EGZAMIN MPW - 22.10.2017R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 30 Laureatów egzaminu maklerskiego z października 2017r. minimum 17 osób (56,7% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 12 Laureatów (40,0%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 3, 6, 8, 9, 10 i inne.
  • Kolejnych 5 Laureatów (16,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 2, 4, 5, 6 i inne.

EGZAMIN MPW - 26.03.2017R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 16 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2017r. minimum 10 osób (62,5% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.pl, kurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 6 Laureatów (37,5%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 1 - ex aequo, 1 - ex aequo, 8, 9 i inne.
  • Kolejnych 4 Laureatów (25,0%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 6, 10 i inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 22.10.2017r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Witam,
 
Z wielką przyjemnością chciałbym polecić kursy przygotowujące do egzaminu na maklera papierów wartościowych autorstwa Maklers. Decyzja nad wyborem kursu była dość trudna biorąc pod uwagę fakt, że na rynku znajduje się kilka ofert tego typu. Firmę Maklers wybrałem na podstawie bardzo pozytywnych referencji, a także filmów dotyczących licencji na rynku kapitałowym zamieszczonych przez Mariusza na youtube. Polecam każdemu prześledzenie tych nagrań, są bardzo pomocne nie tylko przy egzaminie na maklera, ale też dla doradcy, CFA, czy innych międzynarodowych certyfikatów. Przechodząc do samego kursu to muszę powiedzieć, że trafnie wybrałem zajęcia stacjonarne z których do tej pory jestem bardzo zadowolony. Atmosfera była naprawę fajna i sprzyjająca wytężonej nauce. Wszystkie zagadnienia zostały dokładnie omówione i wyjaśnione. Świetne podejście prowadzącego, a także jasny sposób w jaki przekazywane są informacje, sprawia że każda z osób obecnych na kursie zrozumiała materiał i otrzymała solidne podstawy do uzyskania maksymalnej liczby punktów z części pozaprawnej. 
 
W trakcie kursu pojawia się bardzo dużo pytań zarówno z części pozaprawnej, jak i z niejasnych przepisów prawnych. Chciałbym podkreślić, że wszystkie pytania spotkały się z jasną odpowiedzią ze strony Mariusza. Materiały są świetnie przygotowane, bardzo łatwo się w nich odnaleźć. W pakiecie dostajemy nie tylko wydrukowane ustawy, zbiory zadań czy prezentacje ale też niezwykle cenną statystykę przepisów prawnych bez której nie wyobrażam sobie nauki prawa. Nie jest możliwe przeczytanie i nauczenie się całego, polecanego przez komisje materiału który biorąc pod uwagę całą literaturę obowiązkową i przepisy prawne to około 10 tyś stron tekstu. Jeśli zdecydujemy się na kurs Maklers to nie tylko otrzymamy kompleksowe materiały ale też dowiemy się na co trzeba zwracać największą uwagę. 
 
Na koniec jeszcze dwa słowa o Mariuszu. MPW, MGT, DI, CIIA, kandydat na 3 etap CFA. Ciężko spotkać drugą osobę z tak rozległą wiedzą, co naprawdę czuć podczas kursu. Jeśli oprócz teorii i sposobów rozwiązywania zadań chcecie posłuchać na temat realiów i standardów jakie panują na rynku kapitałowym, zobaczyć jak nasz rodzimy rynek wygląda od środka, posłuchać osoby bardzo doświadczonej, to nie mogliście trafić lepiej.
 
Zdecydowanie polecam Wam kurs organizowany przez Mariusza. Z tak zorganizowanym systemem przygotowań zdanie egzaminu staje się dużo łatwiejsze."
 
Emil Popławski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3195, 198pkt, TOP 3%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Mam 193 punkty. to piąty wynik, współdzielony z kimś jeszcze. Panie Mariuszu, wielkie dzięki za kurs internetowy. Po nim znów uwierzyłam w siebie, poukładałąm w głowie materiał i mam super wynik po nieudanych samodzielnych próbach. Pozdrawiam serdecznie, i chcę dodać, że nie zamierzam na tym poprzestać."
 
anonimowa opnia, Makler Papierów Wartościowych, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Oferta Maklers.pl została mi polecona przez osobę, która wcześniej korzystała z kursu tej firmy i od początku wiedziałem, że był to doskonały wybór.
Prowadzący - Mariusz Śliwiński nie tylko posiada olbrzymią wiedzę oraz prestiżowe licencje, ale przede wszystkim potrafi się tą wiedzą dzielić, co sprawia, że nawet trwające 8-9 godzin wykłady nie są nużące. Bardzo ważna jest atmosfera jaką potrafi stworzyć na zajęciach, łącząc przekazywanie potężnej dawki wiedzy z odrobiną humoru.
Istotnym uzupełnieniem kursu stacjonarnego jest również kurs wideo, z którego można korzystać w ramach opłaty za kurs stacjonarny. To świetne narzędzie do powtarzania materiału.
Mariusz odpowiada na pytania również drogą mailową, więc nawet po zakończeniu kursu można na bieżąco uzyskiwać pomoc. Wszystko to sprawia, że część pozaprawną można naprawdę dobrze przyswoić i na egzaminie nie sprawia ona większego problemu. Polecam również proponowany przez Mariusza system nauki prawa, szczególnie jeśli łączy się naukę z pracą zawodową.
Chciałbym serdecznie podziękować i jednocześnie polecić kursy Maklers.pl, wszystkim osobom przygotowującym się do egzaminu maklerskiego. Bez pracy własnej i intensywnej nauki egzaminu nie zdacie, ale dzięki kursowi Maklers.pl jest to znacznie łatwiejsze.
Polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój Maklers.pl."
 
Konrad Maślankiewicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3189, po zdaniu egzaminu MPW,  korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

„Witam Wszystkich. W Przygotowaniach do egzaminu MPW korzystałem z kursu wideo. Bardzo starannie przygotowany materiał, stricte pod egzamin, z uwzględnieniem zmian w pytaniach na które Komisja kładzie nacisk w ostatnim czasie.
Profesjonalnie i na wysokim poziomie merytorycznym materiał, przedstawiony w zrozumiały sposób, ułatwiający przyswojenie go w krótkim czasie. Polecam kurs wszystkim którzy noszą się z zamiarem podejścia do egzaminu."

anonimowa opnia, Makler Papierów Wartościowych, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Ktoś mądry powiedział kiedyś, że inwestycja w siebie to najlepsza forma inwestycji. Dzisiaj jestem o tym w stu procentach przekonany i czuję wdzięczność do osoby, która jako pierwsza zauważyła tę oczywistą prawdę. Jeszcze bardziej jestem wdzięczny sobie samemu za to, że zaufałem Panu Mariuszowi Śliwińskiemu i zdecydowałem się na zakup kursu na Maklera Papierów Wartościowych w formie wideo. A największą wdzięczność czuję wobec twórcy maklers.pl. Z pełną satysfakcją mogę przyznać, że to dzięki Niemu już niebawem będę mógł się tytułować MPW!
 
Dlaczego warto? Egzamin na Maklera Papierów Wartościowych jest bardzo trudny. W połowie składa się z części matematycznej, a w drugiej połowie z części prawnej. Pan Mariusz doskonale przygotowuje nas krok po kroku z części matematycznej wykładając de facto całą wiedzę w bardzo prostej i skutecznej formie. W swoim kursie nie skupie się jedynie na teoretycznym podłożu, ale rozszerza obraz o całą masę praktycznych przykładów i anegdotek, które na dłużej zostają w pamięci i wyjaśniają często skomplikowane zagadnienia.
 
W czasie kursu jesteśmy prowadzeni krok po kroku po kolejnych elementach wymaganego na egzaminie materiału. Otrzymasz solidne fundamenty teoretyczne, przećwiczysz je na zadaniach z egzaminu, a po wszystkim będziesz miał możliwość przećwiczenia ich na testach maklers.arslege.pl i skonsultowania ewentualnych niejasności osobiście z Panem Mariuszem mailowo lub poprzez Skype.

Maklers.pl to także olbrzymie doświadczenie, które wspomaga nasz techniczny warsztat przygotowań oraz samych strategii na egzaminie. Dzięki temu dowiedziałem się jak skutecznie uczyć się prawa, na czym skupić swoją uwagę w trakcie przygotowań oraz jaką strategię przyjąć w czasie testu.
 
Jeżeli jesteście osobą, która właśnie się zastanawia nad słusznością wyboru materiałów maklers.pl to chciałbym Cię do tego serdecznie zachęcić! Spełniaj swoje marzenia przy pomocy wspaniałego nauczyciela – Pana Mariusza Śliwińskiego. Osobiście polecam kurs wideo – uczysz się kiedy masz czas, ćwiczyć na testach kiedy masz czas. Sam dostosowujesz tempo do swoich możliwości."
 
Michał Nikitiuk,  po zdaniu egzaminu MPW, oczekuje na przyznanie licencji MPW, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 26.03.2017r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Chciałbym z wielką przyjemnością polecić kurs przygotowujący do egzaminu na maklera papierów wartościowych organizowany przez firmę Maklers. Niewątpliwie największym atutem kursu jest osoba prowadzącego – Mariusza Śliwińskiego. Mariusz posiada przede wszystkim odpowiednie kompetencje, które umożliwiają prowadzenie kursu w sposób profesjonalny oraz merytoryczny. Poszczególne bloki tematyczne związane z egzaminem omawiane są w sposób całkowicie kompletny. Mariusz rozpoczyna od wprowadzenia kursantów w określony dział, omawiając go teoretycznie a następnie rozwiązuje zadania od najprostszych po najbardziej skomplikowane. W trakcie pojawia się oczywiście mnóstwo pytań ze strony kursantów, na które zawsze znajdują się konkretne odpowiedzi i wyjaśnienia. Jest to z pewnością efekt bogatego doświadczenia Mariusza w prowadzeniu zajęć oraz jego wieloletniego zainteresowania rynkiem kapitałowym. Mariusz posiadając licencję MPW, DI oraz inne certyfikacje finansowe jest również osobą niezwykle obytą na tego typu egzaminach. Dlatego też jego wskazówek w zakresie ogólnego przygotowania jak i organizacji „pracy” na danym egzaminie nie są w stanie zastąpić nawet najlepsze internetowe poradniki :).
Warto również zwrócić uwagę na atmosferę panującą na samym kursie. W związku z tym, że prowadzący jest niezwykle miły i ma ogromne poczucie humoru atmosfera jest bardzo sympatyczna, wręcz zachęcająca do wzajemnej interakcji. W czasie kursu można poznać wielu ciekawych ludzi reprezentujących często różne branże/ kierunki studiów, którzy mają jednak jeden wspólny cel – zdobyć licencję MPW :).
Kurs stacjonarny spełnił moje oczekiwania w 100%. Dzięki pomocy Mariusza udało mi się opanować część pozaprawną w sposób umożliwiający komfortowe i sprawne obliczanie zadań podczas egzaminu, natomiast wskazówki odnośnie części prawnej niezwykle usprawniły proces nauki.
Serdecznie polecam ten kurs wszystkim, którzy się jeszcze nie zdecydowali – jest to zdecydowanie najbardziej kompletna i najbardziej wartościowa oferta szkoleniowa przygotowująca do egzaminu na maklera papierów wartościowych."

pełna treść referencji

Jarosław Reszka, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3171, 1 wynik na egzaminie, 181pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Cześć,
Jeśli w tej chwili czytasz te słowa to prawdopodobnie zastanawiasz się nad podejściem do egzaminu maklerskiego i/lub myślisz jaką formę przygotowań do niego wybrać. Nie ma co się oszukiwać, niezależnie od aktualnego poziomu Twojej wiedzy nt. rynku kapitałowego, aby zdać ten egzamin za pierwszym razem czeka Cię sporo pracy.
Jeśli chcesz aby Twój proces nauki był skuteczny, wszelkie materiały były odpowiednio przygotowane i wskazane oraz mieć możliwość wyjaśniania na bieżąco poszczególnych zagadnień - śmiało mogę Ci polecić kurs stacjonarny organizowany przez Mariusza.
Udział w kursie stacjonarnym da Ci jeszcze dodatkową możliwość poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej rynku kapitałowego, gdyż prowadzący ten kurs nie ogranicza się jedynie do przerobienia niezbędnej części materiału, a w przystępny sposób pokazuje również jak łączyć teorię z praktyką.
Zdecydowanie polecam i trzymam kciuki za sukces!"

Wiktor Żmijewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3174, 1 wynik na egzaminie, 181pkt, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminu maklerskiego, który udało mi się zdać za pierwszym podejściem. Polecam kurs wideo wraz z testami online dla wszystkich osób rozpoczynających naukę, gdyż jest bardzo pomocny i zasadniczo wpływa na ilość uzyskanych punktów i pozytywny wynik zaliczeniowy. Wszystkie informacje są przedstawione w przystępny i przejrzysty sposób, szczegółowe opracowanie zagadnień, cenne wskazówki odnośnie nauki i skali ważności danego materiału, pozwalają zaoszczędzić czas i lepiej zrozumieć wszystkie treści. Profesjonalne podejście i miły kontakt. Zdobyta za sprawą kursu wiedza plus rzetelna nauka zaowocowała pozytywnym wynikiem na egzaminie i z pewnością przyda się w praktyce."

Krystian Przanowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3173, 8 wynik na egzaminie, 170pkt, TOP 7%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


„Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi z firmy Maklers za profesjonalnie przeprowadzony kurs. Materiały kursu wideo maklers.pl są niezwykle pomocne aby zmierzyć się z tym trudnym egzaminem i zdać za pierwszym razem. Na swoim przykładzie potwierdzam, że świetnym i wręcz niezbędnym uzupełnieniem moich przygotowań były testy maklers.arslege.pl, które wraz z wydrukowanymi aktami prawnymi pomogły mi najzwyczajniej zaoszczędzić czas w procesie nauki prawa. Całość materiałów jest rzetelnie i fachowo przygotowana, a szybki i sprawny kontakt (w moim przypadku mailowy) rozwiewał wątpliwości pojawiające się podczas poszczególnych modułów. Każdej osobie, która czyta w tym momencie moją wypowiedź mogę doradzić aby nie wahała się i skorzystała z pomocy firmy Maklers. Chcę dodać, że kurs wideo maklers.pl zawierał nie tylko teoretyczne aspekty dotyczące rynku kapitałowego, ale także wiele praktycznych wskazówek, przekazanych w bardzo przystępny sposób. Gdybym miał ocenić ten kurs i prowadzącego w skali od 1 do  10 to bez wahania dałbym 10+ !!!"

Krzysztof Pustelnik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3164, 9 wynik na egzaminie, 168pkt, TOP 7%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

 
"Mój sukces w czasie marcowego egzaminu jest też sukcesem maklers.pl. Maklers.pl, to przede wszystkim ludzie z pasją do rynków kapitałowych i wyposażeni w talent do porywania tłumów. Ogromna ilość materiału podana w jasny i zrozumiały sposób. Korzystając z usług maklers.pl otrzymałem przepustkę do innej rzeczywistości, w której zamierzam dalej płynnie się poruszać nie poprzestając na licencji Maklera Papierów Wartościowych. Kolejny etap to Doradca Inwestycyjny, ten etap zamierzam również pokonać dzięki Waszej pomocy. Każdemu, kto zamierza stawić czoła kolejnym egzaminom składanym przed Komisją, polecam usługi firmy, w ramach kursu stacjonarnego otrzymałem dostęp do videonagrań, dzięki, którym mogłem wrócić do wybranych elementów, komplet tablic ze wzorami do egzaminu, a także dostęp do platformy maklers.arslege, dzięki której mogłem na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę, zwłaszcza w zakresie prawa, gdzie ważna była systematyczność.
Dziękuje za wszystko i do zobaczenia w przyszłości, niedalekiej do kursu D1, już tylko  3 miesiące."
 
Adrian Przymuszała, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3168, 15 wynik na egzaminie, 161pkt, TOP 11%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie stacjonarnym - wszystkie materiały jakie otrzymałam od Maklers były nieocenione - materiały do części pozaprawnej były idealne do szybkiej powtórki. Wszystkie statystyki np. dotyczące części prawnej pozwoliły na skupieniu się na najważniejszych rzeczach. I na koniec dostęp do testów Arslege - prze-genialna rzecz, do użytku w każdym miejscu - w drodze do pracy, w przerwie w pracy ;)  czy po po prostu leżąc sobie na kanapie :) można było rozwiązać przy okazji jakieś teściki  :) Jeszcze raz bardzo dziękuję - i POLECAM WSZYSTKIM kursy Maklers !!"
 
Katarzyna, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3170, 16 wynik na egzaminie, 160pkt, TOP 12%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

Wróć do Referencji MPW.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.