EGZAMIN MPW - 21.10.2018R.

W związku z pojawiającymi się pytaniami o skuteczność proponowanych przez Maklers.pl form pomocy w nauce do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych, uprzejmie informujemy, że:

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 26 Laureatów egzaminu maklerskiego z października 2018r. minimum 14 osób (53,8% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
   • 8 Laureatów (30,8%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
    • miejsca na egzaminie: 2, 5, 6, 10 i inne.
   • Kolejnych  Laureatów (23,1%) zakupiło nasz superpakiet MPW, dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl, lub korzystała z naszej komercyjnej pomcy w fazie odwołań.
    • miejsca na egzaminie: 3 i inne.

EGZAMIN MPW - 25.03.2018R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 35 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2018r. minimum 25 osób (71,4% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 16 Laureatów (45,7%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 1, 2, 6, 7 i inne.
  • Kolejnych 9 Laureatów (25,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW, dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl, lub korzystała z naszej komercyjnej pomcy w fazie odwołań.
   • miejsca na egzaminie: 5, 7, 9, 10 i inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 21.10.2018r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Rynek kapitałowy to moja pasja od ponad dziesięciu lat. Kilka lat później postanowiłem zostać maklerem, jednak wielkość materiału do nauki skutecznie mnie powstrzymywała... do czasu. Postanowiłem poszukać wsparcia w nauce, zacząłem poszukiwać kursu maklerskiego przygotowującego do egzaminu. Szukając kursu, kierowałem się opiniami uczestników, charakterem zajęć i wsparciem dydaktycznym. Już pierwsze zajęcia z Mariuszem utwierdziły mnie w przekonaniu, że dokonałem właściwego wyboru. Kurs dał mi ten komfort, że po zajęciach stacjonarnych mogłem w każdej chwili odtworzyć lekcje video i w ten sposób skutecznie przyswoić wiedzę. Zajęcia z Mariuszem sprawiły, że zadania obliczeniowe pozornie trudne stały się banalne. Kurs maklers.pl rozkłada egzamin na czynniki pierwsze, dba o każdy szczegół, od kwestii merytorycznych po techniczne, bo na egzaminie każdy szczegół jest ważny. Szczerze polecam kurs maklers.pl, bo z nim egzamin staje się łatwiejszy.”

Rafał Jaworski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3246, 10 wynik na egzaminie, 173pkt, TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Gdy podjęłam decyzję o podchodzeniu do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych wszyscy, znani mi szczęśliwi posiadacze tej licencji, polecali mi kurs Maklers.pl. Dziś, po zdaniu egzaminu za pierwszym podejściem, już wiem dlaczego.
Maklers.pl to najlepsza, dostępna na rynku, kompleksowa oferta przygotowania do egzaminu na MPW. Jest kurs stacjonarny – idealny nie tylko aby zapoznać się z technikami ustalania kursów czy sposobami na szybkie rozwiązywanie zadań ale też aby poznać ludzi zainteresowanych tematyką finansową. Jest też kurs online – świetny dla osób które nie mogą uczestniczyć w kursie stacjonarnym w weekendy, idealny do szybkiego przypomnienia najważniejszych zagadanień przed samym egzaminem. Jest też w końcu serwis Maklers.Arslege – dający możliwość nauki o każdej porze dnia i nocy, w każdym miejscu. Jest to nieoceniona pomoc w nauce, pozwalająca wykorzystać każdą wolną chwilę jaką dysponujemy w ciągu dnia.
Nie sposób nie wspomnieć o Mariuszu -  założycielu Maklers.pl, który nie tylko świetnie przekazuje wiedzę, ale także służy wszelką pomocą na etapie przygotowań do egzaminu oraz podczas procesu ewentualnych odwołań. Co więcej, wprowadza w świat rynku finansowego, zdradzając wiele ciekawostek związanych z pracą maklera papierów wartościowych. Dla wielu osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem finansowym może być to ogromna wartość dodana tego kursu.
Maklers.pl to również świetnie przygotowane materiały w formie drukowanej. Po wykupieniu kursu  otrzymujemy komplet materiałów do nauki. Są to testy z lat poprzednich wraz z rozwiązaniami, są opracowania najważniejszych zagadnień z części pozaprawnej, są podpowiedzi na których aktach prawnych, a nawet konkretnych paragrafach (!) należy się skupić.  Jest to przeogromna pomoc w procesie przygotowań.
W bieżącej chwili trudno mi wyobrazić sobie jak można zdać egzamin na MPW bez pomocy Maklers.pl. Pewnie można, pytanie tylko za którym razem, jak dużym nakładem sił i czasu.
Dla mnie osobiście bardzo ważne było aby zdać egzamin za pierwszym razem. Każde kolejne podejście oznacza przecież kolejnych kilka miesięcy poświęconych na naukę, a przecież jest tyle przyjemniejszych  sposobów spędzania wolnego czasu ;)
Podsumowując, polecam Wam zdanie tego egzaminu za pierwszym razem. I wiem już, że z Maklers.pl to może się udać.”

Monika, po zdaniu egzaminu MPW oczekuje na przyznanie licencji MPW, 18 wynik na egzaminie, 165pkt., TOP 16%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 25.03.2018r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Ten dzień, w którym ktoś gna skuterem przez pół zakorkowanej Warszawy po to aby jak najszybciej sprawdzić dla Ciebie wynik egzaminu - BEZCENNE!
Ja już jestem PO, Ty czytając tą referencję zapewne jesteś PRZED.
Nie czekaj ani chwili dłużej.
Nie szukaj innych ofert.
Oferta maklers.pl to oferta w pełni kompleksowo przygotowująca skutecznie do zdania egzaminu za pierwszym podejściem. Jedyne co musisz zrobić to poświęcić czas, korzystać z rad Mariusza, a przede wszystkim w pełni je wdrożyć na najbliższe kilka miesięcy. Oj tak, będzie to wymagało wielu poświęceń, systematyki, pracy. W każdej tej chwili pamiętaj, że gdzieś tam jest ten człowiek z pasją, który zaraża zagadnieniami związanymi z rynkiem:) Pasjonat, który przygotował dla Ciebie materiały, które w pełni pokrywają część matematyczną na egzaminie. Dodatkowo przekazał Ci najważniejsze ustawy w formie papierowej. Co więcej dał Ci jeszcze dostęp do testów online, gdzie przerobisz w pełni historyczną część zagadnień matematycznych oraz prawo. Na koniec rozwiąż online kilkanaście testów z lat ubiegłych i idź na egzamin:)
Wybierając ofertę, jeśli tylko masz taką możliwość, wybierz kurs stacjonarny, który najbardziej kompleksowo przygotowuje do egzaminu. Z drugiej strony poznasz dzięki temu naprawdę wartościowe osoby. Miło będę wspominał zajęcia, gdzie oprócz części związanej stricte z egzaminem, Mariusz porusza inne, ciekawe rynkowe tematy. Naprawdę miło się tego słucha.
Świetny trener, profesjonalista, mentor, PASJONAT."

Arkadiusz Seta, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3217, 1 wynik na egzaminie, 201pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem


"Jestem ogromnie wdzięczny Mariuszowi i firmie Maklers.pl za nieocenioną pomoc w przygotowaniach do egzaminu.  

Dzięki wysokiej jakości zajęciom na kursie stacjonarnym, przejrzystym, kompletnym i praktycznym materiałom szkoleniowym, przydatnym testom online, a także licznym cennym wskazówkom byłem w stanie efektywnie przyswoić sobie wymagany materiał, zdobywając niemal maksymalną liczbę punktów z części pozaprawnej. Zaoszczędziłem naprawdę sporo czasu podczas powtarzania treści i znacząco poszerzyłem swoją wiedzę o rynku kapitałowym, również dzięki ciekawostkom, którymi Mariusz okraszał swoje zajęcia. Bardzo wysoko oceniam trenerskie kompetencje Mariusza i jego niespotykane zaangażowanie w pomaganiu innym podnosić ich kwalifikacje.

Ofertę kursu stacjonarnego polecam osobom, które chcą nie tylko skutecznie przygotować się do egzaminu, ale także oczekują odniesienia teorii do praktyki rynkowej i przykładów z życia oraz chcą poznać kompetentną i bardzo sympatyczną osobę, dzięki której nauka może być czystą przyjemnością."

Marcin Kierat, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3210, 2 wynik na egzaminie, 197pkt, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Serdecznie polecam kursy przygotowujące do egzaminu na maklera papierów wartościowych stworzone przez zespół Maklers. Egzamin maklerski jest bardzo wymagający, co udowadnia średnia zdawalność wynosząca około 15-20%. Wiąże się to więc z poświęceniem ogromnej ilości czasu na przygotowania.
 
Jestem pewny, że dzięki zakupie kursu wideo sporo go zaoszczędziłem. Bez tej pomocy proces przygotowań znacznie by się wydłużył. Na egzaminie MPW poza rozległą tematyką problemem jest również presja czasu. Warto tutaj zwrócić uwagę na przystępne przedstawienie materiału oraz wiele sztuczek ułatwiających rozwiązanie każdego z zadań. Dzięki temu zautomatyzowałem rozwiązywanie zadań pozaprawnych co dało solidny zapas czasu na egzaminie i większy komfort psychiczny, który jest bardzo ważny w warunkach egzaminacyjnych.
 
Połowa pytań na egzaminie to część prawna. Tutaj z pomocą przychodzą testy Maklers Arslege, które  są istotną częścia przygotowań. Sprawiają, że nauka prawa nie jest już monotonna. Można zdobytą wiedzę przećwiczyć w praktyce co moim zdaniem jest podstawą przy nauce do jakiegokolwiek egzaminu o takiej wadze. Testy Maklers Arslege obejmują również część pozaprawną oraz dają możliwość rozwiązywania całych testów. Jest to więc ogromna baza pytań (archiwalnych oraz stworzonych przez zespół Maklers), która w moim odczuciu znacznie wpłynęła na mój pozytywny wynik egzaminu w pierwszym podejściu.
 
Co więcej, kurs maklerski uzupełniają ciekawostki oraz dawka wiedzy niezwiązana stricte z samym egzaminem. Sprawia to, że kurs jest bardziej interesujący, a wszystko jest przedstawione w taki sposób, aby nie odbiegać od tematu. Polecam kurs każdej osobie, która chce oszczędzić swój czas oraz w znacznym stopniu poszerzyć swoją wiedzę.

Bardzo dziękuję całemu zespołowi Maklers za pomoc w zdobyciu licencji maklerskiej.
 
Pozdrawiam serdecznie."
 
Błażej Świczerewski, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, 13 wynik na egzaminie, 178pkt., TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Z małym opóźnieniem -  co prawda korzystałam tylko z superpakietu ale chciałam Panu bardzo serdecznie podziękować za bezbłędne materiały, dzięki którym udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem."
 
anonimowa opinia, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, 17 wynik na egzaminie, TOP 11%, korzystała z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Na kurs do Mariusza trafiłem przypadkowo, nie wiedziałem czego się w ogóle spodziewać. Okazało się, że była to najlepsza decyzja jaką tylko mogłem podjąć. Kiedy przyszły do mnie materiały do nauki trochę się przeraziłem, okazało się że strach ma wielkie oczy. Na kurs poszedłem bez jakiegokolwiek przygotowania, nie mając praktycznie żadnej wiedzy na temat rynku finansowego oraz prawa. Dzięki kursowi stacjonarnemu oraz materiałom video bez problemu zdałem egzamin za pierwszym razem. Kurs prowadzony przez Mariusza przygotował mnie bardzo dokładnie krok po kroku do wszystkich zagadnień poruszanych na egzaminie maklerskim. Nagle po zajęciach i przerobieniu kursu video część matematyczna stała się banalnie prosta, wszystkie problemy logicznie wytłumaczone. Gorąco polecam Kurs stacjonarny oraz video przedstawiane przez Maklers.pl. Jest to zdecydowanie najlepsza inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. POLECAM !!!"
 
Piotr Kok, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie numeru licencji MPW, 21 wynik na egzaminie, 175pkt., TOP 14%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Przygotowania do egzaminu (marzec 2018 r.) rozpocząłem w połowie stycznia, wcześniej kilkukrotnie zastanawiałem się nad przystąpieniem do egzaminu, ale za każdym razem nie mogłem zabrać się do rozpoczęcia nauki. Zaufałem Maklers.pl i zdecydowałem się na kurs wideo - była to NAJLEPSZA decyzja jaką mogłem podjąć. Kurs wideo oraz testy on-line są świetnym źródłem wiedzy oraz dają możliwość jej utrwalenia. Dla mnie najistotniejsze były wskazówki Pana Mariusza dotyczące częstotliwości występowania pytań z poszczególnych obszarów. Była to kluczowa wiedza, podczas egzaminu, przy ściśle ograniczonym czasie odpowiedzi na jedno pytanie. Dodatkowo kontakt oraz podejście Pana Mariusza do przekazywania wiedzy sprawiło, że nie czułem się jako klient a jako uczeń. Ilość osób które zdały egzamin na Maklera Papierów Wartościowych dzięki pomocy Pana Mariusza świadczy o poziomie przekazywanej wiedzy, statystyki mówią same za siebie :) Chciałbym serdecznie podziękować i polecić każdemu kto zastanawia się czy warto - zdecydowanie TAK:)"
 
Piotr Iwański, po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, 23 wynik na egzaminie, 169pkt., TOP 15%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Chciałbym ogromnie podziękować Panu Mariuszowi za przygotowanie do egzaminu maklerskiego oraz za inne pomoce i rady dotyczące dalszego rozwoju w finansach. Egzamin zdałem za drugim podejściem na 2 roku studiów licencjackich. Naukę rozpocząłem rok wcześniej, praktycznie bez żadnej wiedzy finansowej. Zdecydowałem się na pakiet wideo i to był strzał w dziesiątkę. Materiały okazały się bardzo dobrze wytłumaczone, dodatkowo można sobie je przewijać lub wracać do nich, gdy jest potrzeba powtórki. Reasumując jest to idealna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę w finansach jak i tych bardziej zaawansowanych. Poza materiałem, który trzeba opanować aby zdać egzamin, Pan Mariusz również dodaje materiały, które są bardzo praktyczne np. analiza sprawozdań finansowych. Widać na pierwszy rzut oka, że mamy do czynienia pasjonatem rynku kapitałowego, który zna się na rzeczy oraz umie przekazać swoją wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z zakupionego kursu, zdecydowanie nie mam nic do zarzucenia. Po prostu profeska!"
 
Michał Hanc, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3216, 26 wynik na egzaminie, 165pkt., TOP 17%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za drugim podejściem.

 
Wróć do Referencji MPW.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.