EGZAMIN MPW - 26.10.2014R.

 • wśród 30 laureatów egzaminu maklerskiego z października 2014r. minimum 23 osoby (77% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.plbezpłatna pomoc w naszym serwisie).
  • 3 Laureatów (10,0%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne.
   • miejsca na egzaminie: 3, 5, 27.
  • Kolejnych 13 Laureatów (43,3%) zakupiło nasz kurs maklerski wideo, superpakiet MPW, testy online Maklers.Arslege.pl, pakiet Maklers UTP.
   • miejsca na egzaminie: 4, 6, 7, 11, 15, 16, 17, 20, 23, 23, 23, 27, 27.
  • Ponadto 7 kolejnych Laureatów (23,3%), korzystało z naszych darmowych treści MPW, wcześniejszych projektów, darmowych webinariów MPW, Maklers Forum.
   • miejsca na egzaminie: 9, 11, 18, 20, 20, 26, 27.

EGZAMIN MPW - 30.03.2014R.

 • wśród 45 laureatów egzaminu maklerskiego z marca 2014r. minimum 34 osoby (76% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.plbezpłatna pomoc w naszym serwisie).
  • 6 Laureatów (13,3%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne, online.
   • miejsca na egzaminie: 1, 3, 24, 30, 35, 35.
  • Kolejnych 17 Laureatów (37,8%) zakupiło nasz kurs maklerski wideo, superpakiet MPW, testy online Maklers.Arslege.pl, pakiet Maklers UTP.
   • miejsca na egzaminie: 5, 6, 7, 9, 13, 14, 17, 17, 21, 23, 25, 32, 32, 35, 38, 40, 43.
  • Ponadto 11 kolejnych Laureatów (24,4%), korzystało z naszych darmowych treści MPW, wcześniejszych projektów,  darmowych webinariów MPW, Maklers Forum.
   • miejsca na egzaminie: 11, 14, 16, 17, 25, 28, 28, 30, 34, 45

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 26.10.2014r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


„Szczerze polecam kurs na maklera papierów wartościowych firmy Maklers prowadzony przez pana Mariusza Śliwińskiego. Uważam, że kurs jest kompletny, znacznie ułatwia przygotowanie do egzaminu krok po kroku prowadząc kursanta do wymarzonego celu. Oczywiście zdanie egzaminu z wynikiem pozytywnym wymaga kilku miesięcy ciężkiej, konsekwentnej pracy własnej i samozaparcia aczkolwiek bez odpowiednich narzędzi i wskazówek może być to niewystarczające. Dlatego tak istotne jest aby trafić na odpowiedniego trenera, który nakieruje i wskaże na co zwrócić szczególną uwagę oraz gdzie ewentualnie można trochę odpuścić. Mariusz jest właśnie taką osobą, ma ogromną wiedzę z zakresu rynku kapitałowego i trzeba przyznać, że kurs doskonale przygotował gdyż jest on stricte nastawiony na cel jakim jest zdanie egzaminu. Wszelkie materiały przygotowane są w sposób profesjonalny a zarazem przystępny i zrozumiały. Dużym ułatwieniem w nauce prawa jest platforma maklers.arslege.pl umożliwiająca rzetelną weryfikację zdobytej wiedzy.

Podsumowując gorąco polecam firmę Maklers a najlepszą rekomendacją i świadectwem uznania dla Mariusza Śliwińskiego i jego serwisu edukacyjnego niech będzie fakt, iż po zdanym egzaminie na maklera papierów wartościowych zapisałem się na kurs na doradcę inwestycyjnego.”

pełna treść referencji
 
Michał Staniszewski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2959, 183pkt, 5 wynik na egzaminie, TOP 3%, korzystał z  kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.

"Też wszystkim gratuluję i choć głównie korzystałem z forum tej strony, to z pewnością mogę polecić Mariusza, który pomagał mi poprzednio przy odwołaniu. Z pewnością wiedza i doświadczenie Mariusza pomoże osobom, które mają wątpliwości czy korzystać z materiałów i pomocy maklers."

anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 178pkt, 9 wynik na egzaminie, TOP 5%, korzystał z Chmury Maklers.pl.

 
"Panie Mariuszu,
chciałam zameldować, że zdałam z wynikiem 175 pkt z pomocą waszych testów :)
Dziękuję bardzo,
pozdrawiam i do usłyszenia na wiosnę przy okazji egzaminów na doradcę ..."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 175pkt, 11 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystała z testów Maklers.Arslege.pl.

"Dobra, już ochłonąłem po wynikach więc parę słów podsumowania :)

Przede wszystkim podziękowania dla Maklers za wysokiej jakości materiały. Naprawdę świetna robota! Korzystałem przede wszystkim z testów Maklers.Arslege.pl oraz zakupiłem dodatkowe materiały w postaci karty wzorów oraz streszczenia strategii inwestycyjnych. Każdemu kto się zastanawia nad zakupem pomocy do nauki MPW zdecydowanie polecam te od Maklers!

Co do samego egzaminu to moim zdaniem (a jak czytam forum to nie tylko moim) egzamin był znacznie trudniejszy niż marcowy, niektóre pytania z kosmosu. Tak jak ktoś zauważył, prawdopodobnie to wynik wysokiej zdawalności w marcu - może dzięki temu Komisja przychylniej spojrzy na odwołania.

Trzeba teraz pomyśleć nad DI :)"
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 171pkt, 16 wynik na egzaminie, TOP 13%, korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.


"Wszystkim serdecznie polecam skorzystanie z usług firmy Maklers. Jeśli chcecie uzyskać licencję maklera papierów wartościowych i zastanawiacie się czy warto skorzystać ze szkolenia firmy Maklers, które Was do tego przygotuje powiem Wam, że warto.

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, które prowadził Pan Mariusz Śliwiński. Skorzystałem z kursu wideo, który obejmował 60 godzin nagrań podzielonych na różne zakresy tematyczne. Pan Mariusz w  bardzo przystępny sposób przedstawiał wiedzę na filmach, i mówił na czym szczególnie należy się skupić. Oprócz tego otrzymałem półroczny dostęp do testów online na maklers.arslege i całą masę materiałów do nauki poczynając od wydrukowanych prezentacjach z nagrań, a kończąc na przepisach prawa niezbędnych do nauki. Jednym słowem bardzo solidną porcję materiałów. Dodatkowo mogłem się konsultować z Panem Mariuszem na Skype’ie lub mailowo.

            Do egzaminu na maklera podchodziłem PIERWSZY raz 26 października 2014 i nie ukrywam, że bez pomocy firmy Mariusza Śliwińskiego z całą pewnością nie zdałbym go. Materiału przedstawionego w komunikacie KNF było mnóstwo zarówno prawa jak i teorii. Nie miałem zielonego pojęcia na czym się skupić, jak rozwiązywać zadania rachunkowe, ani na jakiej teorii się skupić, żeby zdać egzamin. Dopiero Pan Mariusz powiedział na co zwrócić uwagę przy nauce i przekazał niezbędną wiedzę. Na egzaminie uzyskałem 165 punktów. Nie da się ukryć szału nie ma, ale zaznaczam jeszcze raz, że to było moje pierwsze podejście.

            Moim skromnym zdaniem Pan Mariusz bardzo solidnie przygotuje Was na egzamin na maklera papierów wartościowych. Jeśli tylko zdecydujecie się na usługi jego firmy. Jest bardzo dobrym mentorem i w prosty sposób przekazuje wiedzę. Tak więc wszystkim, którzy chcą uzyskać licencję maklera papierów wartościowych mogę z czystym sumieniem polecić przedsiębiorstwo Maklers. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni tak jak i ja."

pełna treść referencji

Kamil Mąkosa, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2965, 165pkt, 23 wynik na egzaminie, TOP 13%, korzystał z  kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.

 
"Panie Mariuszu,

Chciałem serdecznie podziękować za to, co Pan robi w ramach Maklers.pl.
Korzystałem z Pakietu UTP i dopiero dzięki niemu udało mi się załapać, o co w tym wszystkim chodzi. Kurs jest dobrze przygotowany, wszystko ciekawie omówione... Bez tego niewiele bym zdziałał.
Bardzo pomocne były też darmowe materiały zamieszczone na stronie Maklers: poradnik, zbiory zadań oraz mnóstwo potrzebnych informacji. No i oczywiście filmiki: na temat wyceny i ten wcześniejszy... Wszystko przygotowane na najwyższym poziomie.
Szczególne podziękowania należą się również za to, że miał Pan cierpliwość odpowiadać na moje pytania na forum. Miałem to szczęście, że zainteresowanie rynkiem kapitałowym u mnie zbiegło się w czasie z powstaniem i rozwojem Maklers.pl. A zdany egzamin maklerski to dla mnie spełnienie marzeń.

Dziękuję i pozdrawiam,
Piotr Krasuski"
 
Piotr Krasuski, Makler Papierów Wartościowych, 165pkt, 23 wynik na egzaminie, TOP 13%, korzystał z  pakietu Maklers UTP.
 

„Chciałbym wszystkim zastanawiającym się nad podchodzeniem do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych polecić usługi oferowane przez firmę Maklers.pl. Od ponad roku zastanawiałem się nad podejściem do wspomnianego egzaminu, jednak praca zawodowa jak i spora ilość wiedzy do opanowania skutecznie mnie do tego zniechęcały. Pod koniec lipca 2014 postanowiłem, że nie ma sensu dłużej tego odkładać w czasie. Po namowach kolegów, którzy mieli już licencję MPW postanowiłem poszukać odpowiedniego i profesjonalnego, a jednocześnie w przyzwoitej cenie, kursu stacjonarnego. Analiza ofert wybranych podmiotów wskazała na Maklers.pl. Zrobiła na mnie wrażenie ich strona internetowa, ilość materiałów, a przede wszystkim opinie uczestników poprzednich edycji. W końcu telefon do Mariusza, przelew i dzień później materiały były już u mnie kurierem (początek sierpnia 2014). Szybkość realizacji wysyłki, a przede wszystkim jakośd materiałów również wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Powoli brałem się za naukę. Na przemian przeglądałem ustawy i robiłem zadania pozaprawne. Kurs stacjonarny zaczął się we wrześniu i trwał 4 weekendy. Tak naprawdę od drugiej połowy września porządnie wziąłem się za naukę. W końcu nadszedł dzień egzaminu – 26 październik 2014. Słysząc wiele historii o tym jak trudno zdać egzamin za pierwszym razem, nie nastawiałem się na sukces. Jednak udało się! Współpraca z Maklers.pl poparta sumienną i konsekwentną nauką w domu opłaciły się. Zdałem za pierwszym razem, co uważam za wielki sukces. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie profesjonalny kurs prowadzony przez Mariusza Śliwińskiego oraz zestaw materiałów przygotowany przez jego zespół. Dla zastanawiających się nad pochodzeniem do egzaminu na MPW jeszcze raz serdecznie polecam firmę Maklers.pl.”
 
 
Karol Idźkowski, Makler Papierów Wartościowych, 160pkt, 27 wynik na egzaminie, TOP 17%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, zdał egzamin MPW za pierwszym podejściem.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 30.03.2014r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Moją współpracę z serwisem Maklers.pl i osobą Pana Mariusza, wspominać będę niezwykle miło. Materiały na kursie online przygotowane zostały niezwykle starannie, z największą dbałością o szczegóły i wszelkie niuanse. Testy Maklers Arslege również okazały się świetną pomocą w przygotowaniu na ten niełatwy egzamin.
 
Teraz po całym tym okresie nauki do egzaminu mogę stwierdzić, że moją licencję zawdzięczam właśnie Mariuszowi i jego pracy włożonej w Maklers.pl. Z pewnością uzyskanie pozytywnego wyniku wiąże się z ogromnym nakładem pracy własnej, ale trzeba wiedzieć też na co zwrócić szczególną uwagę. Gdybym miał ten egzamin jeszcze raz przed sobą bez wahania zdecydowałbym się na ofertę kursu on-line (lub stacjonarnego) ponownie.
 
Docenić należy również fakt, że Maklers.pl to nie tylko komercyjna oferta. W serwisie dostępne jest forum, przydatne darmowe materiały. Ja osobiście dostrzegam w Pana pracy pewnego rodzaju "misję" poprawy naszego polskiego rynku kapitałowego przez zachętę do podnoszenia swoich kwalifikacji. Ponadto Pan Mariusz to osoba pomocna i rzetelna z ogromną wiedzą i chęcią do jej przekazania mniej doświadczonym uczestnikom rynku takim jak ja. Serdecznie polecam!"
 
Dawid Szroeder, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2934, 205pkt, 1 wynik na egzaminie, TOP 1%, korzystał z kursu maklerskiego online Maklers.pl.
 
 

 
"Zdałem egzamin za pierwszym razem, ucząc się 2,5 miesiąca. Maklers.pl  nie zrobi całej pracy za kandydata ,ale na pewno dostarczy odpowiednich narzędzi do nauki. Do tego kilkadziesiąt godzin wyrzeczeń i szanse są bardzo duże. Mariusz zawsze szybko odpowiada na zadane pytania. Polecam."
 
Krystian Juchacz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2929, 193pkt, 5 wynik na egzaminie, TOP 3%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.
 

 
"Wszystkim którzy chcą zdobyć licencję maklerską i zastanawiają się nad zakupem pomocy naukowych  w serwisie maklers.pl chciałbym powiedzieć ,że już na starcie popełnili poważny błąd zastanawiając się. Zaraz zrozumiecie dlaczego. W marcu 2014 uzyskałem 192 punkty z egzaminu opierając moje przygotowania na testach online. 

Dla mnie testy są prawdziwą skarbnicą wiedzy zawartą w jednym miejscu. Zadania z części zadaniowej egzaminu  są wytłumaczone i jasno rozpisane(jest ich prawie 1000!). Funkcjonalność serwisu jest tak skonstruowana  aby zmaksymalizować  Twoją naukę. Szczególnie cenne i przydatne okazały się historyczne zadania przerobione pod nowy system notowań UTP. Rozwiązanie ponad 200 historycznych zadań z notowań zrobi z Ciebie maszynkę do liczenia tego typu zadań. Testy online pomagają też w przygotowaniu się z części prawnej do egzaminu. Pytania są posegregowane według ustaw, a odpowiedzi mają przytoczone odpowiednie  fragmenty co pozwala na efektywne utrwalanie wiedzy. Ponadto w serwisie istnieją setki autorskich pytań do każdej ustawy  które sprawdzą Twoją wiedzę.  

Podsumowując  – polecam wszystkim szczerze testy online jako bardzo efektywną metodę nauki."

Krystian Lemański, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2912, 192pkt, 6 wynik na egzaminie, TOP 3%, korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.


"Materiały do nauki jak i same kursy prowadzone przez maklers.pl są najwyższej jakości. Wszystko co trzeba, porządnie opracowane i zebrane w jednym miejscu, co mocno skraca czas niezbędny do odpowiedniego przygotowania do egzaminów.

Naukę zaczynałem samemu, jednak szło to dość mozolnie, więc zdecydowałem się na zakup dostępu do platformy maklers.arslege.pl. Jest to rewelacyjna pomoc w nauce, ponieważ jej stosunek ceny do jakości jest niewyobrażalnie niski. Rozwiązane zadania pozaprawne, w tym techniki notowań zgodnie z obowiązującym systemem UTP oraz zadania prawne, razem z podaną podstawą prawną.

Ponadto Mariusz - właściciel i główny trener maklers.pl jest osobą niezwykle kontaktową, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta. Udziela pomocy fachowej i rzetelnej, w tym często nieodpłatnie. Zawsze wspomoże dobrym słowem kiedy coś nie wychodzi i potrafi rozpalić w człowieku zapał i motywację do dalszej pracy, kiedy wiele rzeczy nie wychodzi.

Zdecydowanie polecam współpracę!"

Kamil Błaszczyk, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2921, 190pkt, 7 wynik na egzaminie, TOP 3%, korzystał z testów Maklers.Arslege.pl i pakietu Maklers UTP.


"W swoich przygotowaniach do egzaminu korzystałem z materiałów do samodzielnej nauki „Superpakiet MPW” oraz z „Pakietu UTP” – pomogły one w zdaniu egzaminu za pierwszym razem, po dwóch miesiącach nauki i w osiągnięciu całkiem przyzwoitego wyniku (188 pkt).

Materiały oferowane przez maklers.pl przygotowane są bardzo rzetelnie i w uporządkowany sposób. Prezentacje wchodzące w skład „Superpakietu MPW” przeplatają teorię z przykładowym zadaniami z poprzednich egzaminów – taka forma bardzo ułatwia przygotowania do egzaminu. Należy również podkreślić aktualność materiałów – w szczególności to, że rozwiązania historycznych testów z egzaminów MPW dotyczące technik notowań zostały zaktualizowane zgodnie z zasadami UTP.

Wszystkim osobom chcącym zdawać egzamin MPW, zastanawiającym się nad wyborem materiałów do nauki/kursów przygotowawczych, zdecydowanie polecam ofertę maklers.pl i współpracę z Mariuszem Śliwińskim."

Tomasz Szagun, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2909, 188pkt, 9 wynik na egzaminie, TOP 4%, korzystał z Superpakietu MPW i pakietu Maklers UTP.
 
 

 
"Bardzo wdzięczny jestem Ci za pomoc oraz dziękuje za testy online - super sprawa."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 181pkt, 13 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.
 

"Cześć,
Dziękuję za wsparcie w zdaniu egzaminu. Kurs maklerski pomógł mi zdać egzamin, zwrócił uwagę na najważniejsze sprawy w zdaniu egzaminu czyli na plan nauki, strategie działania na egzaminie no i oczywiście najważniejsza rzecz to zaoszczędził wiele dni nauki poprzez skondensowanie wiedzy w kilku turach spotkań. Dziękuję i życzę powodzenia!"
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 175pkt, 24 wynik na egzaminie, TOP 11%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl.
 

 
"Pomysł maklera przyszedł mi do głowy jeszcze w 2012 roku. Spośród oferty, która wówczas istniała na rynku, zdecydowałem się na skorzystanie z kursu stacjonarnego organizowanego przez firmę Maklers.pl. Bez najmniejszych wątpliwości mogę stwierdzić, że była to jedna z lepszych decyzji jaką podjąłem.

Nie przechodząc obojętnie koło profesjonalności oraz rzetelności całego kursu chciałem zwrócić również uwagę na dwie dodatkowe kwestie. Podczas tej całej długiej drogi, która trwała prawie dwa lata Mariusz nie odmówił mi odpowiedzi na żadne pytanie/kwestie które byłe wątpliwe. Wspierał mnie do samego końca, do momentu w którym osiągnąłem sukces. Co więcej motywował mnie do działania i dzięki niemu potrafiłem znaleźć siłę i mobilizację po nieudanej próbie. To są nieocenione wartości Mariusza jako człowieka, które wraz z całym pakietem  kursów dają w mojej ocenie najlepszą ofertę na rynku.

Mariusz dzięki! Całemu zespołowi Maklers.pl chciałbym raz jeszcze serdecznie podziękować!"

Karol Nowak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2926, 168pkt, 30 wynik na egzaminie, TOP 14%, korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.
 
pełna treść referencji
 

 
"Na wstępie pragnę podziękować Panu Mariuszowi Śliwińskiemu za ogromną pomoc przy zdaniu egzaminu. Pan Mariusz jest człowiekiem posiadaiącym ogromną wiedzę, który robi to, co lubi oraz zawsze można liczyć na cenne i bardzo pomocne rady z jego strony. Jeżeli chodzi o materiały, są naprawdę rewelacyjne, zarówno część matematyczna, jak i testy www.maklers.arslege.pl. Testy te w dużym stopniu testują znajomość prawa, pozwalają wyłapywać błędy i od razu je korygować, poprzez odesłanie do odpowiedniego artykułu. Na zakończenie życzę sobie i innym, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianej tematyki finansowej, współpracy z tak kompetentnymi osobami jak Pan Mariusz."
 
Mateusz Laska, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2931, 167pkt, 32 wynik na egzaminie, TOP 15%, korzystał z kursu maklerskiego wideo Maklers.pl.
 
pełna treść referencji
 

 
"Pamiętam jak sam poznawałem rynek komercyjnych szkoleń dotyczących kursów na maklera papierów wartościowych. Pierwsze czym się kierowałem to zakładka: referencje i to na ile jest wiarygodne co piszą uczestnicy kursów z mojej nieufnej natury. Było to na tyle skuteczne, że mnie przekonało do inwestycji i zaraz po zakończeniu kursu, przed egzaminem napisałem wprost Mariuszowi, że to pieniądze dobrze zainwestowane bez względu na wynik egzaminu.

Mariusz sprawia, że część pozaprawna egzaminu nie będzie dla Was obca. Jesteście w stanie ją dobrze opanować. Większość zadań jest tłumaczone niezwykle elementarnie (przynajmniej w początkowych etapach kursu) co sprzyja temu aby każdy rozumiał czego się uczy.

Warto słuchać i wypunktować rady Mariusza nawet tak banalne jak to na ile pytań odpowiadać. Osobiście zdobyłem 165 pkt (możliwość jednego błędu -za pierwszym razem, 2 miesiące nauki) więc matematycznie rzecz biorąc mogłem odpowiedzieć dodatkowo dwa razy błędnie na pytania, które pominąłem i miałbym 163 punkty(w najgorszym przypadku) co by niewiele zmieniało, a dało nadzieję na poprawny strzał. Warto o tym pamiętać.

Zwróćcie uwagę, ze z każdym kolejnym rokiem, odsetek laureatów z tego egzaminu jest coraz większy i jestem pewien, że jest to zasługa Mariusza. Tego w jaki sposób rozgryzł Komisję i jej schematy. Bo Mariusz to prawdziwy Analityk i jeśli wykupicie jego kursy wielokrotnie się o tym przekonacie. Oprócz tych najważniejszych rad dostaniecie dodatkowo takie z jakich sobie nawet nie zdajecie sprawy jak np. miejsce jakie nalezy zająć na egzaminie aby było najbardziej efektywne czy profity z posiadania własnej gumki czy strugaczki na egzaminie co (uwierzcie mi) naprawdę się przydaje - niby banalne, a jednak. Z takimi osobami chce się współpracować."

 
Przemysław Czernecki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2908, 165pkt, 35 wynik na egzaminie, TOP 16%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl.

"Cześć Mariusz,
Chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować za wsparcie jakiego udzieliłeś mi w ramach prowadzonego kursu.
Zdanie egzaminu zapewniam sobie to prawda, ale zaoferowany przez Ciebie "produkt" w postaci kursu stacjonarnego znacznie przyspieszył i ułatwił osiągnięcie tego ambitnego wyzwania. Masz ogromną wiedzę i w bardzo komunikatywny sposób ją przekazujesz a jakość materiałów do kursu stacjonarnego (z tematycznym posegregowaniem zadań i ich rozwiązań) jest na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje też fakt że kurs jest szyty ściśle na miarę, tzn. jego celem jest zdanie egzaminu. "Przy okazji" można nabyć też pozaegzaminacyjną wiedzę z dziedziny finansów która przydaje mi się w życiu zawodowym. Jeszcze raz serdeczne dzięki."
 
anonimowa opinia, Makler Papierów Wartościowych, 165pkt, 35 wynik na egzaminie, TOP 16%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl.

Wróć do Referencji MPW.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.