EGZAMIN MPW - 27.10.2013R.

 • wśród 30 laureatów egzaminu maklerskiego z października 2013r. minimum 24 osoby (80% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.plbezpłatna pomoc w naszym serwisie).
  • 6 Laureatów (20%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne.
   • miejsca na egzaminie: 6, 17, 22, 24, 26, 26.
  • Kolejnych 10 Laureatów (33,3%) zakupiło nasz kurs maklerski wideo, superpakiet MPW, testy online Maklers.Arslege.pl, pakiet Maklers UTP, lub inne komercyjne pomoce.
   • miejsca na egzaminie: 10, 10, 12, 16, 17, 19, 19, 22, 26, 30.
  • Ponadto 8 kolejnych Laureatów (26,6%), korzystało z naszych darmowych treści MPW, wcześniejszych projektów,  darmowych webinariów MPW, Maklers Forum.
   • miejsca na egzaminie: 2, 3, 6, 8, 12, 19, 21, 29.

EGZAMIN MPW - 14.04.2013R.

 • wśród 56 laureatów egzaminu maklerskiego z kwietnia 2013r. minimum 46 osób (82% Laureatów), korzystało w różnym stopniu z pomocy firmy Maklers.pl (kurs maklerski Maklers.plkurs maklerski onlinekurs maklerski wideosuperpakiet MPWtesty online www.maklers.arslege.plbezpłatna pomoc w naszym serwisie). Uwaga! 6 na 6 szczęśliwców (100%), którzy zdali egzamin maklerski z wynikiem pozytywnym po odwołaniach, uczestniczyło w Chmurze Maklers.pl.
  • 7 Laureatów (12,5%) uczęszczało na nasze kursy maklerskie stacjonarne i online.
   • miejsca na egzaminie: 8, 14, 15, 18, 30, 47, 51.
  • Kolejnych 13 Laureatów (23,2%) zakupiło nasz SUPERPAKIET MPW, testy online Maklers.Arslege.pl, lub inne komercyjne pomoce.
   • miejsca na egzaminie: 1, 2, 6, 8, 11, 12, 16, 18, 21, 33, 36, 40, 53.
  • Ponadto 26 kolejnych Laureatów (42,0%), korzystało z naszych darmowych treści MPW, wcześniejszych projektów, uczestniczyło w promocji takich jak 2 dni za darmo z Maklers.Arslege.pl, darmowych webinariach MPW i chmury MPW 4 Maklers.pl.
   • miejsca na egzaminie: 4, 5, 7, 8, 16, 21, 21, 21, 26, 26, 26, 26, 30, 30, 33, 36, 40, 40, 47, 51, 53, 53, 53.

Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 27.10.2013r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Szczerze polecam korzystanie z usług firmy Maklers.pl w przygotowaniu do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. Swoją licencję MPW w dużej mierze zawdzięczam kursowi prowadzonemu przez Pana Mariusza Śliwińskiego. Pomimo, że jak każdy kandydat samodzielnie wykonałem ogrom pracy, to jednak Pan Mariusz ukierunkował mój wysiłek tak, aby zdanie egzaminu stało się realne. Na poparcie swojej opinii przytoczę kilka faktów:

 1. Pierwszy raz podszedłem do egzaminu 14 IV 2013 – po roku samodzielnej nauki. Uzyskałem jedynie 134 punkty. Po tej porażce zapisałem się na kurs stacjonarny firmy Maklers.pl. Po kolejnych 6-ciu miesiącach nauki drugi raz podszedłem do egzaminu 27 X 2013 uzyskując 182 punkty. W moim odczuciu aż tak duża różnica zdobytych punktów nie wynika z wiedzy, ale z przygotowania typowo pod kątem egzaminu, które zawdzięczam Panu Mariuszowi.
 2. Kolejnym faktem jest, że w okresie kilku miesięcy po zakończeniu kursu, do czasu egzaminu, żaden z moich e-maili wysłanych do Pana Mariusza nie pozostał bez odpowiedzi. Co więcej, najczęściej otrzymywałem odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Moja subiektywna opinia byłaby nieuchronnie powtórzeniem pozytywnych komentarzy pojawiających się w poprzednich referencjach. Niemniej jednak jedną kwestię pozwolę sobie powtórzyć. Mianowicie to, iż osobę Pana Mariusza cechuje szczere zaangażowanie, solidność, chęć pomocy innym, a przede wszystkim przyjacielskie podejście do osób korzystających z kursów."

Tomasz Czerniawski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2888, 6 wynik na egzaminie, 182pkt, TOP 4%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl.

pełna treść referencji


"I ja też dziękuję maklers.pl :) bardzo pomocne materiały, mimo że korzystałem tylko z tych darmowych. Dzięki! Pełen profesjonalizm! :)"

Błażej Janura, po zdanym egzaminie maklerskim, nr licencji 2896, 178pkt, 9 wynik na egzaminie, TOP 6%, korzystał z darmowych materiałów.


"Dziękuję za gratulacje :) Myślę, że zdanie egzaminu maklerskiego za pierwszym podejściem można uznać za sukces ;) niewątpliwie był on okupiony wieloma godzinami ciężkiej pracy, ale najważniejsze, że było warto. Podejmując kilka miesięcy temu decyzję o zdawaniu egzaminu na MPW zastanawiałem się jaki kurs przygotowawczy wybrać. Początkowo brałem pod uwagę kurs stacjonarny, ale ponieważ wolę uczyć się samodzielnie, we własnym tempie i tego na co akurat mam ochotę, zdecydowałem się na Superpakiet. Była to bardzo dobra decyzja, co w połączeniu z odpowiednim nakładem pracy pozwoliło mi uzyskać 173pkt w pierwszym podejściu :)

To co przydało mi się najbardziej to:

 • możliwość rozwiązywania próbnych testów na MaklersArslege: z zakresu prawa- bardzo dobre narzędzie dla usystematyzowania wiedzy z tej dziedziny; testy z lat ubiegłych- katowane non stop przed samym egzaminem ;)
 • pakiet opisujący zasady notowań w sposób zwięzły i przejrzysty przedstawiający tą część materiału 
 • priorytetyzacja ustaw i rozporządzeń.

Super sprawą są praktyczne wskazówki Pana Mariusza dotyczące samego egzaminu (strzelać czy nie strzelać, w jakiej kolejności odpowiadać na pytania, ile przeznaczyć czasu na poszczególne części itp.) Dziękuję za pomoc i pozdrawiam."

Bartosz Bystrzycki, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2892, 12 wynik na egzaminie, 173pkt, TOP 8%, korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.


"Wszystkim osobom planującym zdobycie licencji maklera papierów wartościowych szczerze polecam usługi przygotowujące do egzaminu firmy Maklers.

Na własnej osobie przekonałem się o wysokim profesjonaliźmie usług oferowanych przez przedsiębiorstwo Mariusza Śliwińskiego. Osobiście korzystałem z najszerszej dostępnej oferty jaką był kurs maklerski. Kupując tą ofertę upoważniłem siebie do udziału w szkoelniach, otrzymywania materiałów, dostępu do platformy z pytaniami oraz pełnego kontaktu w razie wszelkich wątpliwości. Sierpniowe szkolenia były przeprowadzone w sposób rzetelny w bardzo miłej atmosferze. Wszelkie wątpliwości były bardzo szybko wyjaśniane a cenne wskazówki odnośnie sposobów rozwiązywania zadań zaoszczędziły wiele minut na egzaminie. Materiały niewątpliwie stoją na wysokim poziomie, zrobione są z niezwykłą starannością oraz istotnie zwiększają efektywność nauki. Elektroniczna platforma pytań www.maklers.arslege.pl jest fantastycznym urozmaiceniem żmudnej nauki prawa. Natomiast kontakt z Mariuszem jest niezwykle profesjonalny. Odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości są pełne, zrozumiałe oraz niezwykle szybkie.

Podsumowując szczerze polecam firmę Maklers dla wszystkich chcących uzyskać tytuł maklera papierów wartościowych. Oferta przedsiębiorstwa Mariusza Śliwińskiego jest bardzo motywująca i z pewnością przyczyniła się do mojego sukcesu.

Mateusz Mucha, po zdanym egzaminie maklerskim, nr licencji 2903, 17 wynik na egzaminie, 169pkt, TOP 11%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

pełna treść referencji


"Mariuszu,
Dzięki bardzo. Oczywiście pakiet UTP okazał się bardzo pomocny i zaoszczędził mi wiele czasu, a dzięki zadaniom z lat ubiegłych - przerobionym  na system UTP -- udało mi się dosyć szybko i sprawnie zrozumieć w praktyce działanie nowego systemu."

anonimowa opinia, po zdanym egzaminie maklerskim, 19 wynik na egzaminie, 168pkt, TOP 12%, korzystał z Pakietu Maklers UTP.


"Swoją naukę do egzaminu maklerskiego rozpocząłem na 2,5 miesiąca przed terminem wyznaczonym przez KNF, kiedy to otrzymałem paczkę z materiałąmi sporządzoną przez profesjonalistów z serwisu Makelrs. Postatnowiłem również skorzystać z kursu stacjonarnego prowadzonego przez Mariusza Śliwińskiego, ponieważ w perspektywie miałem jeszcze do zaliczenia zaległe egzaminy na uczelni, a zależało mi na tym aby zdać egzamin maklerski za pierwszym podejściem.

Pomoc jaką uzyskałem od Mariusza, przerosła moje oczekiwania. Nie spodziewałem się tak dużej ilości opracowanych zagadnień oraz szczegółowo rozwiązanych zdań wraz ze starannie sporządzonym planem skutecznej nauki z podziałem na etapy.

Moje zaskoczenie było tym większe, że materialy w wersji fizycznej okazały się tylko częścią tego, co ma do zaoferowania maklers.pl, ponieważ istnieją jeszcze kursy wideo, testy na maklers.arslege.pl i wiele innych.

Kurs stacjonarny pomaga dodatkowo w szybkim utrwaleniu przyswajaej wiedzy i wyeliminowaniu niedociągnięć powstałych podczas samoidzelnej nauki oraz umożliwia natychmiastowe rozwianie wątpliwości związanych z zagadnieniami z zakresu tematycznego egzaminu na MPW.

Pomocne były również rady odnośnie samego przebiegu egzaminu oraz to, że Mariusz stara się przyzwyczaić do warunków technicznych panujących na egzaminie - mam na myśli kalkulator, tablice matematyczne oraz kartę odpowiedzi.

Każdemu, kto chce zmaksymalizować swoje szanse powodzenia na egzmianie maklerskim polecam współpracę z maklers.pl."

Piotr Grzesiek, po zdanym egzaminie maklerskim, nr licencji 2895, 22 wynik na egzaminie, 165pkt, TOP 14%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

pełna treść referencji


"Dzięki pomocy firmy Pana Mariusza Śliwińskiego, Maklers.pl, udało mi się zdać egzamin maklerski w październiku 2013. Znaczną część tematyki egzaminu maklerskiego przerobiłem na kursie stacjonarnym, który odbył się w Trójmieście wiosną 2012 roku.

Kompleksowo wyjaśniona część obejmująca zadania wraz z teorią rynku kapitałowego ugruntowała moją wiedzę, co dało mi więcej czasu na skoncentrowanie się na najtrudniejszej, wg mojej oceny, części egzaminu jaką jest prawo.

Serwis szkoleniowy Maklers.pl bardzo dużą uwagę przykłada do systemu notowań, co w sytuacji wprowadzenia nowego systemu transakcyjnego UP na WGPW, było niezwykle istotne Osobiście korzystałem z materiałów "Maklers" oraz webinariów, które pomogły mi w łatwy sposób implementować do systemu UTP wcześniej zdobytą wiedzę dotyczącą dawnego systemu WARSET.

Dodam jeszcze od siebie, że Pan Mariusz Śliwiński nigdy nie odmówił mi pomocy poza oficjalnym kursem i zawsze moglem liczyć na wyczerpujące wyjaśnienie danego zagadnienia w sytuacji pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości."

Sebastian Olchawa, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2890, 24 wynik na egzaminie, 164pkt, TOP 15%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl.

pełna treść referencji


Wszystkim, których celem jest zwiększenie swojej wiedzy i zdobycie licencji maklera papierów wartościowych serdecznie polecam ofertę firmy Maklers.
Osobiście brałem udział w kursie stacjonarnym. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, a dzięki profesjonalnemu przygotowaniu materiałów oraz przedstawieniu wiedzy w sposób zrozumiały przygotowywanie się do egzaminu było dużo łatwiejsze. Trenerzy bardzo dobrze przedstawiają zagadnienia obejmujące egzamin i omawiają historyczne zadania zwracając uwagę na najczęściej popełniane błędy i przedstawiając łatwe i szybkie sposoby rozwiązywania zadań na egzaminie. Kurs obejmuje także dostęp do testów Maklers.Arslege.pl, na których można sprawdzać swoją wiedzę, w szczególności z zagadnień prawnych. Dodatkowo otrzymuje się też dostęp do kursu wideo, co pozwala wrócić w trakcie dalszych przygotowań do analizy i rozwiązań zadań po zakończeniu kursu.
Nieocenioną pomocą mogą być też osobiste wskazówki od Mariusza, który zawsze gotów jest pomóc i doradzić nie tylko w rozwiązywaniu zadań, ale też w strategii przygotowywania się do egzaminu."

Mateusz Roda, po zdanym egzaminie maklerskim, na licencji 2899, 26 wynik na egzaminie, 163pkt, TOP 16%, korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym podejściem.

pełna treść referencji


"Dzisiaj otrzymałem papierową licencję od KNFu.

Chciałbym serdecznie podziękować ekipie Maklers za świetną robotę, którą robicie. Korzystałem z waszych darmowych materiałów oraz pakietu UTP i jestem bardzo zadowolony, że udało mi się zdać za 2 razem :). Wiele osób pyta mnie z jakich materiałów korzystałem, jak się przygotowywałem, wówczas zawsze wspominam o stronie Maklers i świetnych materiałach i szkoleniach, które w dużym stopniu zwiększają szanse na pozytywny wynik egzaminu.

Mam nadzieję, że będę miał okazję podchodzić do egzaminu na doradcę inwestycyjnego, wówczas z pewnością skorzystam z waszych usług. Jeszcze raz dziękuję, gratuluję i oby tak dalej ekipo Maklers!"

Sebastian Walentynowicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2879, 26 wynik na egzaminie, 163pkt, TOP 16%, korzystał z Pakietu Maklers UTP i darmowych materiałów.


"Witam, Panie Mariuszu jestem jednym ze szczęśliwców z wynikiem pozytywnym. Co prawda nie korzystałem z waszych kursów, jednakże darmowe treści śledziłem na bieżącą i pomagały mi w przygotowaniach do egzaminu."

anonimowa opinia, po zdanym egzaminie maklerskim, 29 wynik na egzaminie, 162pkt, TOP 18%, korzystał z darmowych materiałów.


"Witam, i ja korzystałam z testów Maklers.Arslege, mam swoje 160 pkt i wielkie dzięki, bez tego bym poległa."

anonimowa opinia, po zdanym egzaminie maklerskim, 30 wynik na egzaminie, 160pkt, TOP 18%, korzystała z testów online Maklers.Arslege.pl.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 14.04.2013r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Wszystkim, którzy chcą zdać egzamin na maklera papierów wartościowych, ale nie wiedzą z jakich pomocy skorzystać, zdecydowanie polecam współpracę z Mariuszem Śliwińskim i serwisem maklers.pl. Moim zdaniem Mariusz obecnie jest najbardziej kompetentną osobą w dziedzinie przygotowywania do tego trudnego egzaminu, a jego pomoce naukowe są bezkonkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Nie bez znaczenia jest również fakt, że bardzo dobre materiały, odpowiednia priorytetyzacja poszczególnych zagadnień oraz cenne wskazówki dotyczące procesu nauki dawane przez Mariusza znacznie ułatwiają zadanie oraz skracają czas przygotowań. Ponadto Mariusz jest niesamowicie pracowity i uczynny, służy nieocenioną pomocą oraz radami wszystkim, niezależnie od tego, czy jesteś klientem maklers.pl, czy nie.

W pierwszym podejściu do egzaminu na MPW, otarłem się o próg zdawalności i poprzez forum GoldenLine trafiłem do Chmury MPW, gdzie poznałem Mariusza. Projekt ten jest idealnym narzędziem, gdzie w zorganizowany sposób, wspólnymi siłami pracuje się nad treścią odwołań, co w połączeniu z doświadczeniem i olbrzymim zaangażowaniem Mariusza pozwala zmaksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu. Niestety nie udało mi się uzyskać licencji za pierwszym razem, ale wiedziałem już, że do drugiego podejścia będę przygotowywał się z pomocą maklers.pl.

W moim przypadku przyczyną porażki za pierwszym razem była zła organizacja pracy, przede wszystkim w nauce do pytań z prawa, które stanowią aż połowę egzaminu. Stało się tak pomimo ukończenia dużo droższego, konkurencyjnego kursu. Błędy udało mi się naprawić dopiero dzięki pomocy Mariusza, uczestnictwu w jego webinarach oraz darmowym materiałom maklers.pl.

Idealnym dla mnie narzędziem do nauki i ćwiczenia pytań z prawa okazały się Testy online MPW, szczególnie w trybie nauki, w którym pod każdym pytaniem pojawia cała podstawa prawna dotycząca danego zagadnienia. Dzięki temu systemowi uczysz się przede wszystkim najważniejszych rzeczy, które często są na egzaminie. Bardzo istotne jest również to, że ćwicząc w ten sposób, oswajasz się z pytaniami zadawanymi przez Komisję oraz znacznie skracasz czas odpowiedzi na nie, co jest kluczowe dla uzyskania dobrego wyniku. W moim przypadku Testy online MPW zadziałały perfekcyjnie! Po rozwiązaniu 44 testów i przerobieniu 3022 pytań w trybie nauki, w drugim podejściu do egzaminu uzyskałem 199 punktów, co było najlepszym wynikiem.

Zdecydowanie to tutaj znajdziesz najlepsze materiały do nauki, a ponadto nieocenioną pomoc Mariusza w organizowaniu pracy. To wszystko razem pozwoli Ci przygotować się do egzaminu na maklera jak najlepiej, w jak najkrótszym czasie."

Marek, TOP 1%, 1 wynik na egzaminie, 199pkt., korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.


"Niemniej jednak, chciałbym podziękować za możliwość skorzystania z serwisu Maklers-Arslege, bo to "działa", jest wygodne i skraca czas nauki. Oby opracowywany pakiet DI okazał się wkrótce być równie skuteczny."

anonimowa opinia, TOP 2%, 6 wynik na egzaminie, 187pkt., korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.


"Wracając do moich przygotowań i Twojego pytania, nie nie korzystałem z żadnych płatnych kursów, nie mogłem sobie na to póki co pozwolić ;) natomiast jak tylko znalazłem na Twojej stronie testy historyczne podzielone według tematów, od razu pomyślałem ze tym razem będzie łatwiej. Ogromnie pomogło mi to usystematyzować naukę i podzielić na bloki tematyczne, za co miedzy innymi jestem Ci ogromnie wdzięczny..."

anonimowa opinia, TOP 3%, 7 wynik na egzaminie, 185pkt., korzystał z darmowych materiałów Maklers.pl.


"Chciałem Pana poinformować, że udało mi się zdać egzamin maklerski w niedzielę. Nie wiem czy Pan jeszcze pamięta ale zamawiałem u Pana super pakiet jakiś czas temu. Miałem podchodzić w  październiku ale nie czułem się jeszcze na siłach, w każdym razie lepiej później niż wcale! Pana opracowania były bardzo pomocne i jak widać dały rezultaty, bardzo udany zakup z mojej strony. Proszę dalej podtrzymywać dobrą robotę, przesyłam serdeczne pozdrowienia i podziękowania!"

Filip Suder, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2848, TOP 3%, 8 wynik na egzaminie, 184pkt., korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl, egzamin zdał za pierwszym podejściem.


"Moja podróż pt. „nauka do maklera” zajęła mi trochę czasu. Egzamin zdałem za drugim podejściem i uważam, że jest to maksymalna liczba prób dla osoby, która szczerze i rzetelnie się przygotowuje. Wsparcie merytoryczne nie jest konieczne ale może okazać się nieocenione i pozwala zaoszczędzić ogromną ilość czasu.

Za pierwszym podejściem korzystałem z usług konkurencyjnej firmy oferującej kurs maklerski – stacjonarny. Niestety egzaminu nie zdałem, po odwołaniu wylądowałem 2 punkty pod progiem. Za drugim podejściem nie wiedziałem od czego zacząć ponowne systematyzowanie wiedzy. Sięgnąłem po pomoc u maklers.pl i była to bardzo dobra decyzja! Pomagały wszystkie formy materiałów: kurs video – wybijał braki wiedzy teoretycznej a opracowane zadania – utrwalały wzory i sposoby na szybkie ich rozwiązywanie. To co należy powiedzieć o materiałach maklers.pl to, że są perfekcyjnie przygotowane, wręcz dopieszczone i systematycznie aktualizowane! No i na koniec… Dużą wartość dodaną dla mnie stanowiła możliwość bezpośredniego mailowego kontaktu z Mariuszem, który czasem pełnił rolę mentora-przyjaciela-psychologa jeśli sytuacja tego wymagała!

Za materiały zapłaciłem a za wsparcie dziękuję. Osobom niezdecydowanym polecam!

anonimowa opinia, TOP 3%, 8 wynik na egzaminie, 184pkt., korzystał z kursu maklerskiego Maklers.pl online/wideo.


"Witam, w dużej mierze dzięki pomocy Twojej strony oraz pytań z serwisu Maklers.Arslege udało mi się przy drugim podejściu zdać egzamin na MPW:) dziękuję i pozdrawiam!"

Grzegorz Balcerski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2832, TOP 4%, 12 wynik na egzaminie, 178pkt., korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.


"Wszystkim osobom planującym, bądź rozpoczynającym proces nauki do egzaminu na maklera papierów wartościowych, z pełną odpowiedzialnością rekomenduję serwis Maklers.pl.

Uczestniczyłem w kursie maklerskim online, który nie odbiegał jakością od stacjonarnych szkoleń, pozwolił mi natomiast zaoszczędzić czas i pieniądze. Wraz z kursem otrzymałem również świetnie przygotowane materiały (m.in. zbiory zadań, zagadnienia teoretyczne, tablica wzorów, aktualne ksero ustaw) oraz dostęp do testów maklers.arslege.pl.

Chciałbym podkreślić, szczególnie dwa obszary działalności Pana Mariusza Śliwińskiego. Pierwszy z nich to program Chmura Maklers.pl. Podczas nauki nie sądziłem, że będzie to przydatna opcja, lecz jak się później okazało konieczne było uczestnictwo w tym programie. Osobiście nie udało mi się przejść w trybie odwołań, lecz spora liczba kandydatów, właśnie dzięki chmurze może teraz cieszyć się licencjami.

Pragnę również zaznaczyć, że uczestnictwo w kursie oraz otrzymanie materiałów nie oznacza końca współpracy. Zawsze można liczyć na szybką i fachową pomoc w razie wątpliwości w przygotowaniach. O zaangażowaniu Pana Mariusza w wykonywaną pracę, świadczą również wpisy na forum Goldenline.pl - na chwilę obecną ponad 1000 postów!!!

Kończąc, chciałbym wyrazić wyrazy wdzięczności za nieocenioną pomoc w procesie nauki do egzaminu na maklera papierów wartościowych. Były to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze oraz mile spędzone chwile na webinariach."

pełna treść referencji

Mateusz Małysiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2861, TOP 5%, 14 wynik na egzaminie, 177pkt., korzystał z kursu maklerskiego online Maklers.pl, zdobył licencję MPW w wieku... 19 lat!


"Niniejszym pragnę serdecznie podziękować panu Mariuszowi Śliwińskiemu, właścicielowi marki makelrs.pl, za pomoc w trakcie przygotowania się do egzaminu dla kandydatów na maklerów papierów wartościowych. Dzięki fachowości p. Mariusza, którą okazał przede wszystkim w trakcie kursu maklerskiego online, ale także dzięki profesjonalnym materiałom oferowanym przez maklers.pl oraz świetnemu serwisowi www.maklers.arslege.pl, zdałem egzamin w dniu 14 kwietnia 2013r. z 15 wynikiem na 310 uczestników. Pragnę podkreślić, że Pan Mariusz charakteryzuje się wyjątkowym podejściem do współpracy, ale jest także osobą przyjazną i sympatyczną.

Wiem, że bez maklers.pl nie byłoby tego sukcesu i stwierdzam to na 1000%! Wszystkim przygotowującym się do egzaminu maklerskiego, polecam korzystanie z maklers.pl, ponieważ jest to doskonała inwestycja!

pełna treść referencji

Artur Siwek, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2853, TOP 5%, 15 wynik na egzaminie, 176pkt., korzystał z kursu maklerskiego online Maklers.pl.


"Uczęszczałem na kurs online przygotowany przez serwis Maklers. Czy jestem zadowolony? W 100%. Bardzo dobrze przygotowano mnie z części pozaprawnej i udzielono mi skutecznych wskazówek przy nauce prawa. Warto tutaj wspomnieć o testach maklers.arslege, które są bardzo przydatne w nauce prawa. Do każdego pytania historycznego jest podane źródło dzięki czemu można zaoszczędzić dużo czasu przy nauce. Zajęcia online odbywają się w przyjemnej atmosferze co ułatwia przyswojenie sobie materiału. W dodatku mamy możliwość powtórzenia sobie całych zajęć na wideo. Wszystkim serdecznie polecam serwis Maklers! Z pewnością nie będziecie żałować."

Konrad Ogrodowicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2852, TOP 6%, 18 wynik na egzaminie, 173pkt., korzystał z kursu maklerskiego online Maklers.pl, egzamin zdał za pierwszym podejściem.


"Przygotowując się do egzaminu zdecydowałem się skorzystać z oferty Maklers i zakupić testy online. Stanowiły one doskonałe uzupełnienie dla samodzielnej nauki zarówno zagadnień prawnych jak i tych z części pozaprawnej. Rozwiązywanie testów w trybie nauki podczas przyswajania danego zagadnienia umożliwiło mi sprawdzanie co już opanowałem, a czego jeszcze nie potrafię i na czym powinienem się skupić. Bardzo pomocne były także rozwiązania zadań. Wielokrotnie pozwoliły mi zaoszczędzić wiele czasu który zamiast na szukanie rozwiązania mogłem przeznaczyć na naukę nowych zagadnień. Dzięki temu nauka była bardziej efektywna i byłem w stanie przygotować się w krótkim czasie do egzaminu. Wynik pozytywny przy pierwszym podejściu do egzaminu to efekt mojej ciężkiej pracy, ale także doskonałej pomocy w postaci testów online."

Kamil, Makler Papierów Wartościowych, TOP 6%, 18 wynik na egzaminie, 173pkt., korzystał z testów Maklers.Arslege.pl, egzamin zdał za pierwszym podejściem.


"Mam przyjemność zarekomendować usługi szkoleniowe świadczone przez Pana Mariusza. W terminie lipiec-sierpień 2012 roku byłem uczestnikiem kursu na Maklera Papierów Wartościowych.

Z przyjemnością stwierdzam, że zarówno strona organizacyjna, jak i samo prowadzenie kursu było na bardzo wysokim, eksperckim poziomie. Na szczególną pochwałę zasługuje doskonałe przygotowanie merytoryczne prowadzącego, wysoka jakość i organizacja materiałów dydaktycznych, a także bezbłędne prowadzenie samego kursu dostosowane do indywidualnych wymagań uczestników. Pogodzenie tych trzech aspektów sprawiło, że uczestnictwo w kursie było wielką przyjemnością, a zdobywanie nowej wiedzy okazało się niesamowicie łatwe i skuteczne. Ponadto Pan Mariusz postarał się zaprosić byłych uczestników organizowanych przez siebie kursów maklerskich, którzy dzięki nim zdali z powodzeniem egzamin państwowy KNF. Goście, posiadający tytuł Maklera Papierów Wartościowych udzielali praktycznych wskazówek jak doskonale i z łatwością przygotować się do tego niełatwego egzaminu. Na dodatkową pochwałę zasługuje fakt, iż Pan Mariusz służył swoją radą i podpowiedziami także po zakończeniu kursu, co przede wszystkim świadczy o jego zaangażowaniu i wysokiej jakości usług, które świadczy.

Na rynku jest wiele firm, które świadczą tego typu usługi, jednakże firma Pana Mariusza, jak i jego osoba jest liderem w swojej branży. Serdecznie polecam Pana Mariusza każdemu, kto chce zdobyć głęboką wiedzę i nabyć profesjonalnych umiejętności w dziedzinie rynków kapitałowych, a przede wszystkim tym którzy chcą z powodzeniem zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych.

Jakub Ozdowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2870, TOP 10%, 30 wynik na egzaminie, 168pkt., korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


"...Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Mariusza.Twoje wypowiedzi na forum sprawiły, że wiele zagadnień było "do przełknięcia". Tak na marginesie bardzo przydatne były Twoje uwagi na ostatnim webinarium.... o roli czekolady i napojów w zarządzaniu stresem i zmęczeniem na egzaminie..."

anonimowa opinia, TOP 10%, 30 wynik na egzaminie, 168pkt., korzystał z darmowej i promocyjnej oferty.


"Panie Mariuszu. Bardzo dziękuję i Panu i całej firmie za profesjonalne podejście do tematu i bardzo dobre materiały szkoleniowe. Uważam, że zakup zwrócił się z nawiązką. Poza tym wynik jaki uzyskałem jest dokładnie taki sam jak ten jak wynikał z opracowanych Przez Pana odpowiedzi.

Będę oczywiście polecał Maklers.pl wszystkim chętnym, głównie za prostotę przekazu i łatwość nauki. W mojej ocenie najbardziej pożyteczne były testy online i materiał dotyczący ustalania kursów, który jest bardzo dobrze przygotowany, szczególnie, że zwraca w nich Pan uwagę na innowacyjne typy zadań, które tak się składa stały się obowiązkową pozycją w każdym teście.

anonimowa opinia, TOP 11%, 33 wynik na egzaminie, 167pkt., korzystał z Superpakietu MPW Maklers.pl.


"Pozdrawiam zespół Maklers i dziękuję Wam za niezbędną w zdaniu egzaminu pomoc. Maklers tworzą profesjonaliści z ogromną wiedzą, którą potrafią przekazać innym. W moim przypadku szczególnie przydatne były testy online i pomoc na forum. Wszystkim na każdym etapie przygotowania do egzaminu śmiało polecam Maklers'a!!!

Jasiek W., TOP 12%, 36 wynik na egzaminie, 166pkt., korzystał z testów Maklers.Arslege.pl.


Zdane! Również chciałbym serdecznie podziękować Panie Mariuszu za materiały na stronie, webinaria i wskazówki! Maklers.pl to kawał dobrej roboty"

anonimowa opinia, TOP 14%, 40 wynik na egzaminie, 161pkt., korzystał z darmowej i promocyjnej oferty.


"Jeżeli Twoim marzeniem jest praca jako makler papierów wartościowych, analityk lub też inne pokrewne zawody to bardzo ważna i przydatna jest licencja maklera papierów wartościowych. Pierwszym krokiem w celu jej zdobycia jest przygotowanie i zdanie trudnego egzaminu organizowanego przez KNF. Wszystkim osobom planującym zdobycie licencji mogę z pełnym przekonaniem polecić serwis Maklers.pl.

Miałem szczególną przyjemność uczestniczenia w pierwszym kursie stacjonarnym maklerskim organizowanym przez Maklers.pl w lipcu 2011r. w Warszawie. Od samego początku, kurs jak i jego organizacja stały na najwyższym poziomie. Żadne pytanie uczestników nie zostało bez odpowiedzi. Świetne materiały szkoleniowe (poukładane i starannie opracowane pod ten egzamin), olbrzymie kompetencje prowadzących, a także szczera chęć pomocy sprawiły, że nauka była przyjemnością. Wiedza była przekazywana w sposób jasny i klarowny, co skutecznie oszczędza czas poświęcony na naukę. Nawet najtrudniejsze kwestie poparte praktycznymi przykładami nie stanowią problemu.

Zakończenie kursu nie oznacza końca współpracy. Zawsze mogłem liczyć na pełne wsparcie ze strony Pana Mariusza Śliwińskiego, który do samego egzaminu wspierał mnie jak również dopingował do jeszcze bardziej wytężonej nauki.

Godnym pochwały jest również pomysł publikacji nieoficjalnych rozwiązań w kilka godzin po zakończeniu egzaminu. Niemal 100% poprawność odpowiedzi sprawia, iż mamy możliwość sprawdzenia czy jesteśmy ponad upragnionym progiem. W moim przypadku nie było konieczne korzystanie z odwołania w procesie Chmury Maklers.pl, gdzie jest otrzymywane wsparcie dla osób, którym zabrakło kilku punktów do zdania egzaminu, lecz pokazuje to jak profesjonalne i kompletne jest wsparcie ze strony Maklers.pl.

Na zakończenie chciałbym podziękować Panu Mariuszowi Śliwińskiemu i Panu Pawłowi Skórce za pełne zaangażowanie i wsparcie w czasie mojej nauki do egzaminu na maklera papierów wartościowych. Wszystkim, którzy myślą o zdaniu egzaminu 0 życzę wytrwałości oraz powodzenia!

pełna treść referencji

Dominik Banasiak, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2834, TOP 16%, 47 wynik na egzaminie, 160pkt., korzystał z kursu maklerskiego stacjonarnego Maklers.pl.


Wróć do Referencji MPW.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.