EGZAMIN MPW - 26.03.2017R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 16 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2017r. minimum 10 osób (62,5% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 6 Laureatów (37,5%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 1 - ex aequo, 1 - ex aequo, 8, 9 i inne.
  • Kolejnych 4 Laureatów (25,0%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 6, 10 i inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 26.03.2017r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Chciałbym z wielką przyjemnością polecić kurs przygotowujący do egzaminu na maklera papierów wartościowych organizowany przez firmę Maklers. Niewątpliwie największym atutem kursu jest osoba prowadzącego – Mariusza Śliwińskiego. Mariusz posiada przede wszystkim odpowiednie kompetencje, które umożliwiają prowadzenie kursu w sposób profesjonalny oraz merytoryczny. Poszczególne bloki tematyczne związane z egzaminem omawiane są w sposób całkowicie kompletny. Mariusz rozpoczyna od wprowadzenia kursantów w określony dział, omawiając go teoretycznie a następnie rozwiązuje zadania od najprostszych po najbardziej skomplikowane. W trakcie pojawia się oczywiście mnóstwo pytań ze strony kursantów, na które zawsze znajdują się konkretne odpowiedzi i wyjaśnienia. Jest to z pewnością efekt bogatego doświadczenia Mariusza w prowadzeniu zajęć oraz jego wieloletniego zainteresowania rynkiem kapitałowym. Mariusz posiadając licencję MPW, DI oraz inne certyfikacje finansowe jest również osobą niezwykle obytą na tego typu egzaminach. Dlatego też jego wskazówek w zakresie ogólnego przygotowania jak i organizacji „pracy” na danym egzaminie nie są w stanie zastąpić nawet najlepsze internetowe poradniki :).
Warto również zwrócić uwagę na atmosferę panującą na samym kursie. W związku z tym, że prowadzący jest niezwykle miły i ma ogromne poczucie humoru atmosfera jest bardzo sympatyczna, wręcz zachęcająca do wzajemnej interakcji. W czasie kursu można poznać wielu ciekawych ludzi reprezentujących często różne branże/ kierunki studiów, którzy mają jednak jeden wspólny cel – zdobyć licencję MPW :).
Kurs stacjonarny spełnił moje oczekiwania w 100%. Dzięki pomocy Mariusza udało mi się opanować część pozaprawną w sposób umożliwiający komfortowe i sprawne obliczanie zadań podczas egzaminu, natomiast wskazówki odnośnie części prawnej niezwykle usprawniły proces nauki.
Serdecznie polecam ten kurs wszystkim, którzy się jeszcze nie zdecydowali – jest to zdecydowanie najbardziej kompletna i najbardziej wartościowa oferta szkoleniowa przygotowująca do egzaminu na maklera papierów wartościowych."

pełna treść referencji

Jarosław Reszka, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3171, 1 wynik na egzaminie, 181pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Cześć,
Jeśli w tej chwili czytasz te słowa to prawdopodobnie zastanawiasz się nad podejściem do egzaminu maklerskiego i/lub myślisz jaką formę przygotowań do niego wybrać. Nie ma co się oszukiwać, niezależnie od aktualnego poziomu Twojej wiedzy nt. rynku kapitałowego, aby zdać ten egzamin za pierwszym razem czeka Cię sporo pracy.
Jeśli chcesz aby Twój proces nauki był skuteczny, wszelkie materiały były odpowiednio przygotowane i wskazane oraz mieć możliwość wyjaśniania na bieżąco poszczególnych zagadnień - śmiało mogę Ci polecić kurs stacjonarny organizowany przez Mariusza.
Udział w kursie stacjonarnym da Ci jeszcze dodatkową możliwość poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej rynku kapitałowego, gdyż prowadzący ten kurs nie ogranicza się jedynie do przerobienia niezbędnej części materiału, a w przystępny sposób pokazuje również jak łączyć teorię z praktyką.
Zdecydowanie polecam i trzymam kciuki za sukces!"

Wiktor Żmijewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3174, 1 wynik na egzaminie, 181pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminu maklerskiego, który udało mi się zdać za pierwszym podejściem. Polecam kurs wideo wraz z testami online dla wszystkich osób rozpoczynających naukę, gdyż jest bardzo pomocny i zasadniczo wpływa na ilość uzyskanych punktów i pozytywny wynik zaliczeniowy. Wszystkie informacje są przedstawione w przystępny i przejrzysty sposób, szczegółowe opracowanie zagadnień, cenne wskazówki odnośnie nauki i skali ważności danego materiału, pozwalają zaoszczędzić czas i lepiej zrozumieć wszystkie treści. Profesjonalne podejście i miły kontakt. Zdobyta za sprawą kursu wiedza plus rzetelna nauka zaowocowała pozytywnym wynikiem na egzaminie i z pewnością przyda się w praktyce."

Krystian Przanowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3173, 8 wynik na egzaminie, 170pkt, TOP 7%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi z firmy Maklers za profesjonalnie przeprowadzony kurs. Materiały kursu wideo maklers.pl są niezwykle pomocne aby zmierzyć się z tym trudnym egzaminem i zdać za pierwszym razem. Na swoim przykładzie potwierdzam, że świetnym i wręcz niezbędnym uzupełnieniem moich przygotowań były testy maklers.arslege.pl, które wraz z wydrukowanymi aktami prawnymi pomogły mi najzwyczajniej zaoszczędzić czas w procesie nauki prawa. Całość materiałów jest rzetelnie i fachowo przygotowana, a szybki i sprawny kontakt (w moim przypadku mailowy) rozwiewał wątpliwości pojawiające się podczas poszczególnych modułów. Każdej osobie, która czyta w tym momencie moją wypowiedź mogę doradzić aby nie wahała się i skorzystała z pomocy firmy Maklers. Chcę dodać, że kurs wideo maklers.pl zawierał nie tylko teoretyczne aspekty dotyczące rynku kapitałowego, ale także wiele praktycznych wskazówek, przekazanych w bardzo przystępny sposób. Gdybym miał ocenić ten kurs i prowadzącego w skali od 1 do  10 to bez wahania dałbym 10+ !!!"

Krzysztof Pustelnik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3164, 9 wynik na egzaminie, 168pkt, TOP 7%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

 
"Mój sukces w czasie marcowego egzaminu jest też sukcesem maklers.pl. Maklers.pl, to przede wszystkim ludzie z pasją do rynków kapitałowych i wyposażeni w talent do porywania tłumów. Ogromna ilość materiału podana w jasny i zrozumiały sposób. Korzystając z usług maklers.pl otrzymałem przepustkę do innej rzeczywistości, w której zamierzam dalej płynnie się poruszać nie poprzestając na licencji Maklera Papierów Wartościowych. Kolejny etap to Doradca Inwestycyjny, ten etap zamierzam również pokonać dzięki Waszej pomocy. Każdemu, kto zamierza stawić czoła kolejnym egzaminom składanym przed Komisją, polecam usługi firmy, w ramach kursu stacjonarnego otrzymałem dostęp do videonagrań, dzięki, którym mogłem wrócić do wybranych elementów, komplet tablic ze wzorami do egzaminu, a także dostęp do platformy maklers.arslege, dzięki której mogłem na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę, zwłaszcza w zakresie prawa, gdzie ważna była systematyczność.
Dziękuje za wszystko i do zobaczenia w przyszłości, niedalekiej do kursu D1, już tylko  3 miesiące."
 
Adrian Przymuszała, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3168, 15 wynik na egzaminie, 161pkt, TOP 11%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie stacjonarnym - wszystkie materiały jakie otrzymałam od Maklers były nieocenione - materiały do części pozaprawnej były idealne do szybkiej powtórki. Wszystkie statystyki np. dotyczące części prawnej pozwoliły na skupieniu się na najważniejszych rzeczach. I na koniec dostęp do testów Arslege - prze-genialna rzecz, do użytku w każdym miejscu - w drodze do pracy, w przerwie w pracy ;)  czy po po prostu leżąc sobie na kanapie :) można było rozwiązać przy okazji jakieś teściki  :) Jeszcze raz bardzo dziękuję - i POLECAM WSZYSTKIM kursy Maklers !!"
 
Katarzyna, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3170, 16 wynik na egzaminie, 160pkt, TOP 12%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

Wróć do Referencji MPW.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- min. 341 licencji MPW

- min. 58 licencji DI

SKONTAKTUJ SIĘ:

E-mail: kontakt@maklers.pl

Facebook: Maklers FB

Telefon: 791-784-004

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.