MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-3 13.08.2017

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #8435 przez jason
Replied by jason on topic Egzamin DI-3 13.08.2017
Zwycięstwo!!!

Panie Mariuszu dziękuję Panu i Panu Adamowi Szymko oraz całej ekipie Maklers.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #8436 przez jason
Replied by jason on topic Egzamin DI-3 13.08.2017
Firmę Maklers.pl z przyjemnością polecam wszystkim znajomym, współpracownikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności w dziedzinie rynku kapitałowego.

Maklers.pl znam praktycznie od początku istnienia. W 2013 roku zdałem egzamin na Maklera Papierów Wartościowych. W procesie przygotowań korzystałem z materiałów Maklers. Był to czas zmiany systemu transakcyjnego na GPW. Wiele osób miało wątpliwości odnośnie zadań z ustalania kurs. Firma Maklers.pl stanęła na wysokości zadania – przygotowała obszerne materiały objaśniające nowe zasady obrotu, porównanie wprowadzonych zmian. Było to niezwykle pomocne i zaowocowało pozytywnym wynikiem mojego egzaminu maklerskiego.

Później podjąłem decyzję, że chce dalej rozwijać swą wiedzę o rynku kapitałowym. Licencja Doradcy Inwestycyjnego wydawała się dla mnie czymś niezwykle trudnym i odległym, niczym szczyt K2 dla wytrawnego alpinisty. Nie jest to prosty egzamin i wielu kandydatów zniechęca się już na etapie przygotowań. Oferta Maklers dla kandydatów na doradcę inwestycyjnego jest niezwykle bogata. Moje dotychczasowe doświadczenia oraz renoma właściciela Maklers – Pana Mariusza Śliwińskiego zdecydowały o wyborze oferty Maklers.pl

Była to moim zdaniem bardzo dobra decyzja. Zakupione przeze mnie Suparpakiet DI-1 oraz DI2+3 w bardzo dobry i przystępny sposób wprowadzają kandydata w świat doradcy inwestycyjnego. Pomagają zrozumieć niełatwą tematykę i zapewniają wsparcie ekipy Maklers w razie pytań bądź wątpliwości. Należy podkreślić, że możliwość konsultacji mailowych bądź telefonicznych była dla mnie niezwykle istotna.

Pierwszy etap egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego zdałem jesienią 2016 roku przy pierwszym podejściu. Drugi etap zdałem za drugim podejściem. Trzeci etap zdałem za pierwszym podejściem. Był to niezwykle intensywny czas nauki, przygotowań. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że każda złotówka wydana na produkty Maklers.pl była dobrą inwestycją.

Maklers.pl w moim odczuciu jest niczym przewodnik górski w Himalajach. Oczywiście niektórzy wolą zdobywać szczyty bez niczyjej pomocy, ponieważ tak jest taniej. Należy zadać sobie jednak pytanie czy nie warto skorzystać z pomocy specjalistów i iść wytyczoną już przez nich ścieżką? Moim zdaniem warto, dlatego z całą pewnością mogę polecić wszystkim korzystanie z produktów Maklers.pl. W mojej ocenie jest to obecnie lider na rynku usług przygotowujących do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych oraz Doradcę Inwestycyjnego.

Jeszcze raz polecam wszystkim produkty Maklers.pl.

Sebastian Walentynowicz, zdał III etap na Doradcę Inwestycyjnego, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2879, korzystał z Superpakietu DI-1 Maklers.pl oraz z Superpakietu DI2+3 Maklers.pl oraz z kursu DI-1 Wideo Maklers.pl
Ostatnia6 lata 7 miesiąc temu edycja: jason od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 6 miesiąc temu #8487 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-3 13.08.2017
Są już znane wyniki odwołań ostatniego egzaminu DI-3.

Egzamin w wyniku odwołań zdały 2 osoby. Obie miały pierwotnie oblane zadanie z etyki. Obie są naszymi klientami. Wyniki z etyki, które miały to 45pkt oraz 46pkt. (zad. 2 miały zaliczone). Jedna z nich miała trzecie - ostatnie podejście do egzaminu DI-3.

Osobom, które nie zdały zostają 2 możliwości:
1. Nauka i kolejne podejście do egzaminu w marcu 2018.
2. Wniesienie sprawy do Sądu Administracyjnego - wiem, że co najmniej 1 osoba rozważa takie działanie.

Link do strony z wynikami: www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Lis...n_20092017_58726.pdf

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8782 przez Roubini
Replied by Roubini on topic Egzamin DI-3 13.08.2017
Trochę odgrzeje temat, czy osoby które zdały ten egzamin otrzymały już może papierową licencję?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8783 przez PiotrKrasuski
Replied by PiotrKrasuski on topic Egzamin DI-3 13.08.2017
Ja jeszcze nie mam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #8801 przez PiotrKrasuski
Replied by PiotrKrasuski on topic Egzamin DI-3 13.08.2017
Dzisiaj przyszła licencja!
Za tę wiadomość podziękował(a): admin

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.095 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.