MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Chcesz podyskutować na tematy DI inne niż dotyczące egzaminów DI, oferty Maklers DI i rozwiązań zadań DI-1? Zachęcamy do dyskusji.

Głosowanie Goldenline Opiekun DORADCA INWESTYCYJNY

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #3176 przez admin
Na Forum Goldenline, trwają wybory na nowego szefa wątku "Doradca Inwestycyjny". Mariusz Śliwiński, również bierze udział w tych wyborach.

Mariusz Śliwiński: "Uprzejmie proszę wszystkie życzliwe mi osoby, o głosowanie na mnie. Obiecuję, że jeśli wygram te specyficzne wybory, to oddam wątek w zarządzanie społeczności Goldenline (za pomocą zaangażowanych społecznie moderatorów). To społeczność powinna decydować o równowadze między wypowiedziami a reklamą (różnych firm), a także wyznaczać standardy kultury wypowiedzi. Nie tak dawno doskonale to funkcjonowało na wątku MPW, na Forum Goldenline."

Link do wątku z głosowaniem: www.goldenline.pl/forum/doradca-inwestycyjny/wybory-wlasciciela

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #3191 przez Rothbard
głos oddany, niemniej trzeba być członkiem grupy sprzed dnia głosowania by oddać głos

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #3192 przez admin

głos oddany, niemniej trzeba być członkiem grupy sprzed dnia głosowania by oddać głos


Rothbard, bardzo dziękuję za głos.

Dziękuję również wszyskim głosującym.

Niestety kilkadziesiąt osób nie może oddać głosu, gdyż nie było zarejstrowanych wcześniej na wątku DI, na GL i nic nie daje przystąpienie teraz...

Maklers Forum, jest forum firmy Maklers, aczkolwiek w kilka miesięcy udało się zbudować tutaj bardzo pokaźną i poukładaną bazę, tworząc w mojej opinii najlepsze forum tematyczne (z zakresu DI) w Polsce.

Forum Goldenline, moim zdaniem powinno być forum ponad podziałami... Czy tak będzie? Okaże się za 17 grudnia...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #3228 przez admin
Wybory na Forum Goldenline, na wątku "Doradca Inwestycyjny", dobiegły końca.

Dziękuję wszystkim osobom, które oddały (ponad 30 osób) i chciały oddać (co najmniej kilkadziesiąt osób) na mnie głos, a z przyczyn proceduralnych nie mogły. W wyniku otrzymanych głosów, zająłem wyraźne 2 miejsce i tym samym, zostałem z automatu moderatorem tego wątku.

Gratuluję też Marcinowi Reszce i Tomaszowi Szwedowi zajęcia odpowiednio 1 i 3 miejsca w tych specyficznych wyborach.

Wygląda na to, iż los chce, aby zwaśnonie strony razem zarządzały i tworzyły kulturę wypowiedzi na Forum Goldenline, wątek "Doradca Inwestycyjny". Czy tak w rzeczywistości będzie? Czas pokaże.

Pozdrawiam serdecznie,

Mariusz Śliwiński
maklers.pl
Ostatnia10 lata 4 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.145 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.