MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-3 05.03.2017

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #8182 przez piotrkawala
Replied by piotrkawala on topic Egzamin DI-3 05.03.2017
Wielkie podziękowania dla Mariusza, Adama i Filipa. Świetna jakość materiałów oraz bezcenna pomoc w procesie odwołań. Wszystkim zainteresowanym licencjami na polskim rynku kapitałowym polecam współpracę z Maklers, warto ją nawiązać choćby dla kontaktów, które są tak ważne w późniejszej pracy. W Maklers poznałem świetnych specjalistów, z którymi zawsze warto wymieniać poglądy na temat rynku kapitałowego oraz można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, także takich które wykraczają poza materiał obowiązujący na egzaminach na MPW i DI. Raz jeszcze wielkie dzięki!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #8183 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-3 05.03.2017

Wielkie podziękowania dla Mariusza, Adama i Filipa. Świetna jakość materiałów oraz bezcenna pomoc w procesie odwołań. Wszystkim zainteresowanym licencjami na polskim rynku kapitałowym polecam współpracę z Maklers, warto ją nawiązać choćby dla kontaktów, które są tak ważne w późniejszej pracy. W Maklers poznałem świetnych specjalistów, z którymi zawsze warto wymieniać poglądy na temat rynku kapitałowego oraz można nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, także takich które wykraczają poza materiał obowiązujący na egzaminach na MPW i DI. Raz jeszcze wielkie dzięki!


Piotr,

Dziękuję w imieniu Makers.pl za bardzo miłe słowa :)
Pamiętaj, że sukces na tym egzaminie zawdzięczasz przede wszystkim sobie i swojej ciężkiej pracy. Jest mi bardzo miło, iż Maklers mógł troszkę pomóc w Twoim sukcesie. :)

Od siebie dodam, iż Piotr wraz z Radkiem Pszczółkowskim specjalizują się w prowadzeniu praktycznych szkoleń analitycznych z wykorzystaniem m.in. arkuszy kalkulacyjnych MS Excel, a także innych programów wspierających proces analizy. Obaj pod szyldem Szkoła Analityków (www.szkolaanalitykow.pl) prowadzą świetne jakościowo szkolenia, m.in. Młodszy Analityk i Analityk Inwestycyjny, które możecie znaleźć na Maklers Forum, za moją pełną zgodą. Polecam je zdecydowanie. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #8258 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin DI-3 05.03.2017
Są już wpisane pierwsze licencje.

www.knf.gov.pl/Images/Lista_DI_22_05_2017_tcm75-11751.pdf

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #8297 przez Tomasz
Replied by Tomasz on topic Egzamin DI-3 05.03.2017

Są już wpisane pierwsze licencje.

www.knf.gov.pl/Images/Lista_DI_22_05_2017_tcm75-11751.pdf


Wiadomo jak długo trzeba zazwyczaj czekać na wpis? Wniosek wysłałem pod koniec maja, a na ostatniej aktualizacji z 19 czerwca jeszcze nie jestem uwzględniony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.153 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.