MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Jaki poziom matematyki do egzaminu?

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #7913 przez llly
Obecnie przygotowuję się do egzaminu MPW, jeszcze nie wiem czy będę podchodzić za pół roku czy za rok, w zasadzie nie spieszy mi się. Materiał do nauki podzieliłem sobie na część prawną i matematyczną. Z tą pierwszą nie mam problemu, ale w kwestii matematyki jestem na poziomie szkoły średniej. Samodzielnie uczę się materiału, który przerabiają studenci ekonomii, ale nie wiem jak dużo dziedzin muszę w tej kwestii przyswoić.
W związku z powyższym proszę o informację w jakim stopniu powinienem być obyty z matematyką, aby bez problemu rozumieć zagadnienia z inżynierii i matematyki finansowej i rozwiązać zadania egzaminacyjne. Chodzi mi o konkretne dziedziny, np. macierze, pochodne, całki, równania różniczkowe itp.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #7914 przez admin
Replied by admin on topic Jaki poziom matematyki do egzaminu?

Obecnie przygotowuję się do egzaminu MPW, jeszcze nie wiem czy będę podchodzić za pół roku czy za rok, w zasadzie nie spieszy mi się. Materiał do nauki podzieliłem sobie na część prawną i matematyczną. Z tą pierwszą nie mam problemu, ale w kwestii matematyki jestem na poziomie szkoły średniej. Samodzielnie uczę się materiału, który przerabiają studenci ekonomii, ale nie wiem jak dużo dziedzin muszę w tej kwestii przyswoić.
W związku z powyższym proszę o informację w jakim stopniu powinienem być obyty z matematyką, aby bez problemu rozumieć zagadnienia z inżynierii i matematyki finansowej i rozwiązać zadania egzaminacyjne. Chodzi mi o konkretne dziedziny, np. macierze, pochodne, całki, równania różniczkowe itp.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Algebra. To odpowiedź na Pana pytanie. :) Zadania matematycznie są proste. Podstawianie do wzorów i ich przekształcanie, używanie mnożników wartości obecnej/przyszłej, itp. Proszę się nie przejmować żadnymi macierzami, pochodnymi czy całkami. Najlepiej proponuję spojrzeć na historyczne testy i przykładowe zadania.

Zachęcam również do skorzystania z naszej oferty. Z reguły osobom podchodzącym do egzaminu MPW, część prawna sprawia istotny problem, z uwagi na fakt, iż wiele pytań jest bardzo szczegółowych i wręcz złośliwych, natomiast jest wyciągana wprost z ustaw.

Powodzenia w przygotowaniach :)

A.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #7915 przez llly
Replied by llly on topic Jaki poziom matematyki do egzaminu?
Dziękuję za szybką odpowiedź. Zaoszczędzę dzięki temu mnóstwo czasu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #7917 przez Bernard Madoff
Replied by Bernard Madoff on topic Jaki poziom matematyki do egzaminu?
Witaj,

Jeśli chcesz się dobrze przygotować z części matematyczne i zaoszczędzić sporo czasu, to polecam kurs maklers ;) Po kursie stacjonarnym z palcem z ... nosie i zamkniętymi oczami trzaskasz zadania ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #7919 przez llly
Replied by llly on topic Jaki poziom matematyki do egzaminu?
Czy kursy maklers dostępne są online? Z tego co widziałem prowadzone są w Warszawie, nie bardzo pasuje mi lokalizacja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #7920 przez Bernard Madoff
Replied by Bernard Madoff on topic Jaki poziom matematyki do egzaminu?
Tak, są edycje online

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #7921 przez admin
Replied by admin on topic Jaki poziom matematyki do egzaminu?
llly,

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą kursu maklerskiego wideo Maklers.pl. Zawiera te same materiały co kurs stacjonarny, lecz zamiast zajęć stacjonarnych jest 60h wideonagrań. W razie potrzeby wyjaśnienia problematycznych zadań, lub innych pytań, jest pakiet konsultacji e-mail i skype. Ofertę kursu wideo znajdziesz tutaj:

maklers.pl/mpw/kurs-maklerski-wideo

Dodam od siebie, że nasz kurs maklerski wideo Maklers.pl był prawdopodobnie najbardziej skutecznym źródłem zewnętrznego wsparcia na poprzednim egzaminie maklerskim z wszystkich obecnych na rynku. Aż 5 osób z TOP 10 (10 najlepszych wyników egzaminu MPW z 2016.10), korzystało z naszego kursu maklerskiego wideo Maklers.pl. Łącznie ostatni egzamin MPW zdało 8 osób ze wsparciem naszego kursu maklerskiego wideo.

Kurs maklerski wideo Maklers.pl jest też bezpłatnym dodatkiem do kursu stacjonarnego.

Pozdrawiam,

A.
Ostatnia7 lata 2 miesiąc temu edycja: admin od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.149 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.