MAKLERS.ARSLEGE.PL      DI.ARSLEGE.PL

Maklers.pl jest firmą szkoleniową (a nie inwestycyjną)

× Wiele podstawowych informacji o egzaminie na Doradcę Inwestycyjnego, znajdziesz tutaj: www.maklers.pl/di/darmowe/informacje-o-egzaminie.
Na tym wątku znajdziesz wszelkie informacje bieżące dotyczące tego egzaminu.

Egzamin DI-1 2020.03.29 (przełożony na 2020.06.28 i ponownie na 2020.09.13)

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #9672 przez admin
Już za miesiąc egzamin DI-1.

Kto podchodzi? Jak przygotowania?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #9676 przez ma
Jest nie najgorzej, część pozaprawna przemielona 3 razy, za jakieś 2 tygodnie ostatnia powtórka i rozwiązywanie pełnych testów, z kolei prawo to temat rzeka...

Muszę sobie wmówić żeby za żadne skarby nie strzelać, tylko zostawiać puste - na MPW spudłowałem 6/7 strzałów 50/50...

Tak naprawdę jedynym tematem który najbardziej mnie irytuje jest niespójność Komisji w zadawaniu niektórych pytań - często nie wiadomo w jakiej konwencji liczyć FRA / stopy terminowe. Innym przykładem jest model Millera, gdzie czasem "działa" wzór podstawowy, a czasem ten z przypisu, podczas gdy odpowiedzi są przewidziane dla obu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #9688 przez andrzej_s
Egzamin przełożony 28.06.2020
Za tę wiadomość podziękował(a): ma

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu - 3 lata 10 miesiąc temu #9709 przez ma
Po 20 próbach stwierdzam, że chyba nikt nie planuje odbierać telefonów ani udzielać jakichkolwiek wyjaśnień. Decyzję o kolejnym przełożeniu egzaminu organizowanego dla 50 osób z całej Polski które w dużej mierze porezerwowały zapewne hotele, bilety na pociągi itp uważam za policzek w twarz w obliczu możliwości organizowania wesel i mszy w limicie 150 osób...
Ostatnia3 lata 10 miesiąc temu edycja: ma od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9737 przez lsalachewicz
Ktoś z Was przystępuje do egzaminu w tym terminie?
Widzieliście e-maila o obowiązkowych maseczkach przez cały czas trwania testu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9738 przez ma
Będę przystępował - napisałem także dzisiaj maila z pytaniem, czy możliwe będzie przyniesienie własnych przyborów do pisania/kalkulatorów bo ten punkt wydaje się nieco niejasny:

"Na egzaminie każdy zdający korzysta z zapewnionych przez UKNF przyborów
piśmienniczych oraz kalkulatorów. Materiały piśmiennicze są jednorazowe,
zdający ich nie zwraca po odbytym egzaminie."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9747 przez admin
Witam,

Jeśli ktoś posiada skan dobrej jakości (dowolny zestaw) to uprzejmie proszę o jego przesłanie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy na nim pracować nad stworzeniem klucza odpowiedzi, który zostanie udostępniony na Makelrs Forum i nad rozwiązaniami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9748 przez mkucharz
Cześć

Jak wrażenia po egzaminie? Jak oceniacie trudność po długiej przerwie? Dużo osób przystąpiło? Daliście radę z obostrzeniami, siedzenie 5 godzin w maseczce pewnie było ciężkie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9749 przez ma
Jestem ciekaw czy to tylko moje odczucie ale mam wrażenie jakbym uczył się na inny egzamin - przygotowywałem się do DI a nie na radcę prawnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 7 miesiąc temu #9773 przez jezzu
Może ktoś wrzucić skan zestawu nr 2? Wyszedłem przed czasem i musiałem swój egzemplarz zostawić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.214 s.

LAUREACI:

Pomogliśmy zdobyć:

- ponad 500 licencji MPW

- ponad 100 licencji DI

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.