MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW - 29.03.2015

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5749 przez Mateusz Toczyski
Replied by Mateusz Toczyski on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Ile zazwyczaj zajmuje KNF wysłanie listów do osób, które zdały?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #5751 przez Siwy1111
Replied by Siwy1111 on topic Egzamin MPW - 29.03.2015

Mam pytanie dotyczące zdjęcia, które trzeba wkleić do wniosku o wpis na listę. Czy to ma być zdjęcie takie jak z dowodu osobistego, czy może być jak takie do paszportu?


Myślę, że to nie ma totalnie żadnego znaczenia jakie zdjęcie dodasz do wniosku. Daj takie samo jak do wniosku zgłaszającego na egzamin i będzie ok.

Ile zazwyczaj zajmuje KNF wysłanie listów do osób, które zdały?


Wczoraj byłem w KNFie odebrać zaświadczenie i nie było problemu z odbiorem co może oznaczać, że wysyłka będzie dzisiaj/jutro, czyli powinno dojść w przyszłym tygodniu.
Ostatnia9 lata 1 miesiąc temu edycja: Siwy1111 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #5771 przez Err0r
Replied by Err0r on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
dostał ktoś juz paczke z KNFu ? dajcie znać jakby komuś juz przyszła ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #5777 przez beny
Replied by beny on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
ja dostalem dzisiaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #5779 przez Err0r
Replied by Err0r on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
też dostałem :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #5780 przez minog
Replied by minog on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
W tym liście jest napisane m.in., że trzeba zapłacić 10 zł (jakaś tam opłata skarbowa) i jest podany numer konta, a potem jest jeszcze napisane, że wydanie licencji maklerskiej podlega opłacie w wysokości 17 zł i że trzeba dokonać na ten sam numer konta. Lepiej zrobić dwa osobne przelewy, a nie jeden w wysokości 27 zł, prawda? Ja chyba zrobię dwa przelewy.
Jeszcze jedno pytanie. Czy pismo z prośbą o przesłanie drogą pocztową licencji ma być napisane w jakiś konkretny sposób, gdzieś tam wskazany? Czy po prostu na osobnej kartce A4 piszemy własnoręcznie, że prosimy o przesłanie licencji, wskazujemy adres i podpisujemy z datą?
Ostatnia9 lata 3 tygodni temu edycja: minog od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #5781 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 29.03.2015

W tym liście jest napisane m.in., że trzeba zapłacić 10 zł (jakaś tam opłata skarbowa) i jest podany numer konta, a potem jest jeszcze napisane, że wydanie licencji maklerskiej podlega opłacie w wysokości 17 zł i że trzeba dokonać na ten sam numer konta. Lepiej dać zrobić dwa osobne przelewy, a nie jeden w wysokości 27 zł, prawda? Ja chyba zrobię dwa przelewy.
Jeszcze jedno pytanie. Czy pismo z prośbą o przesłanie drogą pocztową licencji ma być napisane w jakiś konkretny sposób, gdzieś tam wskazany? Czy po prostu na osobnej kartce A4 piszemy własnoręcznie, że prosimy o przesłanie licencji, wskazujemy adres i podpisujemy z datą?


Najlepiej jak nie stanowi to problemu to zrób 2 osobne przelewy i w obu przypadkach wydrukuj potwierdzenia przelewu. Wtedy łatwo to rozksięgować.

Tradycyjne pismo urzędowe (wraz ze swoimi danymi, adresatem pisma, tytułem pisma, treścią i podpisem). Przykładowa treść:

"W związku ze zdaniem w dniu 29 marca 2015r, egzaminu uprawniającego do uzyskania wpisu na listę maklerów papierów wartościowych, po dokonaniu wpis na ww. listę, uprzejmie proszę o wydanie dokumentu poświadczającego uzyskanie wpisu na listę maklerów papierów wartościowych oraz o przesłanie licencji drogą pocztową na adres: ..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #5782 przez Err0r
Replied by Err0r on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
te prośbę o przesłanie licencji pocztą mozna wrzucić razem w tą koperte z całą resztą??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #5783 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
tak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 tydzień temu #5842 przez Siwy1111
Replied by Siwy1111 on topic Egzamin MPW - 29.03.2015
Pierwsze osoby wpisane na listę, do numeru 2989.

Pozostaje 11 do 3000 :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.214 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.