EGZAMIN MPW - 11.10.2015R.

 • wśród 38 laureatów egzaminu maklerskiego z października 2015r. minimum 24 osoby (63,2% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 13 Laureatów (34,2%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 3, 3, 3, 7 i inne.
  • Kolejnych 9 Laureatów (23,7%) zakupiło nasz superpakiet MPW lub dostęp do testów online Maklers.Arslege.pl.
   • miejsca na egzaminie: 2, 3, 8 i inne.
  • Ponadto 2 kolejnych Laureatów (5,3%), korzystało z naszych innych komercyjnych pomocy.
   • miejsca na egzaminie: 1 i inne.

EGZAMIN MPW - 29.03.2015R.

 • wśród 75 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2015r. minimum 50 osoby (66,7% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z komercyjnych pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.pl).
  • 18 Laureatów (24,0%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, lub korzystało z kursu maklerskiego online/wideo.
   • miejsca na egzaminie: 4 i inne.
  • Kolejnych 28 Laureatów (37,3%) zakupiło nasz superpakiet MPW, testy online Maklers.Arslege.pl lub pakiet Maklers UTP.
   • miejsca na egzaminie: 1, 3, 7, 7, 9, 10 i inne.
  • Ponadto 4 kolejnych Laureatów (5,3%), korzystało z naszych innych komercyjnych pomocy.
   • miejsca na egzaminie: inne.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 11.10.2015r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Podpisuję się pod wszystkimi superlatywami dotyczącymi zarówno kursu, jak i samej osoby prowadzącego!

Świetnie przygotowane materiały, każda część pozaprawna zagregowana w przystępnych zeszytach z najistotniejszymi informacjami. Dodatkowo wytłumaczone jest jak krok po kroku rozwiązywać zadania. Miałam niewielkie pojęcie o technikach notowań, a po kursie byłam w stanie samodzielnie i poprawnie rozwiązać znakomitą większość zadań historycznych.

Bardzo miła atmosfera na kursie, sympatyczna postawa Mariusza i jego wsparcie mailowe po zakończonym kursie znacząco przyczyniły się do mojego sukcesu.

Szczerze polecam firmę Maklers.pl!"

Justyna Kosior, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3065, 187pkt, 3 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Uczestniczyłem w marcowej edycji kursu stacjonarnego w Poznaniu i udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem z wynikiem 187pkt. Chciałbym bardzo podziękować Mariuszowi jak i polecić go wszystkim niezdecydowanym. Mariusz jest osobą z ogromną widzą odnośnie egzaminu. Potrafi wytłumaczyć wszystkie typy zdań i udzielić wielu praktycznych porad jak łatwiej zdać egzamin. Materiały były bardzo pomocny w moim procesie nauki, zawierały wiele schematów jak rozwiązać wydające się na pierwszy rzut oka trudne zdania. Maklers.arslege.pl okazało się być bardzo przydatnym narzędziem do opanowania zagadnień prawnych. Atmosfera na kursie była bardzo przyjazna i dla mnie udział w kursie był czystą przyjemnością.
 
Wybór oferty Maklers.pl był świetną decyzją i teraz polecam z całego serca każdemu kto myśli o przystąpieniu do egzaminu na maklera."
 
Piotr Pięta, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3072, 187pkt, 3 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Dzień dobry. Jestem sporadycznym gościem na forach w sieci, teraz jednak zdecydowałem się na zrobienie wyjątku, gdyż wypada podziękować po zdanym egzaminie, co niniejszym czynię. Innymi słowy dziękuje Mariusz za dobre materiały, co jest szczególnie cenne dla osoby która nie ukończyła studiów o profilu ekonomicznym. Szczególnie za opracowanie wszelkich skrótów percepcyjno- strategicznych do technik notowań, matematyki czy analizy finansowej, jest to niezbędne na egzaminie i pozwala uzyskać przewagę czasową w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Mój dobry wynik jest na pewno w części pochodną zawartości merytorycznej materiałów z których się przygotowywałem. Teraźniejszy egzamin oceniam jako trudny, niektóre pytania były podchwytliwe i szczegółowe, cześć prawna sprawiłaby kłopot prawie każdemu prawnikowi, jest do przejścia jedynie po mocnym przygotowaniu czasowym, co niniejszym potwierdzam.
Specjalne podziękowania za bonus, który otrzymałem czyli za książkę Sylwii Małaj-Śliwińskiej. Przez wiele tygodni była ulubioną lekturą moich córek, napisana jest lekkim stylem, z dużą dawką humoru, a przede wszystkim bawi i uczy, czego brakuje wielu innym pozycjom dla najmłodszych. Poprzez swoją formę i treść zdecydowanie podnosi świadomość finansową czytelników.
Gratulacje dla zwycięzców i wyrazy uznania za wytrwałość dla tych którym tym razem razem się nie udało. Reasumując - dziękuje i pozdrawiam."
 
anonimowa opinia z Maklers Forum, Makler Papierów Wartościowych, 185pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Przygotowywałem się w oparciu o Superpakiet - absolutnie pełny i kompletny samouczek-niezbędnik. Świetne, bardzo przemyślane i praktyczne (pod exam) opracowania pozaprawne. Oszczędność czasu i sukces w oparciu o ten materiał gwarantowany :)
Brawo dla autorów za wysiłek włożony w opracowanie najwyższej jakości materiałów."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 184pkt, 8 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Z pomocą materiałów, przygotowanych przez zespół Maklers.pl z Mariuszem na czele, udało mi sie opanować cały materiał od podstaw w trochę ponad 2 miesiące. Z perspektywy czasu mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że bez tej pomocy podejście do egzaminu byłoby stratą czasu i pieniędzy. Kompleksowe podejście pomogło mi nie tylko obrać odpowiednią strategię nauki, ale również wsparło i spotęgowało efekty na każdym z etapów przygotowań.
Udział Mariusza, jego wiedzy i porad, w moim wyniku stanowi znaczący procent i za to niezmiernie dziękuję.
Osobiście już poleciłem usługi Maklers.pl swoim przyjaciołom i znajomym z branży. Dlatego każdemu, kto myśli o pozyskaniu nowych kwalifikacji i poszerzeniu swojej wiedzy, jeszcze raz gorąco polecam osobę Mariusza i jego pomoc."
 
Mateusz Bursiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3086, 180pkt, 12 wynik na egzaminie, TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Cześć,
Do nauki podchodziłem z poziomu kompletnego laika jeśli chodzi o zagadnienia wymagane na egzaminie. W związku z dużym zakresem materiału i egzotyką niektórych jego partii pomoc Mariusza i Maklers.pl (korzystałem z kursu wideo) okazała się nie do przecenienia. Selekcja najważniejszych rzeczy, zwrócenie uwagi na niuanse i sposób tłumaczenia technik notowań pozwoliły mi zaoszczędzić mnóstwo nerwów i czasu. Z perspektywy zdanego egzaminu uważam że największą zaletą pomocy ze strony Mariusza jest przedstawienie zakresu materiału na egzamin w sposób który umożliwia naukę absolutnie kluczowych rzeczy z którymi rzeczywiście człowiek później zetknie się na teście. To daje dużo pewności o słuszności obranej drogi w procesie nauki.
Nie olewajcie części prawnej, zostawcie sobie na nią sporo czasu, bo niektórych ustaw nie przeczytacie w dwa wieczory, a nawet jeśli to niewiele Wam to pomoże..."
 
Jacek Bakoński, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3081, 180pkt, 12 wynik na egzaminie, TOP 9%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Witam,
 Do wszystkich którzy się zastanawiają jeszcze nad zakupem materiałów dydaktycznych firmy Maklers, a więc jak postanowiłem zostać Maklerem nie za bardzo wiedziałem jak do tego się zabrać żebym zdał ten egzamin. Pierwsze kilka miesięcy to był jeden wielki chaos w moich poczynaniach, aż natknąłem się na ofertę Makles video dwa miesiące przed marcowym egzaminem, przerobiłem ten okres bardzo sumiennie i wykręciłem wynik na poziomie 159 (Pech patrząc na fakt, że nie przeniosłem z mojego testu dwóch poprawnych odpowiedzi na arkusz odpowiedzi). Pan Mariusz skontaktował się ze mną i wyjaśnił inicjatywę firmy Makler która pomaga przy pisaniu profesjonalnych odwołań dla osób z wynikiem na pograniczu. Niestety pech chciał ze test był wolny od błędów mimo to firma Maklers walczyła razem nami podczas etapu odwołania. Ten termin już należał do mnie i napisałem egzamin na poziomie 175 za co serdecznie dziękuje firmie Maklers i Panu Sliwińskiemu. Teraz chwila odpoczynku i zabieram się za zamawianie materiałów na DI 1 :)"
 
Marcin Olesiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3078, 175pkt, 16 wynik na egzaminie, TOP 13%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Przed rozpoczęciem nauki na egzamin MPW szukałem materiałów, które spełnią moje oczekiwania, tj. możliwość zaocznego zrobienia kursu, dobra jakość materiałów, posegregowanych ze względu na działy (wyłuskująca to co najważniejsze na egzaminie) oraz przystępna cena. Wszystkie te oczekiwania spełnił w 120% kurs maklerski wideo firmy maklers.pl. Jako bonus ponad oczekiwania otrzymałem jeszcze genialną platformę z testami (maklers.arslege), tablice wszystkich potrzebnych wzorów oraz mnóstwo cennych wskazówek dotyczących nauki, samego egzaminu jak i tego, na które książki należy zwrócić szczególną uwagę oraz jakie przepisy prawne są najbardziej lubiane przez Komisję. Kurs prowadzi "za rączkę" ;) przez całą drogę, na której końcu dostrzegasz już swoją licencję Maklera ;)"
 
Maciej Pasterz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3077, 174pkt, 21 wynik na egzaminie, TOP 17%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Miałem okazję uczestniczyć w kursie stacjonarnym Maklers.pl. Była to przyjemność prawie równa tej towarzyszącej zdaniu egzaminu Materiały i rady okazały się nieocenione. Do tego kurs prowadzony profesjonalnie. Naprawdę polecam. Dzięki Mariusz, teraz mogę spokojnie pójść "kontemplować" sukces."
 
Michał Ignaczak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3063171pkt, 26 wynik na egzaminie, TOP 20%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Szanowni Państwo, sytuacja zawodowa zmusiła mnie do zdobycia licencji MPW w jak najszybszym czasie. Niecałe 4 tyg. przed egzaminem zacząłem czytać ustawę, a w środę na 4 dni przed egzaminem zakupiłem dostęp do Państwa testów. Chciałem powiedzieć, że wartość dodana jaką wniosły testy, pomimo tak krótkiego czasu, jest NIEOCENIONA!!! Jeśli Państwo sobie życzą śmiało możecie mnie uwzględnić w statystykach. Z podziękowaniami."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 171pkt, 26 wynik na egzaminie, TOP 20%, korzystał z testów online www.maklers.arslege.pl.

"Trochę zwlekałem ale się w końcu zebrałem i chciałbym podziękować Mariuszowi za kurs, profesjonalne materiały i pomoc w przygotowywaniu się do egzaminu. Wiadomo że samo się nie zdało ale jak sobie człowiek pomyśli o ile łatwiej było z materiałami Maklers to pewnie zaoszczędziłem ponad pół roku albo i lepiej. Najbardziej zapadły mi w pamięci dyskusje o inwestowaniu w przerwach podczas zajęć, sporo z tych uwag zapamiętałem i wprowadziłem w życie  :). Pamiętam jak podjąłem decyzję o pójściu na kurs i pierwszym moim wyborem wcale nie był Maklers ale organizatorzy tamtego kursu go nie zorganizowali wystawiając tym samym do wiatru kilkanaście osób, oczywiście tego problemu nie maiłem z kursem stacjonarnym u Mariusza i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu przygotowującemu się do egzaminu. Plusów było oczywiście więcej ale mam nadzieję że o tych najważniejszych wspomniałem. Dzięki."
 
Piotr Gaździak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3085, 170pkt, 28 wynik na egzaminie, TOP 22%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Uczestniczyłem w stacjonarnym kursie i po niecałych trzech miesiącach nauki udało mi się zdobyć upragnioną licencję maklera i to za pierwszym podejściem! Bez pomocy Pana Mariusza i bez testów maklers.arslege.pl nie byłoby to takie oczywiste. Zajęcia prowadzone były w sposób przystępny, a atmosfera na nich była znakomita. Materiały wchodzące w skład pakietu zawierały wszystko co potrzebne do zdania egzaminu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcieliby spełnić swoje marzenia o licencji Maklera Papierów Wartościowych."
 
Michał Wołoszyn, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3068162pkt, 36 wynik na egzaminie, TOP 28%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

"Polecam wszystkim materiały z maklers.pl dla kandydatów na Maklera Papierów Wartościowych. Mimo 42 lat udało mi się zdać ten trudny egzamin dzięki tym wspaniale przygotowanym pomocom. Szczególnie polecam rozwiązania zadań z lat poprzednich oraz skrypty do kursu. Szczegółowo rozwiązane, krok po kroku, łatwe do przyswojenia nawet dla osób spoza branży. Szczerze polecam!!!"
 
Michał Muszyński, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3066, 160pkt, 38 wynik na egzaminie, TOP 29%, korzystał z wielu pomocy MPW Maklers.pl, równoważnych Superpakietowi MPW Maklers.pl.
 

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 29.03.2015r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).

 

"Niniejszym potwierdzam iż korzystałem  ze szkolenia w serwisie edukacyjnym Maklers.pl w czasie przygotowywania się do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych.  Program szkolenia obejmował wszystkie kluczowe zagadnienia konieczne do  zdania egzaminu przed Komisją Nadzoru Finansowego. Zajęcia prowadzone były merytorycznie, ciekawie i przystępnie a materiały były bardzo dobrze opracowane. Doskonałe przygotowanie prowadzącego pozwoliło wyjaśnić mi w sposób przystępny wszystkie trudne zagadnienia a przekazana wiedza była zrozumiała i użyteczna.

Polecam Maklers.pl jako solidnego i profesjonalnego partnera świadczącego usługi fachowo i rzetelnie."

Wojciech Wysocki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2990, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Słowo „monopol” może czasem kojarzyć się negatywnie, jednak patrząc na produkty Maklers.pl ciężko jest mi znaleźć bardziej właściwe określenie. Firma oferuje ogromną ilość wysokiej jakości materiałów. Dostęp do platformy Arslege, która znacznie przyśpiesza proces nauki prawa, jest zdecydowanie czynnikiem wyróżniającym tą ofertę spośród konkurencji. Maklers.pl to także znakomicie przygotowani i doświadczeni trenerzy, którzy nie mają problemów z przekazaniem swojej wiedzy. Pan Mariusz Śliwiński stworzył skuteczny system nauki do egzaminu, który przekazuje na prowadzonych zajęciach. Kurs Maklers.pl jest w mojej opinii najlepszą ofertą na rynku, zdecydowanie wartą swojej ceny.
W przyszłym roku planuję podejść do egzaminu na doradcę inwestycyjnego i nie mam zamiaru nawet się rozglądać za alternatywnymi formami przygotowania. Jestem pewien, że przy odrobinie samozaparcia, dużej ilości ciężkiej pracy oraz pomocy Pana Mariusza osiągnę upragniony cel."

pełna treść referencji

Adam Krajewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3030,  199pkt, 4 wynik na egzaminie, TOP 2%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Jednak ostatecznie 195 pkt :) Podziękowania dla całej ekipy maklers.pl za najlepsze materiały i gratulacje dla wszystkich nowych maklerów :)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych,  195pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl.


"Mariusz,

z tego miejsca przesyłam Ci podziękowania za pomoc przy przygotowaniach do egzaminu MPW.

Na kursie nie byłem więc nie jestem bardzo dochodowym klientem, ale to co mogę obiecać to polecenia maklers.pl, a sporo osób dopytuje co zrobić, żeby zdać egzamin.

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrowienia!"

anonimowa opinia,Makler Papierów Wartościowych, 190pkt, 13 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl i innych materiałów.


"Korzystanie ze wsparcia Maklers.pl w dużym stopniu ułatwia i przyśpiesza proces uczenia się. Materiały są doskonale przygotowanie, pogrupowane tematycznie, co pomaga przy samodzielnej pracy. Dodatkowo podczas kursu prowadzący zwraca uwagę na najważniejsze kwestie i zdradza wiele cennych wskazówek dotyczących rozwiązywania zadań czy samego egzaminu. Korzystałam też z możliwości zadawania pytań mailem i tutaj również miłe zaskoczenie, odpowiedzi przychodziły bardzo szybko i były wyczerpujące. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Maklers.pl. Bez tej pomocy z pewnością nie dałabym rady przygotować się w 3 miesiące i zdać za pierwszym razem.

Justyna Noga, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3033,  188pkt, 16 wynik na egzaminie, TOP 7%, 1 miejsce wśród kobiet, korzystała z kursu maklerskiego online Maklers.pl, egzamin zdała po 3 miesiącach nauki i za pierwszym podejściem.

"Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym zdobyciem licencji MPW, skorzystanie z oferty firmy Maklers.pl. Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie stacjonarnym przygotowanym przez Pana Mariusza Śliwińskiego i byłem pod wrażeniem profesjonalizmu zajęć. Na zajęciach zostały przekazane wszystkie niezbędne informacje, tak aby bez problemu poradzić sobie z częścią matematyczno-teoretyczną. Mariusz zwracał także, uwagę w jaki sposób skutecznie uczyć się prawa i które ustawy są najważniejsze. Tym sposobem dostaje się skondensowany zestaw materiałów, dzięki któremu możemy skupić się tylko na nauce, a nie na organizacji pracy. Wielkim plusem zajęć jest też fakt, iż prowadzący wzbogaca zajęcia o ciekawostki, praktyczne przykłady i „triki” w zadaniach układanych przez KNF. Podsumowując decyzja o kursie maklerskim Maklers.pl była świetną inwestycją."

Piotr Kawala, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3014, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Witam! Udało mi się zdać egzamin MPW w drugim podejściu z wynikiem 187 pkt. Korzystałem z superpakietu maklers.pl. Materiały są naprawdę na najwyższym poziomie! Dzięki nim nauka jest uporządkowana i o wiele bardziej efektywna.

Na naukę poświęciłem bardzo dużo czasu, jednak na pewno nie żałuję, bo spełniło się jedno z moich marzeń. W tym roku kończę studia i myślę, że dzięki zdobytej licencji znacząco podniosłem swoją atrakcyjność na rynku pracy. Muszę również zaznaczyć, że nie zamierzam spocząć na laurach i podejść do egzaminów na DI… a najlepszą rekomendacją dla Maklers.pl będzie to, że zamierzam kolejny raz skorzystać z Ich pomocy przy nauce …

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!!"

Michał Bednarczyk, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3041, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.


"187! mniej niż liczyłem zgodnie z odpowiedziami maklers (193), ale zdane! teraz ide chlać :D
Dziękuję Mariuszowi za super materiały i gratuluje MGT ;)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl.


"Dzień dobry,

chciałbym Panu podziękować za pomoc w przygotowaniu się do egzaminu MPW.

Tym razem się "udało" (ostatnio dwa razy miałem 159 punktów).

Platforma "maklers.pl" jest pomocnym narzędziem."

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 187pkt, 18 wynik na egzaminie, TOP 8%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl.


"Panie Mariuszu,
 
materiały maklers.pl okazały się bardzo pomocne. Udało zdać się egzamin za 3 podejściem (pierwsze "testowe" podejście - 132 pkt, tak na prawdę za dużo z prawa przed tym egzaminem nie poczytałem, drugie podejście 154 pkt i ostatnie 185 pkt). Korzystałem z materiałów: pakiet UTP, 6M dostęp do  arslege.maklers.pl, chmura maklers.pl (chociaż niestety nie miałem za dużo czasu, który mógłby poświęcić na odwołanie) oraz wykupiłem rozwiązania testu MPW z 26.10.2014.
 
Proszę mnie dodać do swoich statystyk jeśli jeszcze Pan tego nie zrobił :)
 
Dziękuje za pomoc i poświęcony czas."
 
Maciej, Makler Papierów Wartościowych, 186pkt, 24 wynik na egzaminie, TOP 11%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl i innych materiałów. 

"Było mi niezmiernie przyjemnie uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Mariusza na kursie stacjonarnym jak też poprzez kurs online, z którym miałam przyjemność również się zapoznać.
Wszystkie materiały, w tym testy online okazały się super pomocne!
Kurs to nie tylko odtwórcze przygotowanie do maklera, ale również, dzięki osobie prowadzącego nieoceniona wartość w poznaniu/odkryciu/utrwaleniu mechanizmów funkcjonowania rynku.
Mariusz ma nie tylko ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie rynku kapitałowego, ale również umiejętność przekazywania trudnej wiedzy w prosty sposób, zaciekawienia uczestnika oraz zaangażowania w proces uczenia się. Tak na pewno było w moim przypadku.
Dzięki temu nie poddałam się za pierwszym razem i spróbowałam po raz drugi, jak się okazało z dużym sukcesem, którego szczerze się nie spodziewałam.
Dodatkowo Mariusz jest zawsze do dyspozycji uczestników (mailowej i telefonicznej)nie tylko w trakcie kursu, ale również długo po nim. Bardzo polecam firmę maklers.pl!"

Ewelina S., Makler Papierów Wartościowych, 184pkt, 27 wynik na egzaminie, TOP 12%, korzystała z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Egzamin zaliczony z dobrym wynikiem, z czystym sumieniem polecam usługi oferowane przez maklers. Korzystałem z kursu stacjonarnego, który jest bardzo profesjonalnie przygotowany, a otrzymane materiały skrupulatnie opracowane, na pewno pozwalają zaoszczędzić dużo czasu na samodzielnych wyszukiwaniach. Dodatkowo korzystałem z testów arslege i też spełniały moje oczekiwania. Ale największym atutem firmy Maklers jest sam założyciel któremu należą sie największe pochwały za inicjatywę i bieżące wsparcie przed egzaminem i po.

p.s. Mariusz zawsze odp na maile i odbiera telefony :)"

Tomek, Makler Papierów Wartościowych, 182pkt, 32 wynik na egzaminie, TOP 15%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"Panie Mariuszu,

uprzedził mnie Pan tą wiadomością :) dziękuję za pomoc, oczywiście będę polecać pańskie usługi, wszystkiego dobrego."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 176pkt, 40 wynik na egzaminie, TOP 18%, korzystała z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

"Panie Mariuszu,

udało mi się zdać egzamin na MPW, i chciałem Panu bardzo podziękować za przesłany materiał i pozostałe, które były na bardzo wysokim poziomie i pozwoliły mi się dobrze przygotować do egzaminu :):)

Co prawda nie korzystałem z kursu stacjonarnego, ale na pewno będę go polecał, bo warto :)"

Adrian Klimek, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2983, 173pkt, 42 wynik na egzaminie, TOP 19%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl.


Cześć Mariusz,

Chciałbym Ci podziękować za Twój wkład do mojej licencji maklerskiej. Co prawda dotyczyła ona praktycznie tylko kursów UTP i wzorów oraz oczywiście Arslege. Ale bez tego nie dałbym rady.Oczywiście możesz mnie wpisać do licznika osób, które dzięki Maklers zdobyły licencję."

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 172pkt, 44 wynik na egzaminie, TOP 20%, korzystał testów Maklers.Arslege.pl i innych materiałów.


"Cieszę się, że zdecydowałem się wziąć udział w kursie stacjonarnym. Mimo wcześniejszego, samodzielnego przygotowania, nadal nie rozumiałem pewnych kwestii, zwłaszcza związanych z systemem UTP. Podczas zajęć, jak i dzięki materiałom, udało się wszystko poukładać. Wszystkie zajęcia są fajnie ułożone, nawet ze znanych już zagadnień można było dowiedzieć się czegoś nowego. Dużym plusem jest również dopasowanie treści kursu do wymagań egzaminu - omawiane jest to, co rzeczywiście przydaje się do zdania testu. Hubert Wach."
 
Hubert Wach, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3052, 169pkt, 52 wynik na egzaminie, TOP 23%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie stacjonarnym organizowanym przez maklers.pl,  prowadzonym osobiście przez Mariusza. Zajęcia, materiały, opracowania, dodatek w postaci arslege - wszystko na najwyższym poziomie. Na naukę poświęciłem około 250 godzin + czas spędzony na zajęciach. Egzamin udało się zaliczyć przy pierwszym podejściu.

Z pewnością mogę stwierdzić, że w dużej mierze zdany egzamin jak i oszczędność czasu zawdzięczam właśnie serwisowi maklers. Myślę, że najlepszą rekomendacją będzie fakt, iż przy nauce do egzaminu DI zamierzam niewątpliwie, po raz kolejny, skorzystać z usług maklers.pl"

Michał Walecki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 3001, 166pkt, 57 wynik na egzaminie, TOP 26%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl, egzamin zdał za pierwszym podejściem.


"Panie Mariuszu serdecznie dziękuje za niezwykle pomocne materiały które umożliwiły zdanie egzaminu ;) Oczywiście serdecznie gratuluję całej reszcie której również się udało zdać egzamin ;)"

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 162pkt, 72 wynik na egzaminie, TOP 32%, korzystał kursu maklerskiego Maklers.pl.


Wróć do Referencji MPW.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.