EGZAMIN MPW - 23.10.2011R.


Poniżej przedstawiamy imienne/anonimowe opinie/referencje odnośnie naszej pomocy przy egzaminie MPW z dnia 23.10.2011r. (z uwagi na ochronę danych osobowych i szacunek do Naszych Klientów, dane osobowe, są ujawniane tylko za ich wyraźnym pozwoleniem).


"Witam! Z przyjemnością polecam Państwu skorzystanie z pomocy zespołu Maklers.pl w przygotowaniach do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych. W procesie przygotowań korzystałem z materiałów z kursu stacjonarnego Maklers.pl oraz z ich autorskich rozwiązań zadań z poprzednich 11 egzaminów. Mogę bez wątpienia stwierdzić, że materiały te, to świetna baza do rozpoczęcia nauki, jak i znakomity sposób na podsumowanie materiału tuż przed egzaminem, natomiast zadania z ostatnich egzaminów są bardzo dobrze opracowane i pozwalają bez problemu zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia, jakie pojawiły się na egzaminach w ciągu ostatnich sześciu lat. Pozdrawiam i życzę powodzenia na najbliższym egzaminie."

Marcin Murawa-Świątkiewicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 423, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2660. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011 r. uzyskał 179 punktów, czyli 5 wynik spośród wszystkich kandydatów - TOP 2%, zdając egzamin za pierwszym razem!)


"Maklers.pl to kompleksowy serwis dla kandydatów na egzamin maklerski - znaleźć tu można wszystko: od podstawowych informacji o egzaminie, do materiałów do nauki. Sporo materiałów, co się chwali, jest darmowych. Jeśli decydujesz się na zakup np. pakietu zadań - zauważ, że nie płacisz za jakieś tam parę kartek z rozwiązaniami - kupujesz sobie mnóstwo czasu, własnego czasu, spędzonego na wyszukiwaniu sposobów rozwiązań.
 
Osobiście mogę polecić zbiór pytań testowych na Maklers.Arslege.pl - korzystałem z niego przez ostatni miesiąc przygotowań. Bardzo szybki i efektywny sposób na powtarzanie i douczanie się najważniejszej części egzaminu maklerskiego - przepisów prawnych. Siedząc w pracy, korzystając z wolnych chwil (naprawdę chwil: 30min - max 1 godz. dziennie), byłem w stanie przerobić 50-150 pytań dziennie. W skali miesiąca robi się z tego ogromny materiał. ,,Klikanie'' idzie naprawdę szybko, a co ważne, w przypadku błędnej odpowiedzi od razu widzimy wycięty tekst z ustawy i go zapamiętujemy. To jest uczenie zadaniowe, które zawsze jest lepsze od nudnego czytania ustaw od deski do deski. Zmusza umysł do odświeżania pamięci, ,,zaglądania'' raz do tej czy innej ustawy. Efekt? Pomimo wyraźnie trudniejszego egzaminu w październiku 2011 w stosunku do tury wiosennej (byłem na obydwu:) - ósmy najlepszy wynik z egzaminu i co najważniejsze: papier w garści!
 
Godna uwagi i pochwały jest aktywność Mariusza na forum Goldenline (opracowanie rozwiązań w ciągu doby po egzaminie, dostępne dla każdego!) oraz pomoc w pisaniu odwołań. Na tzw renomowanych kursach za 4tys zł normą jest głuchy telefon i brak odpowiedzi na maile po zakończeniu kursu. Maklers.pl jak widać nie zostawia swoich kursantów samych, nawet po egzaminie. ''

Tomasz Choromański, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2644. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 176 punktów, czyli 8 wynik spośród wszystkich kandydatów - TOP 3%).


"Materiały, narzędzia oraz inne usługi oferowane przez Serwis Edukacyjny Rynku Kapitałowego Maklers.pl stanowią doskonałą pomoc w trakcie przygotowań do zdobycia licencji MPW. Osobiście korzystałem z opracowań testów egzaminacyjnych z lat ubiegłych. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że sposoby rozwiązania poszczególnych typów zadań oraz różne podpowiedzi bardzo pomogły mi w pozytywnym zdaniu egzaminu. Należy także zwrócić uwagę na pomoc i zaangażowanie autorów serwisu w trakcie przygotowywania odwołań. Zachęcam do korzystania z Serwisu!"

Tomasz Mazurek, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2676. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 164 punkty. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Kuchennymi drzwiami (czyt. z odwołania), ale udało mi się zdać egzamin maklerski za pierwszym razem. Maklers.pl znacząco przyczynił się do mojego końcowego sukcesu zarówno dzięki profesjonalnie przygotowanym materiałom, jak i projektowi tzw. Chmury, która bardzo pomogła w przygotowaniu skutecznego odwołania. Dlatego tez nie wahałbym się polecić Maklers.pl przyszłym kandydatom na maklera papierów wartościowych. Mówiąc kolokwialnie, chłopaki robią naprawdę kawał dobrej roboty."

Radosław Piotrowski, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2669. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 161 punktów. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Witam serdecznie. Dla mnie Maklers.pl to przede wszystkim ludzie tworzący ten serwis. Miałem przyjemność współpracować z zespołem Maklers.pl podczas moich przygotowań do październikowego egzaminu maklerskiego. Muszę przyznać, że są to ludzie niezwykle życzliwi, na których można liczyć w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek wątpliwości. Pomoc udzielana przez Maklers.pl cechuje się wysokim poziomem merytoryczności oraz profesjonalizmu. Co warto podkreślić, mimo że nie byłem kursantem Maklers.pl zawsze mogłem liczyć na bezinteresowną pomoc zespołu w rozwiązaniu problemowych zadań.

Za udzieloną pomoc serdecznie dziękuję i zespołowi Maklers.pl życzę dalszych sukcesów."

Karol Rogowicz, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2670. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 161 punktów. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"W drugim rozdaniu (po odwołaniu) czy nie, licencja już w drodze. Cóż za ulga... Gdybym był kursantem Maklers.pl, zapewne oszczędziłbym sobie tego dodatkowego stresu.Udało się, w dużej mierze dzięki pomocy Maklers.pl, a przede wszystkim Pana Mariusza. Na etapie przygotowań korzystałem oczywiście z Jego nieocenionych podpowiedzi i wyjaśnień na forum Goldenline. A już następnego dnia po egzaminie przyprawił mnie o istne palpitacje serca nieoficjalnymi wynikami egzaminu (tego jeszcze nie było w dwudziestoletniej historii egzaminów). Strzałem w dziesiątkę była Chmura, bez której nie byłbym w stanie napisać tak dobrego (a przede wszystkim skutecznego) odwołania. Przygotowując je mogłem liczyć na dodatkowe porady i wsparcie dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Ci ludzie są nie tylko świetnymi specjalistami, ale przede wszystkim wkładają serce w to co robią. Warto z nimi współpracować, bo to przynosi efekty."

Marek Rudnik, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2681. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 161 punktów. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Witam. Z przyjemnością chciałbym wszystkim polecić korzystanie z serwisu Maklers.pl ponieważ uważam, że jest to skarbnica wiedzy dla wszystkich którzy marzą o zdaniu zarówno egzaminu na Maklera jak i Doradcę Inwestycyjnego. Niewątpliwie korzystanie z możliwości jakie daje serwis zapewniło mi znaczenie efektywniejszą naukę i dzięki dostępnym za pośrednictwem serwisu wskazówkom, zaoszczędziłem niewątpliwie kilkadziesiąt godzin „syzyfowej pracy”. Zespół Maklers.pl to zdecydowanie profesjonaliści którzy służą pomocą nie tylko w fazie przygotowawczej do egzaminu, ale również działają efektywnie w chwili kiedy zachodzi potrzeba uzyskania kilku dodatkowych punktów na skutek odwołania. Ja zdając egzamin przy pierwszym podejściu mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że mając w najbliższym czasie w planach egzamin na Doradcę Inwestycyjnego niewątpliwie wiem, że ponownie będę szukał pomocy na Maklers.pl."

Olaf Hofses, Makler Papierów Wartościowych, nr licencji 2679. (Na egzaminie maklerskim - 23.10.2011r. uzyskał 163 punkty. Przy pisaniu odwołań korzystał z pomocy Chmury Maklers.pl, zdając egzamin za pierwszym razem!), uzyskał wynik w TOP 15%.


"Panie Mariuszu, udało się zdać za pierwszym razem. Serdecznie dziękuję, gdyby nie Pański serwis, na pewno nie byłoby tak dobrego wyniku. Będę wszystkim polecał, serdecznie pozdrawiam."

anonimowa opinia, uzyskał wynik w TOP 6%, zdając egzamin za pierwszym razem.


"Zdałem. Dziękuję za współpracę i za aktywność na forum. Można powiedzieć, że ustalania kursów nauczyłem się śledząc Pana wypowiedzi, tym bardziej jestem Panu wdzięczny. Pozdrawiam i życzę powodzenia."

anonimowa opinia, uzyskał wynik w TOP 8%.


"Od początku mojej nauki na egzamin na Maklera, aż do uzyskania licencji, serwis Maklers.pl był bardzo pomocnym narzędziem wspomagającym przygotowania. Po pierwsze, rozwiązania zadań przedstawione na forum Golden Line pozwoliły na rozwianie wątpliwości, które pojawiały się w czasie nauki. Po drugie, nowatorski pomysł Chmury Maklers oraz fachowa pomoc Pana Mariusza pozwoliły na uzyskanie w drodze odwołania większej liczby punktów niż ta, której mi brakowało do pozytywnego wyniku. Podsumowując, Maklers.pl ma swój udział w zdobyciu kolejnej licencji Maklera Papierów Wartościowych. Jeżeli szukasz wsparcia w przygotowaniu się do egzaminu i chcesz zdać go za pierwszym podejściem (tak jak ja), świetnie trafiłeś. Zespół Maklers.pl na pewno zaoferuje Ci adekwatną pomoc!"

anonimowa opinia, uzyskał wynik w TOP 15%, zdając egzamin za pierwszym razem.


Wróć do Referencji MPW.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.