EGZAMIN MPW - 23.10.2016R.

 • niestety KNF nie opublikowała listy Laueratów z imienia i nazwiska. Stąd bazujemy tylko na osobach, które same się do nas odezwały i korzystały z naszych pomocy.
 • wśród 32 laureatów egzaminu maklerskiego z października 2016r. minimum 19 osób (59,4% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 12 Laureatów (37,5%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 2, 4, 7 - ex aequo, 7 - ex aequo, 9 i inne.
  • Kolejnych 7 Laureatów (21,9%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 5 i inne.

EGZAMIN MPW - 20.03.2016R.

 • wśród 35 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2016r. minimum 26 osób (74,3% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 9 Laureatów (25,7%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 2, 5, 6 i inne.
  • Kolejnych 16 Laureatów (45,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 1, 7, 9 i inne.
  • Ponadto 1 kolejny Laureat (2,9%), korzystał z naszych innych komercyjnych pomocy.
   • miejsca na egzaminie: inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 23.10.2016r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Można powiedzieć, że przepisem na sukces na egzaminie jest zapał, motywacja i dobre materiały do nauki. O ile w dwóch pierwszych kwestiach niestety musisz radzić sobie sam/a, o tyle dobre materiały są dostępne w Maklers.pl. Niewiele jest produktów, które mogę śmiało i z czystym sumieniem polecać, ale z całą pewnością jednym z nich jest kurs video z Maklers. Wiedza jest przekazana fachowo i niezależnie czy jesteś po studiach czy dopiero je zaczynasz, to na pewno nie będziesz miał/a żadnych trudności z jej przyswojeniem. Godne polecenia jest także forum Maklers, z którego sporo korzystałem. Można tam bardzo sprawnie uzyskać fachową pomoc od innych kandydatów na Maklera, a w kryzysowych chwilach można także liczyć na wsparcie ;). Tak więc nie pozostaje Ci nic innego, jak zainwestować w swoją wiedzę i brać się do roboty. Naprawdę warto."

Maciej Haberka, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3130, 203pkt, 2 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.


„Bardzo dziękuję za pomoc. Materiały bardzo rzetelnie przygotowane. Po ukończeniu kursu i przerobieniu testów historycznych, część pozaprawna wydaję się prosta i bardzo schematyczna. Poziom merytoryczny super, w moim przypadku zarówno w kontekście samego egzaminu, jak i wyprzedzenia toku studiów.
 
Krótko podsumowując, materiały polecam przede wszystkim osobom, które cenią swój czas. Nauka przebiega szybko i efektywnie. Po ukończeniu kursu o część pozaprawną możecie być spokojni."

Igor Więckowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3152, 203pkt, 196pkt, 4 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.


„Młody wilku, przyszły maklerze i doradco inwestycyjny z ogromną przyjemnością i wielką chęcią polecam Ci i zachęcam Cię do skorzystania z pomocy Pana Mariusza  przy nauce do bardzo ciężkich egzaminów  MPW oraz DI. Zaoszczędzisz ogromną ilość czasu, zdasz egzamin i ułatwisz sobie życie.

Co drugi weekend miałem studia i niestety nie mogłem fizycznie uczestniczyć w kursach stacjonarnych prowadzonych przez Pana Mariusza. Czy czekałem aż skończę studia żeby zabrać się za przygotowania do egzaminu MPW??? Oczywiście nie. Jestem niecierpliwy i na szczęście Pan Mariusz stworzył takie CUDO jak kursy wideo, które możesz oglądać kiedy chcesz, ile chesz i gdzie chcesz. Od Maklers.pl na samym starcie dostajesz Pudełko, w którym są wszystkie niezbędne, starannie przygotowane materiały (płyty CD z nagraniami, ustawy ładnie oprawione, testy z lat ubiegłych oraz rozwiązania do tych testów, tablice wzorów, instrukcje jak przygotować się do egzaminu, lista lektur (z podaniem stron do nauczenia), a nawet listę w jakie produkty powinieneś wzbogacić swoją dietę podczas nauki  do tych wyczerpujących egzaminów). Na 3 miesiące przed egzaminem dostajesz dostęp do testów online - Maklers Arslage gdzie możesz, ile Ci sie podoba, wybijać niedociągłości. Uwierz mi - wiem coś o tym, że testy online przydadzą Ci się bardzo do ćwiczenia pytań szczególnie z ustaw. Jest tyle pytań, że sam nie zdążyłem ich wszystkich przerobić. Nawet analfabeta finansowy korzystając z pomocy Maklers.pl przy włożeniu odpowiedniej ilości godzin w naukę zda egzamin MPW z bardzo dobrym wynikiem.

Pan Mariusz prowadzi Maklers.pl z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją jest świetnym coachem, któremu zależy żebyś zdał, będzie Cię motywował i od razu to wyczujesz. Wszystko jest zrobione w punkt. Myslisz, że trzeba czekać, np. na fakturę albo na odpowiedź nawet w błachej sprawie?? Na drugi dzień fakturę masz na e-mailu wraz z wszystkimi odpowiedziami na Twoje pytania, w każdej chwili możesz zadzwonić i wyjaśnić coś przez tel. Masz 100% wsparcie w nauce.

Tak więc młody wilku, przyszły maklerze i doradco jeśli się jeszcze zastanawiasz to skończ z tym i działaj tak jak ja zrobiłem. Tik-tak czas upływa a ktoś inny robi cash na rynku zamiast Ciebie. Dzwoń do Pana Mariusza i zamawiaj kurs.

Pan Mariusz bardzo mi pomógł w przygotowaniu do MPW za co bardzo dziękuję. Na egzaminie uzyskałem 189pkt i był to bardzo bezpieczny,ze sporym zapasem 7 wynik na egzaminie. Nawet nie musisz czekać aż komisja opublikuje wyniki ponieważ Pan Mariusz cały kolejny dzień po egzaminie poświęcił na rozwiązanie zadań dysponując tylko zdjęciami testu.

Obecnie kupiłem kolejny kurs wideo i z pomocą Pana Mariusza przygotowuję się do egzaminu na doradcę inwestycyjnego.

Mamy spore szczęście, że jest osoba, która kompleksowo pomaga nam w przygotowaniach. Wystarczą tylko chęci i ciężka praca. Całą reszę przygotuje za Ciebie Maklers.pl

Tak więc młody wilku, przyszły maklerze i doradco inwestycyjny - działaj!!!!!!! Życzę Ci sukcesów i wiem, że w nieodległej przyszłości kilka rekomendacji nad moją - napiszesz z wielkim uśmiechem na twarzy swoją.Tik-tak..."

Sylwester Jóźwik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3131, 189pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszy podejściem.


„Przed przystąpieniem do kursu moja wiedza na temat rynku kapitałowego, oraz wszelakich instrumentów finansowych była niewielka, a wizja samodzielnego gromadzenia informacji przerażała mnie. Pragnienie spełnienia marzeń doprowadziło mnie do serwisu Maklers.pl. Pełen wątpliwości co do własnych umiejetności postanowiłem zaryzykować, po czym kupiłem kurs wideo. Dziś wiem jedno... BYŁO WARTO!!! Profesjonalnie i co ważne czytelnie przygotowane materiały sprawiły, że moja wiedza ogromnie wzrosła, a egzamin organizowany przez KNF zdałem za pierwszym podejściem z liczbą punktów 187. Całym sercem polecam wszystkim zainteresowanym edukacje z Maklers.pl, u boku pana Mariusza, genialnego nauczyciela i wykładowcy."

Robert Ruszkiewicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3144, 187pkt, 9 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Chciałbym gorąco polecić produkty firmy maklers osobom, które starają się uzyskać licencje Maklera Papierów Wartościowych. Brałem udział w kursie stacjonarnym maj/czerwiec 2016 i za pierwszym podejściem (październik 2016) uzyskałem wynik 182 pkt.

Bardzo mocne strony kursu:

1. Prowadzący - pan Mariusz posiada bardzo dużą wiedzę. Mam tu na myśli nie tylko wiedzę ściśle związaną z wykładanymi zagadnieniami (niezbędną na egzaminie) ale też wiedzę pochodzącą z własnych doświadczeń. Co więcej, potrafi bardzo dobrze wiedzę tę przekazać. Pan Mariusz pewnością bardzo dobrze motywuje i inspiruje aby z jednej strony pogłębiać swoją wiedzę a z drugiej aby ciągle się rozwijać (co wywołało u mnie przemożną chęć zdobycia innych uznanych licencji cenionych w branży).
Bardzo podobała mi się także forma kontaktu z prowadzącym poza zajęciami (np. bardzo szybkie odpisywanie na moje e-maile).
Pan Mariusz przy tym prezentuje bardzo dużą kulturę osobistą i bardzo wysoki poziom zaangażowania. Co do zaangażowania wystarczy wspomnieć iż dzień lub dwa dni po egzaminie pojawiły się już rozwiązane przez pana Mariusza wszystkie zadania z egzaminu.

2. Materiały - świetnie opracowane pod kątem egzaminu materiały, wraz z przykładowymi rozwiązaniami. Bardzo dobra metodologia rozwiązywania zadań (w szczególności dział: notowania). Właściwie to rzetelne przerobienie materiałów maklers.pl wraz załączonymi do nich testami (zbiorki tematyczne) - to GWARANCJA bardzo wysokiego wyniku z części pozaprawnej egzaminu. Słowem - te materiały to olbrzymia oszczędność czasu (jeśli chodzi o mnie to pracując dość dużo - było to dla mnie bardzo istotne).

3. Testy online z części prawnej - maklers.arslege - STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ. GENIALNE. Świetna pomoc przy nauce do części prawnej egzaminu. Oprócz obszernej bazy z pytaniami z poprzednich egzaminów jest duża baza pytań ułożonych przez zespół maklers i arslege weryfikujących nabytą wiedzę z przepisów prawnych. Znacznie pomaga to opanować materiał i buduje pewność siebie.

Reasumując - jeśli zamierzasz uzyskać licencję MPW - to połączenie: wytrwałość, motywacja + produkty maklers.pl to gwarancja wysokiego wyniku."

Paweł Olearczyk, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3137, 12 wynik na egzaminie, TOP 10%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Gorąco polecam zarówno kurs jaki i materiały firmy Maklers!

Po pierwsze - są przystępne, skracają czas nauki i pokazują najistotniejsze rzeczy. Kurs pokazuje na czym warto się skupić i gdzie nie popełniać błędów co jest niezwykle istotne na samym egzaminie!

Po drugie - pytania do części prawnej zamieszczone na stronie Arslege są świetnym materiałem powtórkowym. Moim zdaniem część prawna jest najgorsza z tego całego egzaminu dlatego wyrywkowe pytania o treść ustaw naprawdę pomaga się przygotować.

Po trzecie - nawet jeżeli na początku nic nie wiedziałeś na temat inwestycji kapitałowych (tak jak ja) to kurs pozwala Ci zrozumieć cały materiał, a co więcej atmosfera i ludzie których możesz na nim spotkać sprawiają, że rynki i inwestycje naprawdę zaczynają być Twoją pasją!"

Nicole Machnio, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3163, 171pkt, 19 wynik na egzaminie, TOP 17%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Gorąco polecam materiały Maklers.pl. Świetnie przygotowane wideo, rozwiązane zadania historyczne, slajdy z części pozaprawnej i testy na Arslege. Same wskazówki "taktyczne" dotyczące egzaminu są również bardzo pomocne. Kupując materiały dostajemy wszystko na tacy i z miejsca możemy wystartować z nauką. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuje Maklers.pl za pracę włożoną w przygotowanie materiałów."

Maciej, Makler Papierów Wartościowych, 163pkt, 28 wynik na egzaminie, TOP 25%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


""Jeśli choć przez chwilę zastanawiałeś się nad zdobyciem licencji maklera papierów wartościowych to nie wahaj się i to zrób. Kolejnym dobrym wyborem jakiego możesz dokonać jest wybranie kursu. W tym przypadku jest to również oczywiste. Z czystym sercem polecam Ci Maklers.pl. Trener Mariusz, człowiek, przed którym rynek kapitałowy nie skrywa tajemnic wraz ze swoimi umiejętnościami przekazywaniu wiedzę jest istną mieszanką wybuchową. Przez 64h zajęć i setki godzin spędzonych z niezastąpionymi materiałami, a w szczególności testami online przeistoczyłem się z całkowicie zielonej osoby w maklera papierów wartościowych. Zdanie teog egzaminu pozwoliło mi rozpocząć karierę w branży juz po pierwszym miesiącu studiów. Jestem pewien, że skorzystam jeszcze z oferty Maklers.pl przygotowując się do zdobycia licencji doradcy inwestycyjnego. Dobra robota i dziękuję""

Jakub Wróblewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3136, 160pkt, 32 wynik na egzaminie, TOP 28%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem, w momencie zdania egzaminu miał 19 lat.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 20.03.2016r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Panie Mariuszu,

Chciałbym serdecznie podziękować za genialne testy online z prawa, a także Pana pomoc i życzliwość przed jak i po egzaminie. 
Prawo stanowi najbardziej problematyczną część i jestem pewny, że gdyby nie Pana testy to mój wynik nie byłby tak wysoki. Dzięki temu udało mi się zdać egzamin w wieku 21 lat za pierwszym podejściem z wynikiem 194 punkty.
Dziękuje jeszcze raz! Do usłyszenia bliżej terminu na egzamin na doradcę inwestycyjnego :)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 194pkt, 1 wynik na egzaminie, TOP 1%, korzystał z testów maklerskich online maklers.arslege.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Cześć,

Dzięki za opracowane przez Ciebie materiały do MPW. Udało się zdać za drugim podejściem :) Będę polecać innym!"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 187pkt, 2 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego online Maklers.pl.


„Gorąco polecam materiały Maklers.pl! Korzystałem z pakietu wideo, który może okazać się idealny zarówno dla osób zaczynających przygodę z finansami jak i dla osób, które chcą tę wiedzę odświeżyć. Szeroki zakres wiedzy wymagany na egzaminie jest wytłumaczony w przystępny i zrozumiały sposób, a wskazówki jak rozwiązywać niektóre zadania i na co zwrócić szczególną uwagę zaoszczędziły mi mnóstwo czasu w przygotowaniach. Za pierwszym podejściem nie zdałem tylko dlatego, że zlekceważyłem ograniczony czas na egzaminie. Za drugim podejściem skorzystałem ze wszystkich rad (dosłownie ze wszystkich), skupiłem się na opracowaniach z kursu i uzyskałem 185 punktów, czyli 5 wynik. Zamiast podchodzić po 3, 4 lub 5 razy do egzaminu, polecam zakupić materiały Maklers.pl i zdać za pierwszym razem!!! Przy rzetelnej nauce, te materiały są niezawodne.”

Bartosz Nowacki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3095, 185pkt, 5 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Też dzwoniłam - 184 punkty. Chyba czas otwierać szampana :) Mariusz, dzięki wielkie. Twoje materiały to super sprawa, mega ułatwiają naukę."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 184pkt, 6 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

Zadzwoncie sobie, mi i kumplowi powiedzieli, ze jest pozytywnie nr tel. 222625231. Panie Mariuszu dwóch chłopaków korzystających z maklersArslege mozna dopisać do kolejnych pozytywnych wynikow. Pozdrawiamy.
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 183pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 5%, korzystał z testów maklerskich online maklers.arslege.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Panie Mariuszu, chciałbym bardzo podziękować za pomoc w egzaminie na Maklera. Uważam, że materiały przygotowane przez Pana Mariusza są to najlepsze materiały na rynku. Osobiście korzystałem z papierowej wersji opracowania historycznych testów, opracowania zagadnień teoretycznych oraz wytłumaczenia rozwiązań zadań matematycznych. Dodatkowo korzystałem z www.makelrs.arslege.pl, która pozwala usystematyzować wiedzę oraz kompleksowo przygotować się do egzaminu."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 177pkt, 11 wynik na egzaminie, TOP 7%, korzystał z kursu Superpakietu MPW Maklers.pl.

"Witam Panie Mariuszu!!!!!!

Zdałam, miałam 172 punkty:D  Jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!! Trochę nie mogę w to uwierzyć....... Nie sprawdzałam odpowiedzi wcześniej,  czekałam na wyniki knf, do końca nie byłam pewna....Poszło mi lepiej niż ostatnio, ale też nie super, dlatego czekałam z niecierpliwością. Do tej pory materiały leżą na biurko, tak jak przed wyjazdem na egzamin. Do tej pory nie sprawdziłam, jakie popełniłam błędy na egzaminie, bo boję się, że się pomylili i tak naprawdę mam gorszy wynik, ale to chyba niemożliwe, prawda????

Nie pamiętam kiedy byłam tak z siebie dumna :)!!!!!!!!!!!!! Super uczucie :) Dziękuję Panie Mariuszu za pomoc w przygotowaniach, za materiały, za e-maila po ostatnim egzaminie, podniósł mnie wtedy naprawdę na duchu. Cóż mogę jeszcze powiedzieć....warto spełniać swoje marzenia:) Bardzo się cieszę , że trafiłam na Maklers.pl, bo nie ukrywam, że na początku chciałam wybrać konkurencyjną firmę....:)

Nie mogę się doczekać, kiedy dostanę dyplom i pokażę go rodzinie, bo dostanę go prawda.....? Jeszcze nikt nie wiem, że zdałam........

Dziękuję, dziękuję, z całego serca dziękuję Panie Mariuszu!!!"
 
Marta, Makler Papierów Wartościowych, 172pkt, 16 wynik na egzaminie, TOP 10%, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"I ja dołączę się do podziękowań, pierwsze podejście, 169 punktów. Bez materiałów sukcesu by nie było, bardzo dobre i przejrzyste materiały."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 169pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 12%, korzystała z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

Cześć Mariusz,
Egzamin zdałem 167 pkt. tak więc możesz mnie już dopisać do swoich statystyk jako kolejnego, który zdobył upragnioną licencję dzięki Twoim materiałom i to za pierwszym podejściem :)
Naliczyłem co najmniej 5 ośmieszających mnie błędów np. nie doczytałem w jednym zadaniu, ze chodzi o prawa poboru, a nie o akcje i źle wyliczyłem widełki, nawet zadanie o wyliczenie delty miałem, źle bo zapomniałem dodać minusa do wyniku :) ale mimo tak głupich błędów egzamin do przodu i to jest najważniejsze.”

Adam, Makler Papierów Wartościowych, 167pkt, 22 wynik na egzaminie, TOP 14%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając ezgamin za pierwszym podejściem.

"166 pkt.
Bardzo dobre materiały. Pochwały dla Pana Mariusza! Potwierdzam, iż dzięki temu serwisowi w dość krótkim czasie można pozytywnie zdać egzamin MPW. Jako student 3 roku dałem radę przygotować się pomimo pracy licencjackiej, sesji, pracy. Moje przygotowania trwały niecałe 3 miesiące średnio po 8h.
Z pewnością startuje na DI w październiku razem z tym serwisem. Teraz będę miał dosyć sporo czasu na naukę, więc z pewnością zdobędę więcej punktów.
Super! Dzięki! Do zobaczenia na kursie!"
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 166pkt, 24 wynik na egzaminie, TOP 15%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Witam wszystkich tych, którzy zastanawiają się czy warto zainwestować w kurs lub inne pomoce naukowe do egzaminu w Maklers.pl. Szczerze polecam wszystkim i zachęcam do korzystania z materiałów Maklers.pl. Materiały są bardzo profesjonalnie przygotowane i skutecznie przygotowują do egzaminu. Zdałem za pierwszym razem, jestem bardzo zadowolony i nie żałuje ani jednej sekundy spędzonej nad nauką jaką proponuje Maklers.pl.  Pozdrawiam i polecam:)"
 
Piotr Zabłudowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3103, 165pkt, 26 wynik na egzaminie, TOP 17%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Ja również dziękuję za pomoc i gorąco polecam materiały maklers.pl. Miałem 164 pkt. i podchodziłem 3-ci raz."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 164pkt, 27 wynik na egzaminie, TOP 18%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl.

"Serdecznie polecam wszystkie możliwe kursy,materiały oraz szkolenia oferowane przez Maklers. Osobiście korzystałem z pakietu wideo gdyż nie miałem żadnego pojęcia z zakresu technik notowań. Po mimo wiedzy z pozostałych tematów uważam że nagrania wręcz idealnie opisują zagadnienia pod względem jak najszybszego rozwiązywania na egzaminie, co w mojej ocenie jest jednym z istotniejszych czynników. Warto zaznaczyć że zakupując materiały otrzymujemy wszystkie niezbędne wzory, streszczenia, opracowania oraz pomoc w razie kłopotów z zadaniami. Serwis maklers.arslege,pl uważam wręcz za niezbędny jeżeli ktoś chce opanować część prawną. Ogromna baza pytań testujących które sprawdzają poziom opanowania danej ustawy. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko jeszcze raz podziękować Panu Mariuszowi za perfekcyjnie przygotowane materiały do nauki!"
 
Jakub Birnbach, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3107, 162pkt, 33 wynik na egzaminie, TOP 21%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

„Osobiście uczestniczyłem w kursie stacjonarnym, w ramach którego otrzymałem komplet materiałów drukowanych (jest tego naprawdę dużo J) oraz kurs video na płytce CD. Ponadto, wykupiłem dostęp do Arslege przed egzaminem. W moim przypadku, do egzaminu pierwszy raz przystępowałem po pewnym czasie od zakończenia kursu. Podczas nauki posiłkowałem się kursem video (zdążyłem już wiele zapomnieć z kursu stacjonarnego), testami na Arslege oraz oczywiście musiałem poświęcić sporo czasu na samodzielną walkę z prawem. Jakkolwiek wynik 161 p. nie jest okazały, tym niemniej biorąc pod uwagę moje bardzo ograniczone możliwości czasowe, zdanie egzaminu uważam za swój sukces. Nie ulega dla mnie wątpliwości, że w dużym stopniu zdanie egzaminu zawdzięczam kursowi, materiałom przygotowawczym oraz metodologii rozwiązywania zadań autorstwa ekipy Maklers.pl. Gorąco wszystkim polecam zakup oraz gratuluję Mariuszowi i współpracownikom wysokiej jakości. Chciałbym również dodać, że Mariusz osobiście prezentuje wysoki poziom merytoryczny oraz dużą kulturę osobistą w kontaktach bezpośrednich.”

 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 161pkt, 34 wynik na egzaminie, TOP 23%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

 
Wróć do Referencji MPW.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.