nieco mija się z celem.

Pozdrawiam,
Dawid


Spróbuj użyć stock screenera Googla:

www.google.com/finance?ei=uBpMVNDwM-WewAPR14DYCw#stockscreener
Za tę wiadomość podziękował(a): dawszr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.135 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.