MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 2022.03.27

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10180 przez lsalachewicz
Replied by lsalachewicz on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
Ja powinienem mieć 130-150 pkt a mam 83 :)
Zestaw 1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10181 przez ad_koz
Replied by ad_koz on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
Zestaw 3.

Ktoś wyżej poruszył wątek krzyżyków. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale na poprzednich egzaminach wyboru odpowiedzi dokonywało się chyba zamazując odpowiednią kratkę? Poza tym numer rejestru składał się z 4 cyfr i nie można było używać długopisu? Słowa któregoś z członków komisji o tym, że "jeżeli ktoś użyje długopisu do zaznaczenia odpowiedzi, to może mieć później problem z jej ewentualną zmianą" były dla mnie zaskakujące.

Poza tym, czy ktoś się orientuje jak powinien wyglądać wniosek o wgląd do treści pracy egzaminacyjnej oraz o ponowne sprawdzenie prawidłowości oceny? Czy wystarczy zwykły mail, czy to ma być mail z załączonym plikiem tekstowym? Czy oba wnioski mogą być zawarte w jednej wiadomości/pliku, czy w pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o wgląd do pracy, a dopiero później wnioskować o ponowne sprawdzenie prawidłowości oceny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10182 przez Michał456
Replied by Michał456 on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
Widzę że nie tylko ja mam mocne wątpliwości co do wyniku. Nie zaglądałem do testu od niedzieli ponieważ myślałem że napisałem ze sporym zapasem, tymczasem mam jakąś absurdalnie niską liczbę punktów jak gdybym miał nie trafić strzałów 50:50 w 30 zadaniach pod rząd. Czy ma ktoś klucz odpowiedzi do zestawu 1 i chciałby go skonsultować?

Nota bene, Chciałbym zwrócić uwagę że komunikaty, zarówno wczorajszy o opóźnieniu przekazania wyników jak i wyniki pojawiły się na stronie knfu w okolicach 16. Wydaje mi się prawdopodobne że osobie która była odpowiedzialna za wsadzenie tych kartek z odpowiedziami do skanera śpieszyło się do domu na piątkowy wieczór i coś spieprzyła po drodze. Albo przynajmniej mieli jakieś problemy ze sczytaniem tych wyników skoro to tyle trwało.

Dodam że zaznaczałem krzyżykami, tak jak było w instrukcji. Kiedy ją czytałem też byłem lekko zdziwiony bo kojarzyłem że kwadraty się zamazuje jak na maturze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10183 przez lsalachewicz
Replied by lsalachewicz on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
Odezwij się na fb - też mam I zestaw i potwierdzone część odpowiedzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10184 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
Cześć,

To co tutaj opisujecie zdarzyło się chyba pierwszy raz w historii tego egzaminu. Ok. 10 lat temu był jakiś drobny błąd i lista pozytywnych ocen była 2 razy zmieniana.

Tymczasem tutaj to jest jakiś cyrk.

To co możecie zrobić na tą chwilę to napisać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z wnioskiem "o przesłanie skanu karty moich odpowiedzi" mój numer rejestru to XYZ.

Powinniście dostać piękny wydruk z wyszczególnieniem jak maszyna przeczytała i ile przyznała punktów (+2, 0, -1) za poszczególne pytania.

Poza tym z tak drastycznymi różnicami w samodzielnie sprawdzonemu testowi z tym co opublikowała Komisja ja na Waszym miejscu wydzwaniałbym do KNF i domagał się wyjaśnień.

Pozdrawiam i trzymam kciuki,

Admin

P.S. Test jest w opracowaniu, jutro powinienem wiedzieć kiedy ew. klucz odpowiedzi zostanie przez kolegę, który nad tym pracuje przygotowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): ad_koz, lsalachewicz, Michał456

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10185 przez jezzu
Replied by jezzu on topic Egzamin DI-1 2022.03.27

Dodam że zaznaczałem krzyżykami, tak jak było w instrukcji. Kiedy ją czytałem też byłem lekko zdziwiony bo kojarzyłem że kwadraty się zamazuje jak na maturze.
 

Serio krzyżykami trzeba było zaznaczać? Ja zamazywałem kratki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10186 przez dawid88
Replied by dawid88 on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
U mnie również dziwna sytuacja - zaznaczyłem 90 odpowiedzi a wynik 0.
Zaznaczałem krzyżykami odpowiedzi na karcie - ołówkiem, który był w zestawie od Komisji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10187 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
No to wiele wyjaśnia...

Maszyna cały czas jest prawdopodobnie przygotowana na czytanie zamazanych kratek, a instrukcja została zmieniona na wstawianie krzyżyków.

W tej sytuacji najlepiej prosić Komisję nie tylko o skan karty swoich odpowiedzi (bo prawdopodobnie maszyna źle przeczytała zaznaczone odpowiedzi w postaci krzyżyków, tylko o ręczne sprawdzenie karty udzielonych odpowiedzi i najlepiej od razu wskazać informację, iż zgodnie z instrukcją udzielałam/em odpowiedzi za pomocą krzyżyków.

I dzwonić do KNF w tej sprawie. Wydaje się, iż jest ewidentny błąd po stronie Komisji.
 
Za tę wiadomość podziękował(a): ad_koz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10188 przez ad_koz
Replied by ad_koz on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
Również zaznaczałem ołówkiem krzyżykami.

W Dzienniku Urzędowym KNF jest już opublikowany komunikat odnośnie terminu (03.07.2022) i zakresu drugiego etapu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #10200 przez Michał456
Replied by Michał456 on topic Egzamin DI-1 2022.03.27
Cześć, czy udało się komuś coś ustalić w korespondencji z Komisją? Mi jedyne co to przesłali skan karty odpowiedzi bez informacji ile punktów otrzymałem za jakie zadanie i poinformowano że sprawę przekazano do sekretarza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.180 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.