MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 25.03.2018

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8899 przez jezzu
Replied by jezzu on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Jak idzie nauka? Ja w sumie poświęcę ok 160h na naukę, ale jakaś wiedzę wcześniej miałem, bo kiedyś podchodziłem do egzaminu, ale wtedy jedyną pomocą naukową jaką miałem była książka Jajugi i wujek google..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8900 przez petrus94
Replied by petrus94 on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Ja też podchodzę. Trochę odpuściłem z nauką w pewnym momencie bo zacząłem przerabiać zadania z II etapu bo na I Etap czułem się w miarę pewnie, ale cały czas dużo punktów tracę na prawie i jakieś niedoróbki w zadaniach też mi się pojawiają. Ma ktoś jaki patent na pytania prawne/mssf/uor i ekonomia? :) To chyba sprawia najwięcej trudności wszystkim....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8910 przez MKSZ73
Replied by MKSZ73 on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
U mnie słabo z nauką, nie ma się czym chwalić. Obecnie nadrabiam, od poniedziałku wziąłem wolne i całe dnie poświecam na naukę. Teorię będę kończył w niedzielę do południa i potem prawo wleci, które już czytałem na MPW pół roku temu. Myślę, że wyrobię się "na styk".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #8917 przez Rob
Replied by Rob on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Petrus94 Najlepsza technika to 3x P : Powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać. :)
Ostatnia6 lata 1 miesiąc temu edycja: Rob od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #8918 przez jezzu
Replied by jezzu on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Nie zgodzę się z Tobą. To idiotyczna technika, której uczą w polskich szkołach. Jest w Polsce wielokrotny mistrz świata w sportach pamięciowych. On miał przeciętną pamięć ale doszedł do mistrzostwa dzięki odpowiednim technikom. Zrobił z tego kurs za kilka stówek. Ja mam ten kurs od niedawna, ale nie miałem czasu go w całości przerobić, to zajmuje co najmniej miesiąc, ale jak ktoś ma czas to może np uczyć się 1000 słówek dziennie, zapamiętywać tablice statystyczne do pokera itd. Dodatkowo sporty pamięciowe bardzo mocno poprawiają IQ. Sam trening pamięciowy robiony regularnie przez kilka tygodni podobno wpływa na pamięć zwykłego człowieka przez kilkadziesiąt lat.. Przepraszam, że tyle informacji marketingowych podałem, ale lubię optymalizować swoje życie i różnych rzeczy się chwytam, tego akurat nie zdążyłem w pełni przetestować, ale warto uczyć się od najlepszych a to jest mistrz świata w zapamiętywaniu kilkudziesięciu kostek rubika w godzinę i układaniu ich z pamięci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu - 6 lata 1 miesiąc temu #8919 przez turbodzik
Replied by turbodzik on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Koledzy,
w kwestii technicznej daję znać, że w nocy z 24 na 25 marca przestawiamy czas na letni, czyli egzamin jest godzinę wcześniej. Więc nie spóźnijcie się.
pozdrawiam
Ostatnia6 lata 1 miesiąc temu edycja: turbodzik od.
Za tę wiadomość podziękował(a): jezzu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 4 tygodni temu #8930 przez jezzu
Replied by jezzu on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Wypadło mi kilkadziesiąt godzin z planowanego czasu na naukę dlatego muszę zrezygnować. Podejdę na spokojnie w październiku. Życzę wszystkim powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #8944 przez Rob
Replied by Rob on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Miałem kiedyś okazję poznać techniki szybkiego czytania i zapamiętywania ale nie dałem rady na trwale wprowadzić ich w życie, zabrakło powtarzania :)

Nie zgodzę się z Tobą. To idiotyczna technika, której uczą w polskich szkołach. Jest w Polsce wielokrotny mistrz świata w sportach pamięciowych. On miał przeciętną pamięć ale doszedł do mistrzostwa dzięki odpowiednim technikom. Zrobił z tego kurs za kilka stówek. Ja mam ten kurs od niedawna, ale nie miałem czasu go w całości przerobić, to zajmuje co najmniej miesiąc, ale jak ktoś ma czas to może np uczyć się 1000 słówek dziennie, zapamiętywać tablice statystyczne do pokera itd. Dodatkowo sporty pamięciowe bardzo mocno poprawiają IQ. Sam trening pamięciowy robiony regularnie przez kilka tygodni podobno wpływa na pamięć zwykłego człowieka przez kilkadziesiąt lat.. Przepraszam, że tyle informacji marketingowych podałem, ale lubię optymalizować swoje życie i różnych rzeczy się chwytam, tego akurat nie zdążyłem w pełni przetestować, ale warto uczyć się od najlepszych a to jest mistrz świata w zapamiętywaniu kilkudziesięciu kostek rubika w godzinę i układaniu ich z pamięci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #8960 przez petrus94
Replied by petrus94 on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
Ja juz wyjechalem z domu i mam pytanko, czy oprocz kalkulatora mozna jakies swoje jedzenie zabrac+kartki na brudnopis?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 tygodni temu #8962 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-1 25.03.2018
POWODZENIA NA EGZAMINIE!!! :)


Po egzaminie uprzejmie proszę o:
- przesłanie skanu egzaminu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zależy nam na skanie, a nie na zdjęciach)
- podanie liczby osób pochodzących do egzaminu

W najbliższym tygodniu od poniedziałku wieczorami sukcesywnie będzie rozwiązywany cały egzamin MPW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.155 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.