MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Maklera Papierów Wartościowych, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/mpw/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin MPW 24.03.2019

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #9305 przez admin
Egzamin MPW 24.03.2019 was created by admin
Egzamin MPW odbędzie się prawdopodobnie w marcu 2019r.

Zapraszamy do dyskusji :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #9319 przez tomekurt
Replied by tomekurt on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Dokładnie 24 Marca

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #9325 przez geko
Replied by geko on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Witam wszystkich :)

Mam pytanie do Ciebie Mariuszu... Czy oprócz tych zmian w prawiektóre wymieniłeś w kursie wideo maklers, od ostatniego egzaminu (październik 2018) dużo się zmieniło? A w szczególności SZOG i Regulamin Giełdy/Bondspot??

pzdr
Ostatnia5 lata 2 miesiąc temu edycja: geko od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #9326 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Witam wszystkich :)

Mam pytanie do Ciebie Mariuszu... Czy oprócz tych zmian w prawiektóre wymieniłeś w kursie wideo maklers, od ostatniego egzaminu (październik 2018) dużo się zmieniło? A w szczególności SZOG i Regulamin Giełdy/Bondspot??

pzdr


Piotrek,

Do najnowszej edycji kursu maklerskiego wideo Maklers.pl jest nagrany nowy - 17 odcinek, który dotyczy egzaminu MPW z 2018.10 oraz bieżących aktualizacji.

Jak masz dostęp do tej najnowszej edycji, to najlepiej obejrzyj go. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #9335 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Egzamin MPW 24.03.2019
cześć Wam,
jak idzie nauka?
Będę podchodził pierwszy raz, ale już raz się zabierałem za naukę tylko mi czasu i motywacji zabrakło, aby pojawić się na egzaminie - niestety :(
Jestem za połową kursu wideo u Mariusza. Do tej pory nie napotkałem problemów, poza pojedynczymi pytaniami z teorii - czyli cytatami z książki... Dramatem dla mnie jest jednak nauka prawa. Zaczynam w tym tygodniu.
Chciałem zapytać zwłaszcza stałych bywalców egzaminów - z tego co prześledziłem wcześniej forum jest sporo osób z takim doświadczeniem - jaką macie strategię? Pytania po kolei, najpierw prawo, najpierw to co jest najmocniejszą stroną? Jak robić aby zdążyć?
Dzięki za info. Pozdrawiam,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #9336 przez Altus
Replied by Altus on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Jest nowy SZOG i Reg GPW , który będzie obowiązywał od 4-ego marca. Ktoś wie która wersja będzie obowiązywać na egzaminie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #9337 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Na każdym zestawie egzaminu jest informacja o dacie, która jest graniczna - zawsze wychodzi 30 dni przed egzaminem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #9340 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

cześć Wam,
jak idzie nauka?
Będę podchodził pierwszy raz, ale już raz się zabierałem za naukę tylko mi czasu i motywacji zabrakło, aby pojawić się na egzaminie - niestety :(
Jestem za połową kursu wideo u Mariusza. Do tej pory nie napotkałem problemów, poza pojedynczymi pytaniami z teorii - czyli cytatami z książki... Dramatem dla mnie jest jednak nauka prawa. Zaczynam w tym tygodniu.
Chciałem zapytać zwłaszcza stałych bywalców egzaminów - z tego co prześledziłem wcześniej forum jest sporo osób z takim doświadczeniem - jaką macie strategię? Pytania po kolei, najpierw prawo, najpierw to co jest najmocniejszą stroną? Jak robić aby zdążyć?
Dzięki za info. Pozdrawiam,


Andrzeju,

Testowanie prawa na egzaminie przez KNF to rzeczywiście coraz większy koszmar. Ustawy się coraz bardziej rozrastają, a tymczasem system testowania wiedzy na egzaminie jest dokładnie taki sam jak wiele lat temu. Wiele pomysłów na naukę prawa podałem na kursie wideo, dodatkowo masz statystyki występujących pytań, czy konkretne artykuły z ustaw. No i przede wszystkim system testów online www.maklers.arslege.pl. Ale od czytania ustaw nie uciekniesz. Cała reszta to jedynie i aż duży system wsparcia nauki.

Pozdrawiam i powodzenia na egzaminie,

M.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #9341 przez kokos123
Replied by kokos123 on topic Egzamin MPW 24.03.2019
Cześć
Mam pytanie odnośnie prawa czy Ustawę u funduszach inwestycjach i Kodeks spółek handlowych trzeba czytać całe czy tylko określone artykuły , ewentualnie gdyby ktoś mógł napisać jakie są najważniejsze artykuły .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #9344 przez admin
Replied by admin on topic Egzamin MPW 24.03.2019

Cześć
Mam pytanie odnośnie prawa czy Ustawę u funduszach inwestycjach i Kodeks spółek handlowych trzeba czytać całe czy tylko określone artykuły , ewentualnie gdyby ktoś mógł napisać jakie są najważniejsze artykuły .


W przypadku ustawy o funduszach inwestycyjnych obowiązuje cała ustawa, zaś w przypadku kodeksu spółek handlowych obowiązują jedynie wybrane artykuły z ustawy.

Poniżej link do obowiązujących przepisów prawnych: www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/POM...TOSCIOWYCH_62618.pdf

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.218 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.