MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować z innymi użytkownikami Maklers Forum na temat rynku kapitałowego? Zachęcamy do rozmów :)

Członkowstwo w ZMiD

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #8399 przez admin
Replied by admin on topic Członkowstwo w ZMiD

Jakie to są tematy niepoprawne politycznie? Jak można spytać...


Ostatnio Google zwolniło 1 zdolnego pracownika, za wyrażenie publicznie opinii o nierówności płci. Na konferencjach kierowanych do ogółu i dodatkowo nagrywanych, nie wolno mówić o wielu sprawach. W bezpośredniej rozmowie przy piwie, można powiedzieć trochę więcej, no chyba, że chcecie iść do knajpy "Sowa..." to zalecam bardzo daleko posuniętą poprawność polityczną. ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): PiotrKrasuski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #8400 przez piotrek-frost
Replied by piotrek-frost on topic Członkowstwo w ZMiD
Rzecz w tym, że nadmiaru wolnego czasu zdecydowanie nie mam, stąd staram się dokładnie przeanalizować czy warto.
ZMiD traktowałbym czysto networkingowo, ponieważ wychodzę z założenia, że zawsze poznawać nowych ludzi i poszerzać horyzonty.
Robić co mam, ponieważ od 3 lat zajmuje się M&A, obecnie w jednej z firm Big 4 i dodatkowo oprócz DI, które zdobyłem już ładny czas temu, kończę ACCA.
Niemniej pomyślałem sobie, że być ZMiD otworzyłby jakieś nowe możliwości zawodowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #8401 przez admin
Replied by admin on topic Członkowstwo w ZMiD

Rzecz w tym, że nadmiaru wolnego czasu zdecydowanie nie mam, stąd staram się dokładnie przeanalizować czy warto.
ZMiD traktowałbym czysto networkingowo, ponieważ wychodzę z założenia, że zawsze poznawać nowych ludzi i poszerzać horyzonty.
Robić co mam, ponieważ od 3 lat zajmuje się M&A, obecnie w jednej z firm Big 4 i dodatkowo oprócz DI, które zdobyłem już ładny czas temu, kończę ACCA.
Niemniej pomyślałem sobie, że być ZMiD otworzyłby jakieś nowe możliwości zawodowe.


I tu pojawia się pytanie, skoro masz już dobrze ułożoną karierę, to w jakim stopniu ZMiD może Ci pomóc? Już prędzej dużo bardziej prężne CFA Society of Poland...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.067 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.