MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Licencja MPW

Więcej
3 lata 2 tygodni temu #10025 przez Marcin15423
Licencja MPW was created by Marcin15423
Dzień dobry - cześć wszystkim, 

Zwracam się do Was z zapytaniem, gdyż przekopałem internet ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: 
Jeżeli chciałbym zdać egzamin na MPW i uzyskać licencję natomiast nie poszedłbym w kierunku kariery finansisty to czy samo posiadanie licencji nakłada na mnie jakieś obowiązki prawne? Chociażby jakieś ograniczenia co do inwestowania na GPW jako inwestor indywidualny?  Znalazłem informacje że pracując w instytucji finansowej jesteśmy zobowiązani posiadać jedno konto maklerskie lub wcale nie możemy takiego posiadać. Natomiast zastanawiam się czy gdybym uzyskał licencję tylko dla "sportu czy szpanu" a byłbym inwestorem indywidulanym to czy niesie to za sobą jakieś skutki prawne? Pozdrawiam, dzięki :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #10032 przez admin
Replied by admin on topic Licencja MPW
Marcin,

Żadnych negatywnych skutków to nie wnosi. Po wpisie na listę możesz wywiesić sobie laurkę w domu, umieścić w CV i oficjalnie używać tytułu MPW.a

Jak podejmiesz pracę w zawodzie to powinieneś poinformować KNF (najczęściej robi to firma).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 10 miesiąc temu #10034 przez Marcin15423
Replied by Marcin15423 on topic Licencja MPW
Dziękuję za odpowiedź. Wszystko jasne Pozdrawiam ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.087 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.